Черни точки на 3 месеца???

  • 1 140
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Бебока има 4ерни то4ки по бради4ката и нослето.Направо е като тийнейджърка.Имаше и много милии(белите точици ,но те ве4е из4езват).Някой имал ли е подобен проблем?Чувала съм че може би е от моите хормони които съм и прехвърлила,но как ще се из4истят???

# 1
  • Мнения: 1 942
За изчистването ще се изчистят, но за първи път чувам за такъв проблем  newsm78 С гърдичките всичко наред ли е? Надявам се бебчето да няма тъмно окосмяване по генеталиите. На консултацдия какво ви казаха?

# 2
  • Мнения: 4 978
белите точици са нормални, на за черни чувам за първи път. консултирай се с педиатъра, защото ако е от хормони трябва да има и други белези.

# 3
  • Мнения: 42
Никакви други външни белези.На 1.5 месеца имаше пъп4ици по лицето и гушката,някои с бели връх4ета и като 4е ли тези пъпки като минаха се появиха на тяхно място черните то4ки.Педиатърката не им обърна много внимание-щели да минат.А те не минават и нови се появяват....

# 4
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Това са пъпки на разтежа, спокойно!
Всички бебенца имат и Вие няма да сте последните, затова докторката не се притеснява.И ние имахме едничка черна която се махна с времето, а белички имахме до скоро.А колкото до това, че има черни точки, предполагам е от това, че като падне бялата на нейно място се появява черната защото е полепнала мръсотия, както е случая и на нашите/на възрастните/ черни точки.
Поне така мисля аз Simple Smile

# 5
  • Мнения: 42
Дааа,сигурно е от замърсяване-по бради4ката се сти4а млекце нали,но не предполагах 4е беб4е може така да нацъфти...

# 6
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
А в пубертата представяш ли си какво ще е  Mr. Green
Ние даже си имаме леко разширени порички там където са били беличките и на мен ми беше много мъчно, ама мъжа ми вика " Еййй тя колко пъти ще се смени кожата ехееее".И като се замислих, ми то тъй де, нали за 28 дни се сменя цялата и така ме обвзе спокойствие Grinning

# 7
  • Мнения: 42
Хе хе,добре-успокоихте ме.Ма така ми идва да ги настискам ,направо ме гложди отвътре(е ще се въздържа разбира се).Нали сме като маймунките-обичаме да си се пощим....

# 8
  • Мнения: 7 373
Хе хе,добре-успокоихте ме.Ма така ми идва да ги настискам ,направо ме гложди отвътре(е ще се въздържа разбира се).Нали сме като маймунките-обичаме да си се пощим....
И при нас имаше две три на бузките,също на мястото на белите.Ние предположихме,че разширените порички са се запълнили с мастна тъкан и след това са се втвърдили и са поели прах,независимо,че постоянно се почиства личицето.Паднаха след няколко месеца.Показаха се като връхчета тъмнички и при почистване на лицето с тампонче се отделиха като топченца и на мястото остана разширена поричка,която се затвори и сега личицето е съвсем гладичко.

# 9
  • Мнения: 144
   Само не ги стискай , че ще стане по-голяма беля.

# 10
  • Мнения: 42
Няма разбира се,ще ги чакам да се махнат сами.

# 11
  • София
  • Мнения: 8 275
Някъде четох, че има възможност бебета да имат черни точки (не си спомням къде), но бяха категорични, че не трябва да се пипат!

Общи условия

Активация на акаунт