Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 март 2017, 08:49 ч.

Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

• 320 013
  • 3 521
  •   1
Отговори
# 3 420
Дреме му на момичето дали на Вас ви харесва. Simple Smile
Точно толкова му дреме и че на вас ви харесва. Laughing

Никъде не съм коментирала дали ми харесва или не.

# 3 421
Ааа, ти само даваш наклон на мнението на другите! Ясно, разбрах. Mr. Green

# 3 422
Победителката ми харесва. И то доста повече от русокосото момиче със златиста рокля, което се обсъждаше в последните страници.

# 3 423
  • DE
Победителката ми харесва като излъчване. Платът е разкошен. Замисълът за рокля, различна от обичайните тази година дантелени голотии, също ми допада. Ушиването и кройката не са перфектни. Сакото не е добро допълнение към цялостната визия.  Цветът на маникюра също дразни окото.

# 3 424
Ааа, ти само даваш наклон на мнението на другите! Ясно, разбрах. Mr. Green

Че що, другите нямат ли си мнение?!
Наклони на никого е давам, тук си се объркала.

# 3 425
На мен това момиче не ми изглежда над възрастта си:

А роклята и десена ми харесват много.

Възрастна(към 30-те) изглежда победителката от 2015, въпреки, че е много красива.

Снимките от Дир не се отварят на моя компютър като се опитам да ги кача тук, затова слагам линкове.

# 3 426
Ами на мен Crazy нали взе да ми обясняваш че това, което виждам аз, не е това, което виждам аз.
Както и да е, хайде позволете на хората както да харесват, така и да не харесват нещо, което вие смятате за това, за което го смятате. Мен пък въобще не ми пука колко хора харесват нещо, щом на мен то не ми харесва, никой няма да ме убеди в обратното.

И ето, че верно си е рускинче момичето. Wink

# 3 427
Като се дистанцирам от разни дребни недостатъци, победителката ми допада - по-скоро идеята да победи момиче с такава визия ми допада. Защото е различна от сластно-чалгаджийския модел, изглежда романтично - навярно това е имало предвид журито.

# 3 428
  • Австрия
победителката ми допада - по-скоро идеята да победи момиче с такава визия ми допада. Защото е различна от сластно-чалгаджийския модел

Точно казано. Споделям  Peace

# 3 429
Съгласна съм с вас, харесва ми победителката.

# 3 430
  • Варна
победителката ми допада - по-скоро идеята да победи момиче с такава визия ми допада. Защото е различна от сластно-чалгаджийския модел

Точно казано. Споделям  Peace
+1

# 3 431
  • BG
Конкурсът е за най-красива абитуриентка, не най-добра визия, най-различна, най-младежка или най-оригинална. Би трябвало да има припокриване с темата.

# 3 432
  • Тайната е, да се чувстваш добре със себе си. Тогава, където и да отидеш, ще бъде най-красивото място на света.
Ами да ви кажа тук много повече ми харесва отколкото на бала си  Tired

# 3 433
Че тя красотата е субективно понятие. Сигурна съм, че тук няма нито едно момиче, което да е показано и харесано от всички. А и конкурсът е на такъв принцип - най-много харесани - най-красива.

# 3 434
  • BG
Че тя красотата е субективно понятие.
Красотата никога не е била субективно понятие и няма да бъде.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт