Съпруги на военнослужещи - 22

  • 59 143
  • 736
  •   1
Отговори
# 450
  • Пловдив
  • Мнения: 9 703
Друго си е човек да пише на клавиатурата.
Такааа
Лейди, ЧРД на твоето момченце, 1 г. си е сериозна възраст. Спират да ги броят за бебета. Значи имам кандидат-снаха за вас, роди се преди 4 дена и ми е наполовина адашка.  Laughing

Радинака, пожелавам това да е първата, но не и последната награда. И да са не само за хубост, а и за умнотст.  Grinning

Значи, сбор утре в 10.50, автогара Юг. Лейди я познавам, МисЮ съм я виждала на снимка. Ще се търсим по хубост.  Grinning

Дзверът още не е започнал да стяга багаж, има да се гладят униформи. Олимпийско спокойствие. Имало време.  ooooh! Стискам зъби, все още. Само да не се наложи утре Фло да пристигне с мобилен кабинет, че току виж от стискане съм допряла до нейните услуги.  Laughing

Скрит текст:
Днес ми е свито сърцето. Момченцето на една моя съученичка получи диагноза лимфом преди година. Не успяха да се преборят. Живеят във Франция, но ... не успяха. На детето му остават броени дни, да не кажа и часове. На 10 години е. Не знам къде се намирам. Каква мъка има на тази земя.

Пожелавам здраве на всички.
 Hug

# 451
  • Мнения: 2 409
Здравейте мили сладурки Hug Липсвахте ми, но нещо не ми остана време за писане, а и настроение нямах. Не знам дали ще наваксам информацията и затова карам направо - честито на рождениците, да са живи и здрави, честито на хлапето на Радинка, малко ви завиждам за срещата в Пловдив Blush и не схващам за какви партита говорите newsm78. Явно трябва доста назад да се върна.
Понеже Дунди е писала последна - мила, пращам ти  Hug Hug Hug
Скрит текст:
Преди няколко години почина дъщеричката на моя дружка. Беше на две години. Отиде си от тумор в главата. По-страшна гледка не съм виждала. Желая много сили на приятелката ти. Бог да е с нея Sad.
 Като чуя нещо подобно винаги благодаря на Бог. Колкото и да ми е трудно, важното е, че сме живи и здрави.

Фло, мила, де да бяха мои стиховете Wink Аз съм си плагиат. Ето едно послание:
"Добре съм Ви заварила...!
Монетата има две страни ...
Така е и в живота ... и способността да погледнеш и разбереш и двете , е много рядка ...Пожелавам Ви да имате богата фантазия,
за да можеш в нужния момент, на нужното място,
мълчейки или говорейки,
да подарите на някому нужната топлина...Има хора, има чувства, които дават цвят на живота ни. Всичко
останало е безполезна суета..
Приятна вечер!"

Прегръщам ви Hug Hug Hug

# 452
  • Мнения: 879
Лейди, честит рожден ден на най-послушното дете! Нека бъде жив и здрав! Да празнувате все по-вълнуващи рождени дни!
Радинка, радвам се за вашата награда. Ще трябва да търсим вестника!
Дунди и ние до последната вечер приготвяхме багажа за пътуването. Дамата направи поне списък. Ще се справи момичето!
Димитрова, да бъдеш рибар е нещо сериозно. Влез в положение на мъжа ти. Ти и без това винаги успяваш да се справиш със ситуацията! Я се успокой!
Нещо ми се губят много момичета! Къде сте?
Желая ви поне неделята да бъде слънчева!

# 453
  • Мнения: 2 697
Честита първа годинка на порасналия мъж на Лейди и от мен! Да е здрав и щастлив! Hug Hug Hug

Димитрова, не се коси, ама хич за подобни неща Wink В нашето семейство аз съм казала директно на мъжа ми, че докато децата не станат поне десетгодишни, не давам да ги води по вили и пр. и изобщо да пътуват без мен (а възможностите да пътуваме всички са все пак по-малко, така или иначе). Аз си имам и други съображения, освен тези при вас (че е студено на село и че един мъж няма да обърне внимание на това), но като цяло на мъжете често трябва да се говори по-директно, с намеци не става, с мълчание също едва ли ще постигнеш нещо (най-много на мъжа ти да му дойде дюшеш твоето замлъкване Wink). Казваш, че ти си майката, по-съобразителна си и подобни решения за детето трябва да ги вземеш ти и толкова. По-грубо е, но това е реалността. Както е казал народа: "Да не ти се случва това, което ти мисли майка ти" - просто майките можем да предвидим много повече проблеми от бащите, каквото и да си говорим. А и мъжете често са импулсивни в решенията си и не се замислят много-много, а с деца това невинаги е особено умно.

Момичета, завиждам ви много неблагородно за срещата утре - да порастват моите хулигани и аз ще хойкам с най-голямо удоволствие с вас Wink Пък и двама чудесни кавалера мога да уредя Mr. Green Красиви и умнички, няма да ни посрамят Laughing

При нас иначе нищо ново - малко болести, нетърпеливо чакане дали и кога ще ме допуснат до изпита, за който ви писах, доста работа, с която не смогвам и така. Мисълта за евентуалната почивчица на едни по-хубави места скоро обаче ме крепи. Ще се хваля, когато стане Wink

Поздрави на всички и очаквам с нетърпение репортажа от утрешната среща, като поприключите.
Хубав уикенд от нас с донските казаци Heart Eyes

Последна редакция: нд, 23 апр 2017, 00:00 от Шехина

# 454
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Лейди, честито на малкия градски! Да расте здрав , умен и щастлив!  bouquet Ради, поздравления и за вас! Туй са първи стъпки към Мис. Party
Исках утре да идвам, ама тоз ранен час ме отказа. Веселете се на воля.  Hug
Малко местен УРАНОВ хумор: Mr. Green
 Най-новата свалка "Вие да не сте от Хасково? Притежавате изключително излъчване..."
  Щели да въоръжават армията ни с водни пистолетчета... с хасковска вода.
   "В Хасково пуснаха нова енергийна напитка УРАНжада"
Завивам ви и духам ламбите. Лека

# 455
  • София
  • Мнения: 8 361
Е, закъснях. След Фейщицата няма да ви разказвам още вицове и да развалям дисциплината. Mr. Green
Хайде лека нощ и от мен.  sleepuu
Отивам бързо да спя, че утре път ме чака. travel
Колко много има за четенеееее-Фей, Шехина, Лунно цвете, Дафиново листенце, Дунди, Радинка, Димитрова, Кативита, Мис Ю, Сети_Бети, Лейди. Четене и коментар-утре, по-късно. Сега лека нощ.

# 456
  • София
  • Мнения: 8 361
Не мислех, че аз ще започна с репортаж от един чудесен ден, но щом като другите са се скатали, нека тъй да бъде.
Тръгнахме сутринта росни, росни моя молост и две изнанади. Окупирахме последната седалка на автобуса и като развързахме торбата с приказките... не усетихме как стигнахме до Фелибето. Ако са ви пламтели ушичките, ще знаете, че ние сме говорили за вас Wink Добронамерено и с обич. На автогарата ни чакаше групата по посрещането. Ами да ви кажаааа не останахме очаровани от посрещането-нямаше червен килим, нямаше плакат Добре дошли, китки и фанфари, а Автогарата не беше измита с четка за зъби. Но всичко това избледня и се стопи, като лански сняг, щом видяхме посрещачките-Дунди, Мис Ю и Лейди, И трите усмихнати от 6-ти до 6-ти зъб newsm62 newsm47 newsm62. От автобуса попаднахме направо в прегръдките им. А времето-чудесно, слънчево, почти пролетно. Поразходихме се по една от централните улици и стигнахме да Кафе Симфония-огромно езеро, с работещи фонтани, разположено в Симеоновата градина. Закотвихме се здраво там и отново приказки, смях, веселие. От момичетата не познавах на живо само МИС Ю-слънчева, усмихната, с чувство за хумор. С една дума СЛАДУРАНА! Разказа ни за предстоящото сватбено тържество. Знам, че ще е много хубаво! ЛЕЙДИ даде пресконференци за изминалото детско парти, посветено на малкото ѝ шефче. Грандиозно честване е било!!! bigdance2 Само не разбрах мажоретки дали е имало  Wink newsm18 newsm18 newsm18 И дали от тортата не е изпълзяла някоя връстничка на рожденника, декорирана с водонепроницаем памперс.   hahaha newsm30 ДУНДИ пък ни разказа, с нейното чувство за хумор за предстоящото турне на красавичката и певческата група в братска Русия. На добър час на децата, да се върнат живи и здрави и по възможност с награда! И така времето бързо, бързо се изниза. На финала към шумната ни група се присъедини още една чаровница-МЪНИЧЕТО. Е няма друга такава бойна мадама. И тя усмихната от ухо до ухо, а както знаете-нощес тя е пазила нас и небето над нас! Изпратиха ни до Автогара Юг, последни приказки, закачки, много смях и целувки, много целувки. Вчера се чухме със САД_УОМАН, каза, да поздравя всички и да ви нагушкам. Ако беше в Пловдив, щяхме и с нея да се запознаем, но не би. Жалко, че МИС ДИСНИ, не намери бавачка за хлапетата, та и тя не можа да дойде. При следващо посещение ще направим още по-добра организация и може би тогава ще дойдат и останалите момичета.
Е, като всяко хубаво нещо и нашата среща стигна до своя край. С тръгването на автобуса, слънцето се скри, по пътя малко ни валя и дъжд. София ни посрещна намусена, но на нас ни беше хубаво...
Това беше. Благодаря на момичетата от Пловдивския гарнизон, Hug Hug Hug Hug благодаря и на моите две спътнички Hug Hug. Направихме си един запомнящ се ден. Заредихме батериите и още на връщане започнахме да планираме нова среща на Софийска територия. Това какво значи? Значи, че ни е било много хубаво заедно...

# 457
  • Пловдив
  • Мнения: 9 703
Фло, думата се дава първо на старшите в строя. Затова не се включваме.  Simple Smile
Че се посмяхме, посмяхме се, ама много кратко. То, докато дойдат, и си тръгнаха. Другия път ще се качите на автобуса в 7 и ще си тръгнете с този в 19 ч.  Grinning Само Симфония видяхте и фонтаните, даже не стигнахме до главната и до турската сладкарница да поседнем на чаша чай и да добавим по още малко красота към тази, която блика от нас.
Фло донесе торбата с изненадите, имаше за всекиго по нещо. А за литературните ѝ заложби, ще оставя тя сама да се похвали, когато е готова.  Laughing И пак да дойдете, ама може и с още изненади.

Да се похваля, намерих черни шноли тик-так /запознатите знаят за какво става въпрос/. Куфар не съм купувала.  Mr. Green Багажът е стегнат, но започнахме така:

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=vzlO5UPeWhQ

Фло, да не се чудиш после защо трябва да държа котката.  Laughing

Лека вечер на всички.  Hug

# 458
  • Мнения: 2 177
Много много кратко.. докато седнахме и станахме.. радвам се много, че Ви познавам (вече и на живо)..
Супер готини и позитивни всички  Hug Hug

Аз първо да благодаря за изненадата към мен.. прекрасна е вазата, цветна и прекрасна като васс!  bouquet

ММ каза, че май има скрит замисъл.. защото била тежичка и май сте ми я подарили, за да я използвам за оръжие към него като ме ядосал  hahaha hahaha  ooooh! как му идват такива бисери не знам..  Rolling Eyes

Ех, Дунди, с тез шнолки, добре че си намерила.. че.. как щеше да ходи без тик-так не знам..  Peace
А това с куфара е добра новина, сякаш някак си очаквах да кажеш - ходихме за нов куфар, по-шукаритетен...  Joy Joy Joy
След прекрасното време с вас, следваше готвене, чистене.. пазаруване.. и то ето стана 20ч.
Хайде пожелавам ви много приятна вечер.. и изчезваам  Whistling Whistling

Редактирам се:  Фло, само заради теб и пак заради теб и уникалната ти памет.. разрових се.. датата е 29.10.2015... просто ей така без причина, съм се "цопнала" в тема 14 при вас.. Grinning Grinning Grinning

Последна редакция: нд, 23 апр 2017, 20:42 от Мис Ю

# 459
  • Мнения: 1 605
Ехааа много готино сте си изкарали,а не съм се и съмнявала-много ми се искаше и аз да дойда,но нали ви казах колко задачки имам та затова дори не ви предложих да дойда,но нищо да ми олекне малко програмата и аз ще се присъединя към някоя от срещите

# 460
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Много за кратко бешеееее. Аз като най маленка имам право ей тъй да тропна с копитце и да кажа че не съм доволна. Другия път както казва Дунди тръгвате в 19-20-21ч.  Mr. Green
Оххх може ли да ги направим тези срвщи ежемесечни??? Много добре ми се отразяват! Само гарнизона ще сменяме, така за по интересничко.
Дунди щом само с фиби си се разминала си 6. Аз някак си очаквах че ще си взривена с нов квалитетен куфар. Joy
Флооооо имаше мацка даже се опита да му вземе едината паричка  Money baby_neutral От малък да си знае кой е шефа Party Виж не се бяхме сетили да я напъхаме в тортата с воден памперс. Joy

# 461
  • Мнения: 879
Да докладвам и аз. По старшинство след Фло и Дунди. Имах нужда от това пътуване. В шеги и закачки не усетих кога свърши този ден! Винаги съм харесвала Пловдив, за хората да не говорим -топли, слънчеви и усмихнати. Дори сервитьорът ми подейства зареждащо. Такова обслужване не се среща всеки ден!
Благодаря ви, мили момичета за прекрасния ден. Изненада за всички беше поемата на Фло, която е събрала като мозайка най-хубавото от всяка една от нас. То лошо няма....
Пожелавам си скоро пак да имаме възможност за разговори и нова порция смях.
Лека нощ!

# 462
  • Варна
  • Мнения: 383
Ехеее момичета чета ви и лекичко ви завиждам за срещите които си организирате,но пуста Варна много далече,но както казах и миналата година чакам ви на лято,ако някоя от вас реши между почивката да пие кафе с една непозната винаги може да се обади.Много се радвам,че сте се видели и сте си изкарали страхотно.За малко да забравя да честитя рождения ден(на патерица)на детенцето на Лейди,да е жив и здрав,да е едно слънчево и лъчезарно дете,да бъде щурав,обичан и много щастлив.Лека нощ от мен на всички.

# 463
  • София
  • Мнения: 8 361
Минавам на бегом. Нямам време за вечерна проверка. Имам едно питане-Има ли желаещи за посещение на Царицата на чардаша в Музикалния театър, на 13.май. от 19.00. Мисля, утре да отида за билети.
Отивам да си оправям документите за Касата. Края на месеца наближава, та да не се притеснявам в последните дни.
Лека нощ. Hug

# 464
  • Мнения: 879
Фло, на 13.05. съм на екскурзия с учениците. Лека нощ и от мен. Hug

Общи условия

Активация на акаунт