Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Мили мами, ще пътуваме тези дни до Люляците, моля кажете какво си струва да посетим в Гарброво и района.

# 1
  • София-Париж-София
Здрасти, ние за Великден бяхме в този район и сме очаровани от всичко. Можете да отидете до Етъра, до Соколски и Дряновски манастир, все прекрасни места. Габрово също е един много чист и приятен за разходка град, а пък р-т "Староприемница" е едно от местата, където сме хапвали най-вкусно в последно време, щом за 3 дни отидохме 2 пъти там, считай колко ни е харесало!
В линка можеш да видиш снимчици от прекарването ни: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=32599

# 2
За кръчми не мога да кажа , трябва да се види Дома на хумора и сатирата.Ако сте е кола заслужава си да посетите Етъра, Соколският манастир - един от най - хубавите в страната/ той се намира малко над Етъра/.Също така в местността Узана се намира географският център на България. А вече близо до Габрово се намира и Трявна,Боженци ,Дряновски манастир - все места които , трябва да се посетят.
приятна почивка :  Laughing

# 3
  • Gabrovo
Здравей!
Аз смятам,че Пеtинка и rori са ти дали информация и аз няма какво да добавя.
Приятна почивка  bouquet

# 4
  • Карлово
Задължително посетете боженци

# 5
А по пътя за Боженци, в село Кметовци, се намира най-хубавата кръчма, в която съм ходила. Това беше преди 3-4 години, но миналото лято приятели ходиха там и казаха, че продължава да е супер. Струва си да се посети, обаче не се сещам как точно се казваше. Намира се от дясната страна, като се пътува от Габрово към Боженци. Кръчмата е като от приказка. Има страхотен двор, в който щъкат зайчета, вътре е страшно уютно, кухнята е страхотна - готви съпругата на собсвеника. Казваше се нещо от сорта на Добрева къща или нещо подобно.

# 6
  • Gabrovo
Фукла,къщата за която пишеш е наистина хубава и се казва "Добриновата къща" и ние доста често ходим там.

# 7
Фукла,къщата за която пишеш е наистина хубава и се казва "Добриновата къща" и ние доста често ходим там.

Горе-долу съм познала името.  Simple Smile Бях много впечатлена от ресторната.

# 8
На всичко отгоре от 5 май почва и Биринфеста в Габрово така че ще има какво да се види Peace

# 9
На всичко отгоре от 5 май почва и Биринфеста в Габрово така че ще има какво да се види Peace

Не се лъжете, чалгата е навсякъде!!!
Ужасссссссс!

# 10
Ами те момичетата за забележителностите са ти казали аз за кръчмите Laughing Не препоръчвам пицарията под х-л "Балкан ", защото са им доста странни специалитетите, но ако все пак седнете не пропускайте катмите със мед и орехи Crazy Има едно друго заведение, което е на центъра " Гриляж "-а му викат габровлии,всичко е страхотно,просто да си оближеш пръстите. Остана и третото свястно габровско заведение...питайте за кръчмата под " Ротмънс "-а, там приготвят храната на пещ и ще останете много доволни.

Приятна почивка Ви желая!

# 11
  • Стара Загора
...Има едно друго заведение, което е на центъра " Гриляж "-а му викат габровлии,всичко е страхотно,просто да си оближеш пръстите. ...

"Глинаж" му викат май.  Laughing Идва от "Глинените гърнета", поне така се казваше по времето, когато учех там. Тогава беше кафе-сладкарница, сега нещо друго ли е?

Иначе и аз препоръчвам "Страноприемницата". А последно като ходихме видях че са направили голямо заведение до Червения кръст (следващия мост след този на Рачо Ковача). Много приятно изглеждаше градината, но нямаше места и не знам каква е кухнята.
Иначе забележителностите rori и Petinka са били изчерпателни.  Laughing

# 12
...Има едно друго заведение, което е на центъра " Гриляж "-а му викат габровлии,всичко е страхотно,просто да си оближеш пръстите. ...

"Глинаж" му викат май.  Laughing Идва от "Глинените гърнета", поне така се казваше по времето, когато учех там. Тогава беше кафе-сладкарница, сега нещо друго ли е?

Иначе и аз препоръчвам "Страноприемницата". А последно като ходихме видях че са направили голямо заведение до Червения кръст (следващия мост след този на Рачо Ковача). Много приятно изглеждаше градината, но нямаше места и не знам каква е кухнята.
Иначе забележителностите rori и Petinka са били изчерпателни.  Laughing
Хехехехе,май ти си права...ама да си призная повечето от нещата,които съм чувала там...като думи..немога да ги преповторя

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт