ОДЗ 185 Звездичка град София Дружба 2

  • 2 542
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,майчета.Първо искам да кажа,че съм нова тук и ще ми бъде много приятно.
Казвам се Ани и имам момиюенце на 1 годинка и 1 месец.
Тъй като трябва да я пусна септември на ясла съм изключително притеснена.Спряла съм се на детска градина Звездичка ОДЗ 185 в Дружба 2.Да си призная не съм много запозната с тези неща искам да попитам вас.Първо с малката много трудно се учим на гърне и не може да се храни сама.Интересува ме как се процедира в яслата при тези случаи и има ли майки на които дечицата са им в тази детска градина.
Моля Ви който има някакви впечатления и инфо нека сподели,наистина съм разтревожена. Cry newsm45 newsm45
Благодаря Ви.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 431
Здравей Ани,

синът ми завърши тази градина преди 4 години, яслата там - съответно преди 8, но мисля, че мога да те успокоя.
Ние бяхме много доволни, особено от сестра Ина (дано още работи там), тя беше като родна баба на децата, много я обичаха. Към другите също нямахме никакви забележки.
Синът ми беше на година и половина точно, когато тръгна на ясла - там за седмица се научи да се храни с лъжица сам. Много лесно става като гледат другите деца. Памперса го махнахме пак с голяма тяхна помощ малко след 2 годинки. Той вкъщи не искаше да сяда на гърне, даже едната сестра каза, че личало, че няма такъв навик. Но пак нещата се получиха много лесно и безпроблемно. А и вие имате много време до септември.
Бъди спокойна (колкото и да е трудно  Wink ), това е много важно за бързата адаптация на детенцето.

Успех  Hug

# 2
  • Мнения: 2
Много благодаря.Надявам се всичко да е наред.А за кандидатсването можеш ли да кажеш нещо,какви документи са необходими и как става записването

# 3
  • София
  • Мнения: 2 431
Кандидатства се през ИСОДЗ - там можеш да намериш цялата необходима информация.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 459
Всички тези неща, които си изброила не са повод за притеснение. Двамата ми синове са били в ясла там в старото крило. Не че нямам забележки, но няма идеални неща.
За кандидатстването- като цяло нямаш много избор, можеш да запишеш Звездичка на първо място, но да се окаже, че в Андерсен сте имали повече шансове за влизане. Така че премери шансовете и на двете места.

# 5
  • Мнения: 204
Здравейте, моето дете е прието 1 яслена група в Звездичка набор 2020г. Ще се радвам, ако някоя дама, детенцето й е прието също там да обменяме информация.

Общи условия

Активация на акаунт