Доста изминахме, малко остана априлско бебче да гушне мама - Тема 13

  • 46 292
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 280
Марти боли ме,но се чувствам добре.Мен ще ме държат 5дни за него не знам.
Белинда-тази Маша омагьоса всички деца.  Mr. Green Да вземеш да станеш една фея орисница. Joy

Охх хич не ми е удобно по гръб,ама хич. Crossing Arms Искам да се завъртя на една страна,но болии..Мамите раждали секцио кажете някаква хитринка.

# 751
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, милото Sad Хитринка не знам, но скоро ще те раздвижат и май след това става по-добре. Потрай до сутринта spoko

# 752
  • София
  • Мнения: 779
Бейби, честито! Бързо да се възстановиш, а бебчо да качи грамчета🤗
Ох аз днес се заработих и изпуснах веселбите навсякъде Simple Smile))

# 753
  • Мнения: 1 280
Тя болката не е силна,търпи се,но е неприятно като я има и не мога да заспя.Сложиха в системата обезболяващо,сложиха ми и свещичка,и мускулно ги накарах да ми бият инжекция и пак некомфортно.Ама помня,че от катетара също беше неприятно и като го махнаха ми мина болката(заради лапароскопията).

# 754
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Бейби,честито бебче!Да е жив и здрав,Стоян!И бързо възстановяване!
Силвър,аз съм за 20-ти,а термина за 27-ми.Първа само по списък Simple Smile

# 755
  • Мнения: 152
Бейби, честито и от мен  bouquet bouquet bouquet Бързо възстановяване на теб, а на бебока - бързо влизане в мерките за изписване, за да се гушкате по-скоро Simple Smile

# 756
  • Мнения: 175
Честито бебе, Бейби! Да е много здрав и щастлив!
Мм пък никога не го е било страх, няма задръжки в това отношение и все си открадва по нещо ако на мен нещо не ми ок, поне той да не е на сухо.

# 757
  • Мнения: 1 111
Бейби, няма хитрина, неприятно е преди да те раздвижат, но трябва да се въртиш. На мен ми бяха казали да се старая да се завъртя поне няколко пъти първата нощ. Те днес ще те раздвижат и бавно, внимателно тръгваш. Много е важно да ставаш много пъти и да ходиш. Колкото можеш повече. Трудно е в началото, но пък после ще ти е лесно.
Видя ли Стоян? Как е той?
Някой питаше да ли ще включа родените бебчета в заглавната страница - да, но само тези, които ми кажат, че искат, както и каква информация искат да има.
След малко ще пусна нова тема.

# 758
  • Мнения: 1 111
Заповядайте в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=970402

Общи условия

Активация на акаунт