Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 440 974
  • 3 522
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 19 249
Тук в една модна тема обявиха кадифето за бабешко и демоде

# 46
  • Мнения: 17 982
Първите 2 въобще не ми харесаха, но другите 4 са страхотни  Crazy
Кадифе...не го харесвам  Confused

# 47
  • Мнения: 4 586
Не мога да повярвам, че още има безвкусно облечени абитуриентки при положение, че поне 5 души са ангажирани със съвети относно роклята за бала и нима мама, баба не вижда, че това е грозно.. а дизайнерите на тях най им се чудя как може да сътворяват такива чудесии, май и това е талант.
Аз като ценител на красивото, да не е гол запис, се записвам с моите мисли в темата.
Когато аз бях абитуриентка живеех на село в далечната 1995г. хванах влака и сестра ми ме заведи за рокла на Витошка в София, тогава помня, че струваше около 200-300лв.
20 години по късно, ами още е актуална... защото е класическа и на такъв тип рокли модата им не минава никога.

# 48
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Кадифе и аз не харесвам. Peace От показаните от Давиз ми хареса сано тази.

# 49
  • Мнения: 39 305
Последната рокля и на мен ми харесва. Кадифето някак си го свързвам с отпечетъците, които се образуват примерно на задника след сядане.....
А тоалет от 2 части не го усещам като официален тоалет, иначе ми харесват. Но пък за момичета на 18-19 години ми е ок.
Не ми харесват супер официалните тоалети и прически за самото изпращане в училище. Струват ми се излишни и не на място.
Тази година отново съм абитуриентка. 20 години  ooooh!

# 50
  • Мнения: 17 546
От показаният тренд, само първото не ми хареса, но вероятно заради цвета - малко е като избеляло и като домашен сет. Иначе обичам кадифе! И двете ми рокли за двата бала(имах две години поред бал, защото завърших 4 годишно УПК по време на смахнатата учебна система) бяха от кадифе, памучно кадифе, тежко, плътно и много официално на вид(според мен). Но сега не знам дали бих посъветвала младо момиче да сложи рокля от кадифе. Първо ще и е топло Laughing от там нататък всичко губи смисъл. Като се свари и гримът се разтече, чувства се задушена в горещината и вечерта е скапана. Мисля, че по-добре не. Но все пак ми харесва.
Малко ще е трудно по пухкавите момиченца да се облекат в дреха от две части с гол участък между топа и полата, защото не ги виждам с издутите месанки, ама има варианти и за по-пухкавите да са модерни, изискани и все пак да не подчертават излишните килца. Това е изкуство - да подчертаеш красивото в едно момиче, като не акцентираш на дефектите. Все повече деца са с чудесни фигури, но има и такива, които трябва да се постараят да са по-умерени.

# 51
  • Някъде там
  • Мнения: 16 051
И моята рокля беше от кадифе,права къса,но ние нямахме бал както сега.Бала ни беше съчетан с море.Едната вечер беше балната.Никой не беше с супер официална рокля.
На мен дългите рокли и сетове от две части с дълга пола ми харесват.Късите не защото не харесвам къса рокля за бал,за изпращането са ми по ок.

# 52
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313

Нещо не успях да вмъкна изображението, но харесвам златно и златисто, без да е твърде претруфено.
Като това например:
https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

Пък и цената от 40$ е повече от приемлива.

# 53
  • Някъде там
  • Мнения: 16 051

Нещо не успях да вмъкна изображението, но харесвам златно и златисто, без да е твърде претруфено.
Като това например:
https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

Пък и цената от 40$ е повече от приемлива.
Това на мен не ми е за бал,цвета обаче ми харесва.Макар че този цвят отива на брюнетки повече.
Русокоски с бели кожи като моите деца ще изглеждат безлично.

# 54
  • Мнения: 4 181
На мен тази ми хареса. 50$ е много добра цена. Някъде мярнах новата колекция на Диор и всичко беше в тъмно синьо.
http://www.davidsbridal.com/Product_short-homecoming-dress-with- … sale-prom-dresses

# 55
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Колекцията на Шери Хил за 2017.
https://www.sherrihill.com/collections/spring-2017?page=1&co … ;size=&style=

Пак има етно/джипси/инди мотиви при полите, но повечето от останалите модели са разкош. Донякъде кич, но този кич ми харесва.

# 56
  • Някъде там
  • Мнения: 16 051
Скрит текст:
В тази синя шарка съм влюбена. Heart Eyes както и по принцип в този нюанс на синьото.
Страхотни са повечето модели на Шери.

# 57
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Наистина има много красиви модели.  Peace

# 58
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Скрит текст:
В тази синя шарка съм влюбена. Heart Eyes както и по принцип в този нюанс на синьото.
Страхотни са повечето модели на Шери.

Имаше и цели рокли в този десен.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Прекрасни са.

# 59
  • Мнения: 17 982
Аууу, разногледа станах, ужасно скъпи ли са и имат ли магазини в Бг?

Общи условия

Активация на акаунт