Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 апр. 2006, 19:09 ч.

Черни точки на 3 месеца???

• 642
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
Бебока има 4ерни то4ки по бради4ката и нослето.Направо е като тийнейджърка.Имаше и много милии(белите точици ,но те ве4е из4езват).Някой имал ли е подобен проблем?Чувала съм че може би е от моите хормони които съм и прехвърлила,но как ще се из4истят???

# 1
За изчистването ще се изчистят, но за първи път чувам за такъв проблем  newsm78 С гърдичките всичко наред ли е? Надявам се бебчето да няма тъмно окосмяване по генеталиите. На консултацдия какво ви казаха?

# 2
  • София
белите точици са нормални, на за черни чувам за първи път. консултирай се с педиатъра, защото ако е от хормони трябва да има и други белези.

# 3
  • София
Никакви други външни белези.На 1.5 месеца имаше пъп4ици по лицето и гушката,някои с бели връх4ета и като 4е ли тези пъпки като минаха се появиха на тяхно място черните то4ки.Педиатърката не им обърна много внимание-щели да минат.А те не минават и нови се появяват....

# 4
  • Остров Приятелство
Това са пъпки на разтежа, спокойно!
Всички бебенца имат и Вие няма да сте последните, затова докторката не се притеснява.И ние имахме едничка черна която се махна с времето, а белички имахме до скоро.А колкото до това, че има черни точки, предполагам е от това, че като падне бялата на нейно място се появява черната защото е полепнала мръсотия, както е случая и на нашите/на възрастните/ черни точки.
Поне така мисля аз Simple Smile

# 5
  • София
Дааа,сигурно е от замърсяване-по бради4ката се сти4а млекце нали,но не предполагах 4е беб4е може така да нацъфти...

# 6
  • Остров Приятелство
А в пубертата представяш ли си какво ще е  Mr. Green
Ние даже си имаме леко разширени порички там където са били беличките и на мен ми беше много мъчно, ама мъжа ми вика " Еййй тя колко пъти ще се смени кожата ехееее".И като се замислих, ми то тъй де, нали за 28 дни се сменя цялата и така ме обвзе спокойствие Grinning

# 7
  • София
Хе хе,добре-успокоихте ме.Ма така ми идва да ги настискам ,направо ме гложди отвътре(е ще се въздържа разбира се).Нали сме като маймунките-обичаме да си се пощим....

# 8
Хе хе,добре-успокоихте ме.Ма така ми идва да ги настискам ,направо ме гложди отвътре(е ще се въздържа разбира се).Нали сме като маймунките-обичаме да си се пощим....
И при нас имаше две три на бузките,също на мястото на белите.Ние предположихме,че разширените порички са се запълнили с мастна тъкан и след това са се втвърдили и са поели прах,независимо,че постоянно се почиства личицето.Паднаха след няколко месеца.Показаха се като връхчета тъмнички и при почистване на лицето с тампонче се отделиха като топченца и на мястото остана разширена поричка,която се затвори и сега личицето е съвсем гладичко.

# 9
   Само не ги стискай , че ще стане по-голяма беля.

# 10
  • София
Няма разбира се,ще ги чакам да се махнат сами.

# 11
  • София
Някъде четох, че има възможност бебета да имат черни точки (не си спомням къде), но бяха категорични, че не трябва да се пипат!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт