Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 ноем. 2004, 17:01 ч.

ПОХАПВАТЕ ЛИ?????

• 10 225
  • 79
  •   1
Отговори
  • UK, Derby
Я кажете сега обичате ли индийска кухня и ако да какво похапватв.Ние поне 2 пъти в седмицата ядем индийска храна.Аз предпочитам" king prawn korma"

# 1
От всички кухни май най-не харесвам индийската. Еле пък и като наблъскат ония ти ми лютиви работи. То и тайландците по-долу не падата. Ама пък иначе си хапваме де - гледаме от всичко да опитаме Wink  Laughing

# 2
  • сред цветята
Похапвам с удоволствие, дори да е по-лютиво. Wink

# 3
Ако знаете пък какво си правя сега .....мммммм....гювечета. Мъжо днес ще води един негов колега и му е обещал българска кухня- Сега отивам да мятам и баницата и да накълцам и шопската салата...
Сори....отплеснах се Embarassed  Grinning

# 4
мъжо колко обича гювечета, ако може все това ще си яде и чопска салата

а за индийската кухня- хапваме , но много не съм и фен доста е пикантна

# 5
  • сред цветята
Цитат на: Honda
Ако знаете пък какво си правя сега .....мммммм....гювечета. Мъжо днес ще води един негов колега и му е обещал българска кухня- Сега отивам да мятам и баницата и да накълцам и шопската салата...

Това е, сега нямаш мърдане - телепортирам се при вас Wink  Wink  Wink

# 6
  • UK, Derby
Цитат на: rosa
Цитат на: Honda

Това е, сега нямаш мърдане - телепортирам се при вас Wink  Wink  Wink

И ние боже как обичам шопска салата.Само чакам да си отида за колеса.......

# 7
Ама заповядайте. И даже с печени чушки я направих. На мене ми потекоха лигите, пък остава още половин час докато дойдат....Леле тия дни ми върви само на гости. Та тръгвайте. Така и така съм взела изсилката Wink  Laughing

# 8
Ние обичаме японската кухня.
А и по принцип всякакви ястия които не са силно пикантни, солени, пьржени или лютиви.
Тя и френската кухня не е лоша, но понякога готвят доста сурови неща които ми се струват даже опасни за здравето.

# 9
  • usa
всякакви далекоизточни кухни обичам - индийски, японски, тайландски, корейски, китайски, индонезийски...(ммм, как ми се дояде суши изведнъж! май ще ги оставя сърмите да ги въртя утре и ще поръчам на съпруга да мине през суши бара на връщане от работа....) пък и близкоизточните не ги отказвам, стига да има кой да ми ги сготви  Wink ...

# 10
Индийската ми е отврат- тази, която я продават в take away. Иначе в къщи съм правила от рецепти и става супер.

# 11
  • София - България
Оби4аме индонезийска и японска ,събота и неделя не готвя та се поглезваме Grinning

# 12
  • Le 78
Много обичам суши... eat Преди да забременея много често хапвахм, после ми бяха внушили, че е опасно и от тогава не сме ходили... Cry А сега с беба нямаме време...
А индийска кухня не сме опитвали-има много ресторанти в Париж, но защо не сме ходили  нямам логично обяснение..

# 13
Суши ли казвате на ориза обвит във водорасли или на рибата?Щото ако е ориза и аз много го харесвам

# 14
Honda, малко off, но би ли споделила как точно правиш гювечетата? Аз също приготвям, но може да науча нещо ново.
Благодаря предварително!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт