Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 440 967
  • 3 522
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 11 482
 bouquet
И аз виждам снимките.

# 31
  • Мнения: 14 415
Хайде и аз тук!
Лично мен повече ме интригуват например най-елегантна двойка на бала,защото така само дама ,много самотно ми стои.Пък младежите ако не са с дама не ги коментирате. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 22 425
Относно цените на снимки, много зависи от местоположението и самият фотограф.
Тези, на които харесвам работата, работят за около 150-200лв. за абитуриентска фотосесия.

# 33
  • DE
  • Мнения: 9 068
Рядко имат повод децата да са толкова официални. С удоволствие ще ги разглеждам, хубави са ни децата  Heart Eyes

# 34
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
+ 1
И ние ще сме от показващите.
Ще ми е интересно и предложения да видя.

# 35
  • София
  • Мнения: 19 226
Дали тази година ще има пак много дантела? Поне така ми се стори предната година, но не съм следила сериозно. Тази година смятам да го направя.

# 36
  • Мнения: 17 978
Дали тази година ще има пак много дантела? Поне така ми се стори предната година, но не съм следила сериозно. Тази година смятам да го направя.


Да, кое въобще е актуална тази година  newsm78 Като платове, като кройки? Кой ще е топ цвета тази година според вас?

# 37
  • Мнения: 17 546
С всяка следваща година като че ли стават по-красиви в избора си на рокли и по-умерени. Или поне се надявам да е така, защото преди години много бяха фрапиращите визии... Ще ми е приятно да видя все повече хубави момичета този сезон.

# 38
  • Мнения: 5 060
Споделям последното мнение, младите има все повече и повече афинитет към красивото.

# 39
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Добавих снимките за топа в първия пост,но за съжаление се оказа,че са малки  Confused Не се виждат момичетата много добре  Tired

# 40
  • София
  • Мнения: 11 482
Моята фаворитка и тя май беше в топ 20, но не я виждам   Sad

# 41
  • София
  • Мнения: 6 169
И аз се нареждам в редичката на гледащите.

Надявам се тази година да няма много снимки с нацупени устни. Много грозно ми изглеждат.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 553
И аз забелязвам положителната тенденция да са по-умерени и по- красиви в избора си завършващите деца. Ще ги наблюдаваме и тази година .
А за нацупените устни  Sick всички сме на едно мнение , грозно и превзето изглежда .
На мои познати детето няма да имат бал . Не желаели голяма част от класа . Не знам какво се случва в такива случаи  с децата , които искат бал.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 840
И аз чакам с нетърпение снимки от баловете!  Simple Smile
Много искам да ми е трудно да избера най-красивото момиче.

# 44
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Общи тенденции за 2017.
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Модели от две части,кадифе,флорални мотиви.
Ето от тук взех снимките
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт