Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 1 март 2017, 14:06 ч.
  • Преглеждания  618  Мнения  5  Онлайн  1
Отговори
Здравейте,

Майка съм на две дечица - момиче на 3 г и момче на 1.5 г. От повече от година се оглеждам за добри варианти за ясли/градини, но все нещо не ми допада и вече окончателно взехме семейно решение да направим нещо сами по въпроса, а именно организиране на родителски кооператив. За съжаление в Пловдив към момента няма такъв.
Търся мами със сходни разбирания, които да искат да се включат! Идеята ми е да наемем къща с двор, по възможност в някой от крайните квартали на Пд или защо не дори селцата в близост извън града, където да има опция за зелен двор и място за игри на воля. Наемаме 1 педагог и от всяко семейство се въртим по 1 родител + педагога на смени. Т.е. ако сме 5 семейства - 1 ден всяко да отделя в кооператива Simple Smile
Привърженици сме вкъщи на монтесори метода, здравословното хранене и максимално тесния допир с природата. Децата ни са полу финланчета, към момента все още не говорещи на български (но разбиращи всичко) ще се радвам да създадем една приятна среда, в която децата да растат без стреса и болестите на стандартните заведения!

Моля ако някой има интерес да ми пише на лично съобщение.

Реклама
# 1
Здравейте, кооператива вече факт ли е?

# 2
 Simple SmileТова е страхотна идея.Мислила съм я много пъти но не съм особенно иниацитивен човек.Как вървят нещата?Като гледам отговорите май зле.С какво да се включа.Имам ресурс място на село до Пловдив.С малко инвестиция ще е идеално.Имала съм и по големи идеи като семеен кооператив и др.Ще е интересно да се опознаем.

# 3
Намерих такова местенце. Веселата къща до хотел Лайпциг

# 4
Това веселата къща четах че не е кооператив.Може и да греша.Гледах че и преди е вдигана темата но желаещи нямало,бавно ставало и накрая всеки си избрал детската градина и ясла.Жалко...гъррр...особенно като знам недостатъците им от първо лице.

# 5
Това веселата къща четах че не е кооператив.Може и да греша.Гледах че и преди е вдигана темата но желаещи нямало,бавно ставало и накрая всеки си избрал детската градина и ясла.Жалко...гъррр...особенно като знам недостатъците им от първо лице.
[/quotзамислено е като такъв. Казаха ми, че мога да стоя сокато дъщеря ми свикне, нещо което никъде не позволяват. Също мога да съм там когато искам

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт