Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте , мили, момичета! Искам първо да Ви кажа ,че се възхищавам на упоритоста и силата Ви! Желая на всички много успех и лек път кам мечтата Ви!  bouquet
 Питането ми е за моя приятелка, която от 3 години не се пазят с приятеля си и не може да забременее. Можете ли да ми кажете какви изследвания трябва да си направи точно,  за да разбере има ли проблем? И има ли свестен лекар във Варна или Шумен, при който тя да отиде. Приятеля й си е правил спермограма и всичко е наред с него. Приятелката ми е неосигурена, можете ли да ми кажете ориентировъчни цени на изследванията?
 Благодаря Ви предварително  bouquet
« Последна редакция: вт, 02 май 2006, 16:03 от Верити »
Цитирай

Здравей,

А приятелката ти от Попово ли е?
След 3 години неуспешни опити, най-добре е да се обърне към клиника по стрилитет. Ако е от Попово, може да се насочи към Варна или София. Пусни си търсачката и ще ти излязат най-добрите специалисти в двата града.
Изследваниятя започват с проследяване на овулацията, измерване на половите хормони и тест за проходимост на тръбите. Ако спермограмата не е правена в клиника по стрерилитет е добре да се повтори. Цените при различните специалисти са различни, така че след като си избере такъв, може момичетата да и кажат ориентировачно кое колко струва.
А докато се ориентира към кого да се обърне, може и тя самата да проследи овулацията си чрез тестове, закупени от аптеката или чрез мерене на базалната температура.
По всички тези въпроси има доста изписано в Библиотеката на форума, една от закованите теми.
Успех!
Цитирай

Варна

Благодаря Ви за отговорите, от снощи чета в закованите теми и ми станаха ясни нещата долу-горе. Днес приятелката ми ще идва и ще й покажа какво съм намерила и какво сте писали. Благодаря Ви!  bouquet
Цитирай

Там някъде

зу, пиши ми на лични. Аз съм от Попово и мога да ти дам координати на добър специалист в Добрич. На мен много ми помогна, резултатът се вижда - вече е на 3 годинки.
Цитирай

Варна

Safo благодаря!Ще ти пиша на лични  bouquet . Благодаря на всички и най-вече на модераторите  bouquet
« Последна редакция: вт, 02 май 2006, 17:14 от зу »
Цитирай

София/Варна

За Варна мога да препоръчам клиниката за стерилитет към АГ-Варна - мои приятели и познати са вече щастливи и горди родители с помоща на проф. Иван Козовски и екипа му.

Аз лично съм малко резервирана по отношение на професора, но не заради професионалните му умения, а заради личностните му качества - малко прекалена ми идва циничната му прямота. Въпреки това, ако все още живеех във Варна, щях да се ползвам услугите на клиниката, ръководена от него.
Цитирай

при любимите ми хора

ПРИВЕТ НА ВСИ4КИ
по темата...А в шумен няма ли някои добър лекар?
за Варна ясно...може и да се отско4и...но все пак....проблема е 4е не намирам нищо с търса4ката?
благодаря  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.