Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте,

Майка съм на две дечица - момиче на 3 г и момче на 1.5 г. От повече от година се оглеждам за добри варианти за ясли/градини, но все нещо не ми допада и вече окончателно взехме семейно решение да направим нещо сами по въпроса, а именно организиране на родителски кооператив. За съжаление в Пловдив към момента няма такъв.
Търся мами със сходни разбирания, които да искат да се включат! Идеята ми е да наемем къща с двор, по възможност в някой от крайните квартали на Пд или защо не дори селцата в близост извън града, където да има опция за зелен двор и място за игри на воля. Наемаме 1 педагог и от всяко семейство се въртим по 1 родител + педагога на смени. Т.е. ако сме 5 семейства - 1 ден всяко да отделя в кооператива Simple Smile
Привърженици сме вкъщи на монтесори метода, здравословното хранене и максимално тесния допир с природата. Децата ни са полу финланчета, към момента все още не говорещи на български (но разбиращи всичко) ще се радвам да създадем една приятна среда, в която децата да растат без стреса и болестите на стандартните заведения!

Моля ако някой има интерес да ми пише на лично съобщение.

# 1
Здравейте, кооператива вече факт ли е?

# 2
 Simple SmileТова е страхотна идея.Мислила съм я много пъти но не съм особенно иниацитивен човек.Как вървят нещата?Като гледам отговорите май зле.С какво да се включа.Имам ресурс място на село до Пловдив.С малко инвестиция ще е идеално.Имала съм и по големи идеи като семеен кооператив и др.Ще е интересно да се опознаем.

# 3
Намерих такова местенце. Веселата къща до хотел Лайпциг

# 4
Това веселата къща четах че не е кооператив.Може и да греша.Гледах че и преди е вдигана темата но желаещи нямало,бавно ставало и накрая всеки си избрал детската градина и ясла.Жалко...гъррр...особенно като знам недостатъците им от първо лице.

# 5
Това веселата къща четах че не е кооператив.Може и да греша.Гледах че и преди е вдигана темата но желаещи нямало,бавно ставало и накрая всеки си избрал детската градина и ясла.Жалко...гъррр...особенно като знам недостатъците им от първо лице.
[/quotзамислено е като такъв. Казаха ми, че мога да стоя сокато дъщеря ми свикне, нещо което никъде не позволяват. Също мога да съм там когато искам

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт