Съвет за корекция на "сърдита" бръчка

  • 4 210
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Здравейте, на 34 години съм и имам сърдита бръчка между очите. Не успявам да я скрия с нищо, ужасно ме комплексира. Нямам корекции по тялото до момента и не съм запозната с различните типове процедури. Тепърва започвам да чета, но ще съм благодарна ако някой вече има опит с подобна корекция да сподели. Hug

# 1
  • Мнения: X
Елементарно е - ботокс.

# 2
  • Мнения: 212
Не искам да съм като препарирана. Четох за филър с хиалуронова киселина, пише че не е вреден уж, но ми се иска някой от личен опит да сподели решение с този проблем.

# 3
  • Мнения: 50
Личен опит - ботокс. Специално за гневната бръчка е най-доброто - изчезва след няколко дни. Моята беше толкова дълбока, че чак червенееше. Сега няма и следа от нея.

# 4
  • Мнения: 212
А има ли вариант този ботокс да се сложи само на бръчката? Ти на колко години го сложи?

# 5
  • Мнения: 50
Да, слага се само там, ако искаш. Аз сложих на 45, но тогава се появи изведнъж. Аз си слагам и на челото и около очите на пачия крак. С течение на времето спираш да се мръщиш и поне при мен гневната не се връща в същото състояние. Сега е започнала пак леко да се вижда, след 2 години и пак ще слагам. Внимателно избирай при кой ще отидеш, обаче.

# 6
  • Мнения: 442
Ботоксът наистина си е е най-правилното решение за този вид бръчки, а и е точно за годините ти. Да не забравяме, че и проблемът се решава за 15 минути.. Grinning Избирай внимателно обаче на кой лекар се доверяваш, това има огромно значение.  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 212
А не е ли опасен? Чета много противоречиви мнения...

# 8
# 9
  • Мнения: 442
А не е ли опасен? Чета много противоречиви мнения...

Елла, когато ботоксът е поставен от специалист, който си разбира от работата в никакъв случай не е опасен. Неслучайно е най-популярният метод за справяне с гневната бръчка по цял свят. Просто е важно на кого ще се доверим.. Peace

# 10
  • Мнения: 1 589
Кажете за София вие на кой сте се доверили и сте доволни bouquet

# 11
  • Мнения: 1 359
Аз задавам същия въпрос за мами, които са правили процедурата във Варна
  newsm78

 Hug

# 12
  • Мнения: 15
Личен опит - ботокс. Специално за гневната бръчка е най-доброто - изчезва след няколко дни. Моята беше толкова дълбока, че чак червенееше. Сега няма и следа от нея.

.Здравейте, къде сложите ботокс?

Общи условия

Активация на акаунт