Тричане- традиция по български .

  • 5 397
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 18 860

Как точно реши че искам да внуша тези неща ? Надявах се на една разумна дискусия по темата, която очевидно не се получи .
Някакви други предрасъдаци имаш ли ? Ако не бях туркиня, по леко ли щеше да приемеш заглавието ?
Ако някой ми каже как мога да го сменя, ще го направя .

Усещам някакъв антибългарски тон в доста от изказванията ти и, извънредно случайно, се оказва, че си от турски произход.

Ако аз пусна тема "Аналният секс - традиция по турски" как ще го възприемеш? Хем сигурно е доста по-разпространена традиция от тричането.

# 61
  • Мнения: 477

Как точно реши че искам да внуша тези неща ? Надявах се на една разумна дискусия по темата, която очевидно не се получи .
Някакви други предрасъдаци имаш ли ? Ако не бях туркиня, по леко ли щеше да приемеш заглавието ?
Ако някой ми каже как мога да го сменя, ще го направя .

Усещам някакъв антибългарски тон в доста от изказванията ти и, извънредно случайно, се оказва, че си от турски произход.

Ако аз пусна тема "Аналният секс - традиция по турски" как ще го възприемеш? Хем сигурно е доста по-разпространена традиция от тричането.
Аз съм българка ,защо си мислиш че говоря в трето лице за българите ? В кюпа съм, осъзнаваш ли ? Можеш ли да мислиш абстрактно ?
Айде стига че ми писна .

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Дори в провокациите следва да се спазва някаква хигиена.
Приключвам темата

Общи условия

Активация на акаунт