Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 440 972
  • 3 522
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 625
Още едни абсолвенти
Скрит текст:

# 736
  • Мнения: 17 546
Ехеее много са се подкъсили някои каки! Laughing Нали вишу завършват, акъл не им ли е дошъл с дипломата. Crazy

# 737
  • София
  • Мнения: 12 006
Ехеее много са се подкъсили някои каки! Laughing Нали вишу завършват, акъл не им ли е дошъл с дипломата. Crazy
To вишуту се завършва на около 24г., и ако имат хубави тела, защо да не носят късо? Кога ако не в тая възраст? Да са на 50+ да не им прилича, ама на 24-5г. не виждам кое му е лошото, ако дрехата стои добре и облекият я, има хубаво тяло.

# 738
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ехеее много са се подкъсили някои каки! Laughing Нали вишу завършват, акъл не им ли е дошъл с дипломата. Crazy

Какви каки, бе Бижу!?   Grinning  Те са на по 23-25г. Нищо не е прекалено, все още.

# 739
  • Мнения: 17 546
Бе като гледам не всички са на 24. Освен това 19 годишните абитуриентки, всички в дълги рокли, а тези абсолвентки в ню-ню, особено тази посредата.
За мен е несериозно. И това е моето мнение. Другите имат право на свое. С видидуп рокличка може да се шляеш когато си поискаш, за събитие е пошло.  

Последна редакция: сб, 22 апр 2017, 21:03 от Бижy

# 740
  • София
  • Мнения: 12 006
Е, те не отиват на бизнес среща или на инт. за работа все пак. Отиват да се забаляват и да празнуват с колегите си. Момичето в средата с късата поличка поне има крака за показване, кога да ги покаже, ако не сега? По баловете също има минижупчета, някои са сладки, други не, но това зависи не само от роклята, а и от телосложенето на момичето, която я носи. За мен на тази възраст си е нормално да се носи таква дължина, ако телосложението позволява.

# 741
  • Мнения: 1 986
Аз не съм имала абсолвентски вечери Вече и такова чудо ли има?
Мацките са готини и на тази възраст могат да обличат каквото си искат.

# 742
  • Мнения: 11 908
Аз не съм имала абсолвентски вечери Вече и такова чудо ли има?


Е, аз отдавна съм завършила и съм имала, не е нещо ново. Но си беше вечер за забавления, танци и прощаване с колегите.Някои не съм виждала оттогава.

Празнични вечерни облекла, но без особени официалности.

# 743
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Аз завърших доста отдавна, но си имахме абсолвентска вечер- по кецове и маратонки, на един заслон в гората Mr. Green Прекарахме незабравимо, далеч от тоалети, ресторанти и харчене на пари!

# 744
  • Мнения: 1 986
Явно много отдавна съм завършила или просто никой не е искал да се занимава с организацията
.

# 745
  • София
  • Мнения: 1 508
Малко не по темата, но според мен това спада към абитуриентските изцепки, от страна на ресторантьорите. Някой чувал ли е за капариране на ресторант от сега за 2018 г.? Още не са минали тазгодишните балове, а те вече за догодина са почнали да резервират.  newsm78

# 746
  • Мнения: X
Не е изцепка, ако е популярен ресторант - някои в натоварените дати са резервирани за над година напред.

# 747
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Малко не по темата, но според мен това спада към абитуриентските изцепки, от страна на ресторантьорите. Някой чувал ли е за капариране на ресторант от сега за 2018 г.? Още не са минали тазгодишните балове, а те вече за догодина са почнали да резервират.  newsm78

Не само е чувал, а и пари дал. Crazy Моят синковец вече си знае ресторанта и даде капаро.

# 748
  • Мнения: 14 415
Малко не по темата, но според мен това спада към абитуриентските изцепки, от страна на ресторантьорите. Някой чувал ли е за капариране на ресторант от сега за 2018 г.? Още не са минали тазгодишните балове, а те вече за догодина са почнали да резервират.  newsm78

Дългогодишна практика - толкова големи и желани ресторанти , които да побират цели випуски няма чак толкова много в столицата и масово се капарират още преди да са минали настоящите балове. Laughing

# 749
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Малко не по темата, но според мен това спада към абитуриентските изцепки, от страна на ресторантьорите. Някой чувал ли е за капариране на ресторант от сега за 2018 г.? Още не са минали тазгодишните балове, а те вече за догодина са почнали да резервират.  newsm78
да, в училището на дъщеря ми. От сега резервираха за догодина за бала Rolling Eyes В София било проблем за хубавите места и за избор на дата Thinking

Общи условия

Активация на акаунт