Искам да кажа ... (111)

  • 63 901
  • 757
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 17 972
Успокоихте ме, защото непрекъснато чувам, как парите дадени за книга са най- добре вложените. Ами не е така, нещата се променят, ние трябва да следваме новостите  Peace Все пак те се правят за наше улеснение  Wink

# 241
  • Мнения: 22 036
Пари можеш да заровиш в книги, които никога няма да прочетеш Simple Smile. Влагането е повече на време. В днешно време, за да се развиваш не е нужно да купуваш книги. Има толкова източници на информация, че четенето придобива други характеристики. Познавам много интелигентни хора, които не четат книги както ние го правихме.

# 242
  • Мнения: 15 018
Като че ли, ако прочета една книга в електронен формат, ще науча от нея по-малко, отколкото, ако я прочета на хартия. Да не говорим, че превъзнасяни книги за мен са си чисти бози и с кеф бих си запалила печката с тях. Има книги, които като прочета в електронен формат, след това съм купила.

# 243
  • Мнения: 3 609
въпросът при мен е, че на служебния компютър има рестрикции, на флашка нищо не може да се качи. А вкъщи имам един очукан лаптоп, който е с ОС Виста или XP, вече не се поддържат, ползвам го само да си гледам сериалчето и за нищо друго. Чудя се някак от телефона дали би могло да се прехвърли, защото там ползвам една програмка Aldiko, която ми отваря всякакви файлове.

Книгите са доста скъпи, наистина. Между 10- 30 лв са. средно 15-16лв. Аз една книга я чета за няколко дни и после..  Tired Имма библиотека, в която събирам книги, които са ме впечатлили наистина.

# 244
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Захир, не е нужно телефона ти да отваря въпросния файл. Просто го пренасяш на компа и готово.

# 245
  • Мнения: 22 036
Захирче, и на поща можем да ти пращаме  Hug.

В бащината ми къща имаше библиотека. Истинска, книги, книги, книги и кресло в което да поседнеш и да се откъснеш от света. Искам и аз да имам, но не ми се струва реалистично.

# 246
  • София
  • Мнения: 17 259
Захир, аз имам два начина:
- свалям в офиса, пращам си файловете по мейла, у дома от мейла свалям на книгата;
или: Може да се регистрира в Амазон устройството и имейла, амазон ти създава един изкуствен имейл на устройството и директно си пращаш книгите по мейла там. Аз правех така с първия ми киндъл, супер удобно ми беше, обаче сега с новия нещо не ми се занимаваше и почнах по заобиколния начин  Laughing

# 247
  • Мнения: 17 972
Има ли откъде да сваля книгите на Людмила Филипова?

# 248
  • Мнения: 22 036
Moномера, компютърът ми крашна. Дава ми само някакви линии и не зарежда.
Случвало ли се е на някой?
Ще си загубя снимките от пътуването Sad.
Кажете какво да направя Sad.

# 249
  • Мнения: 5 358
Днес госпожата не ни пусна да влезем с каката. Чакаме я в коридора, а тя реве на вратата Tired. Гледам през него една ръчичка се подава, а брат ѝ ѝ чука отвън, много ми е тегаво.

# 250
  • Мнения: 11 638
Лято, чета те и ми става мъчно.
Защо изобщо я водиш на градина. Задължително ли е?
От друга страна ти нямаш работа там. Ако те вижда детето през стъклото няма да се успокои.

# 251
# 252
  • Мнения: 11 638
За да им останат да крадат пари всички трябва да умеем и да вършим всичко.
Колко по лесно е срещу една мижава учителска заплата да си "купят" учител, медик, психолог и възпитател.
Всеки народ си заслужава управниците.

# 253
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Къде трябва да гледам? Статията ли?
Аз съм минала обучение по спешна долекарска помощ, в която ни обучаваха да не предприемаме нищо в случай като този с детето.
В нашето училище има лекар и сестра.

И да заплатата ми е за учител, а трябва да съм много в едно - лекар, родител, възпитател, охрана, психолог, звероукротител, администратор, счетоводител и още 101...

# 254
  • Мнения: 12 964
Защо не те пусна, нали уж те приемаше с отворени обятия, какво стана? Много гадно за малката, не знае езика, никой не опитва дори да я въведе в средата, да не стресира нещо, знам ли и аз. Това е различно май от обикновения период на адаптация.
За книгите и четеца- откакто го имам се родих, можете ли да си предствавите количеството книги, които носехме за два месеца? Един голям, пълен куфар! По 40 броя и пак бяхме принудени да си менкаме, а не четем баш една тематика:) Мъжът ми от немай къде е чел Стефани Майър с вампирите, големи попържни отнесе тая жена, че и дебели бяха, че и 4 hahaha Сега имам точно 200 книги, които нося в дамската си чанта, не ми духа вятъра страниците, чета си вечер в леглото, красота! Това е най- ценната ми вещ по време на пътуване. Аз чета много бързо, не занарочно, просто така си чета. За 4-5 часа една средна книга заминава, ако не се занимавам с друго. Мъжът ми вика не е възможно, ти прескачаш:)))

Лято, не знам какво ти харесва, по- назад казах за "Корабът с булките" и "Един по един" виж им резюметата. Сега захванах една трилогия на Анри Троая "Ейглетиерови" но съм разсеяна и не ми върви.
"Милионерът" на 50% я държа, уж от моите, а малко тромава ми е.
Лошото е, че не помня заглавия, чета, трия и ако не кажа в момента после не се сещам.
Филм гледах стар, но хубва "От другата страна" с Ди Каприо, Мат Деймънд и Джак Никълсън. " Животът на Девид Гейл" също препоръчвам, ако някой го е пропуснал.

Общи условия

Активация на акаунт