Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Клюкарник
Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки
1 Потребител и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
3 435-3 449 от 3 495 отговора

Усещаш ли се какви ги пишеш, нощен гост?
Поне малко естетика не си ли учила, за да видиш как се променя идеалът за красота през различните периоди. Ако не си учила, барем книгата на Умберто Еко "История на красотата" погледни - тя е и илюстрирана.
Цитирай

Добре, хайде кажи ми какво е красота?
Цитирай

Не знам, ама като я плюете, ми става все по-симпатична.  Laughing
Цитирай

Като се дистанцирам от разни дребни недостатъци, победителката ми допада - по-скоро идеята да победи момиче с такава визия ми допада. Защото е различна от сластно-чалгаджийския модел, изглежда романтично - навярно това е имало предвид журито.

Абсолютно съгласна! Крайно време е да започне залеза на чалгата, защото тя се явява възпитание буквално и поглед към света изобщо!
Аз също съм доволна от избора на журито - със сигурност той не се вмества в  представата на българите за визия за така преекспонираното събитие "абитуриентски бал", но едно голямо браво на момичето, че не му пука, че е в абсолютен контраст с останалите! И да има със сигурност нещо руско в излъчването й, както и във фамилията, но това е без значение, мисля...

Цитирай

В полите на Пирин планина

Нежно и различно е момичето, което е победителка на Дир-а. На мен ми харесва. Peace
Цитирай

Абсурдистан

Аз също съм доволна от избора на журито ...........
Кое жури? Не се ли избира победител по гласове от читателите, потребителите?
Цитирай

Животът е като дъга – всеки ден е различен. Понякога ти си този, който избира цвета, друг път, цветът ще избере теб.

Не знам, ама като я плюете, ми става все по-симпатична.  Laughing

Ама никой не казва,че е грозна.Красиво е момичето,но за мен лично това не е рокля за бал.
Цитирай

Варна

Ужасон голям!
Нищо външно в девочката не ми харесва!Да уточня- на мен не ми харесва нито лицето, нито роклята, нито сетрето, абе нищичко...
Цитирай

Крайно неподходящ избор на победителка.
Единственото хубаво в момичето е младостта му - няма си нито чар, нито излъчване, нито стойка.
Тоалетът не зная откъде да подхвана - не е подходящ за бал, не е добре ушит, не е добре съчетан.
Направи ми впечатление, че Дир не е е дал възможност за коментари по статията. Thinking Naughty
Цитирай

Красотата наистина е субективна  - във форума има две теми за красиво женско лице и красиво мъжко лице и от тях може да се види, че хората харесват много различни неща. А в същото време, всички тези, които са изброени, минават за красиви - просто няма как да се харесат на всички. Например, на мен Ема Уотсън ми изглежда съвсем обикновена, а колко хора я наричат невероятна красавица...
Цитирай

BG

Поне малко естетика не си ли учила, за да видиш как се променя идеалът за красота през различните периоди. Ако не си учила, барем книгата на Умберто Еко "История на красотата" погледни - тя е и илюстрирана.
Я, малко по-спокойно, не сме в някое уни, нито аз съм студентката, нито ти си проферската размахваща някоя книга на лекция  от която да си водя записки Wink Имам си мои виждания за нещата в живота и определено не са в  резултат от илюстрации в книги.  
Цитирай

Аз също съм доволна от избора на журито ...........
Кое жури? Не се ли избира победител по гласове от читателите, потребителите?

Не е избрана с потребителски гласове, а от жури в състав Мария Илиeва, Иван Юруков, Елина Крушева и Pavell и Venci Venc'. Peace
Цитирай

Абсурдистан

Ок, не знаех. Peace
Цитирай

Я, малко по-спокойно, не сме в някое уни, нито аз съм студентката, нито ти си проферската размахваща някоя книга на лекция  от която да си водя записки Wink Имам си мои виждания за нещата в живота и определено не са в  резултат от илюстрации в книги.  

Вместо да се перчиш с "виждания за нещата в живота" и други клишета, от които очевидно личи липсата на културен бекграунд, наистина попрочети малко. Така ще разбереш, че есенциалистката представа за красота (сложно е, знам, затова трябва четене) е преимущество на 19 век и времето на романтизма. Тогава говорят за вечна красота. Само че съвременните хора разбират, че красотата е и субективна, и променлива през различните периоди. Най-малкото - по времето на Грета Гарбо и преклонението към нея днешните дами с дебели устни като на А. Джоли и дебели вежди ще се крайно неприемливи. Пищните красавици на Рубенс днес изглеждат дебели.

Изобщо - вместо да се засягаш, давай  доводи, както аз го правя. Попитаха те какво разбираш под красота,  мълчиш и не се аргументираш.
Цитирай

Много ми харесва момичето! Много. Свежа ми е, млада ми е, стилна ми е, интересна ми е, различна ми е. И роклята ми харесва. И болерото ми харесва. Ако не знаете, да вметна, че такива широки и прави ръкави са тренд в момента. И перлената гривничка, и маникюра, и клъча, всичко е мислено интелигентно и съчетано абсолютно премерено. Голяма е симпатяга. Аз кусури не намирам, пък вие ако щете търсете под вола теле. В пъти ми е по-готина от каките с тежки тоалети, голи кълки, пазви, хълбоци и пр. детайли от анатомията. Просто едно хубаво, пролетно, интелигентно дете, което излиза от училищна възраст.
Радвам се, че тя бе избрана за победител.
Цитирай
1 Потребител и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
3 435-3 449 от 3 495 отговора