Априлски мами 2016 - Тема 8

  • 25 570
  • 771
  •   1
Отговори
# 525
  • Варна
  • Мнения: 843
Какви прекрасни сладури  Heart Eyes
Ема също иска да изяде всичко, което пипне, преди малко в парка искаше да хване и налапа божи кравичките  Crazy. Аз се ужасявам от всякакви буболечки, гнус ме е, направо настръхвам, но гледам да не прехвърлям фобиите си на нея и я оставям да пипа и да опознава света.
На път съм сама да направя тортата, първата сладкарница в която влязох ми обявиха цена над 90 лв.  ooooh!, ми много ми се вижда.

# 526
  • Мнения: 2 515
Значи не е само той с това скърцане ooooh!
Зина, ей сега в парка и Даниел искаше да налапа всичко - пръст, камъни... Crazy
Ако тортата, която си си харесала е с фондан, те са така скъпи...А пък тоя фондан повечето хора не го ядат така или иначе...

# 527
  • Karnobat
  • Мнения: 182
И аз да отчета!
Калоян е любител на мокрите кърпички и мокрото пране! Само да ги докопа и почва да смуче! Играчките му омръзват бързо,но капачките,бурканчетата се разнасят из къщата! От неделя е с температура. Освен нея има и червено гърло, венците са подути. Надявах се да избегнем антибиотика, но днес му дадох след като продължи да има. Рождените дни идват,дано да оздравее бързо.
Аз все още скърцам със зъби и май така ще си остане!
Всички дечица са прекрасни! Да са много здрави!
А това са моите момчета! Батко Калоян и братовчеда Борко!

# 528
  • Варна
  • Мнения: 843
Батко Калоян да му изям хубавата брадичка  Crazy, прекрасен е  Heart Eyes

Да с фондан беше, ама нищо особенно и затова се учудих, че за тези пари къде къде в по-класна сладкарница ще поръчам.
Купувах дрешки за Ема, ей няма такъв кеф като това да пазариш лиготийски момичешки дрешки  Crazy

# 529
  • Мнения: 2 515
Сладури Heart Eyes
И аз ей сега поръчах няколко тениски за лятото.Като спи детето, аз харча пари  Mr. Green
Между другото, до утре НМ имат безплатна доставка в сайта  Wink

# 530
  • Стара Загора
  • Мнения: 933
Боже,какви сладурчета сте показали  Heart Eyes.И колко са пораснали всички  ooooh!.Прекрасни са  Hug.
Ние днес бяхме на консултация 13,4 кг.(+800г. ooooh!) и 82,5см.(+2см.).На 20-ти април за имунизация.Каза ни да си продължаваме с Вигантола и след едната година,ще видим до кога,сигурно заради фонтанелата.
Да сложа и аз по-нова близка снимка на Борко:
Скрит текст:

# 531
  • Мнения: 448
Този сладък Борко. Искам да му нащипя сладките бузки Heart Eyes
Аз минах през няколко етапа за тортата. Първо щях да я правя аз, но не мш хареса вкуса й. Ходих по сладкарниците те тортите, които харесвам почват от 100-150 лв. А не са кой знае кво. Сметана с фондан. Затова последно реших да купи от "Неделя" шоко лешник. Ще я искам само полята със шоколад,ще ми надпишат шоколадова плочка,а от една сладкарница ще си купя фигурка и цветчета и ще си я украся. А поне знам, че на неделя са хубави тортите.

# 532
  • Мнения: X
Браво на Борко! 800 грама са си... мнооого добре. Simple Smile Само, като се сетя, че на наша Мона рекорда й е 740 гр. за месец...
Ама той, нали е мъж! 💪🏻Разкошно сладурче е!  Heart Eyes

# 533
  • Стара Загора
  • Мнения: 933
Благодаря,момичета. HugАбе множко са си,както и да ги погледнеш,ама какво да го правя,освен да крия вече храната  Joy.Като му видя малките лапички,дето ги има за ръчички и все на мечо го оприличаваме.

# 534
  • Мнения: 1 503
Браво на Борко! 800 грама са си... мнооого добре. Simple Smile Само, като се сетя, че на наша Мона рекорда й е 740 гр. за месец...
Ама той, нали е мъж! 💪🏻Разкошно сладурче е!  Heart Eyes

Мона е като нашата Мая,но да питам 800гр много ли са?Или са много на тая възраст?

# 535
  • Мнения: X
Sofinka, Симона/ Мона щеше да е Мая, нооо името на свекито започва с М и реших, че няма да е така.
Иначе много ми харесва Мая. И наистина ти е мъничка и много нежна от това, което видях на снимката.
А Борко за мен изглежда съвсем нормален. Не ми се вижда килограмите да са му много.
Много е странно това. Мони все е на долната граница с килограмите, но съвсем не е хилава. Борко държи едни стабилни килца, но изобщо не изглежда да са му много.  newsm78

# 536
  • Мнения: 1 503
Даа имаме си малко и голямо бебе у дома..хаха.
Педито казва на Ясен-"баткото".

# 537
  • София
  • Мнения: 1 928
Разкошни бебета, много са сладки.

Софинка, при нас момчето също е баткото, момата е много фина и грциозна, толкова са различни.

И при нас яденето на хартия, по -точно опитите за ядене на хартия и игра с пакета мокри кърпи са на голяма почит.
Незнам вашите бебета дали го правят, ама мойте много обичат да играят с всякакви глупости, видят ли пласмасова бутилк и започват да се дърпат за нея, кутии разни, всякакви глупости, играчките ли им омръзнаха, ей не ги поглеждат.

Последна редакция: ср, 29 мар 2017, 03:08 от Мaksy

# 538
  • София
  • Мнения: 22 923
Добро утро момичета. Hug Вчера вечерта бяхме на пица, не бяхме излизали на заведение много отдавна.Катерина беше много нервна и непрекъснато мрънкаше, направо ми се отщя да ходим по такива места с нея. Crazy Не знам юни месец на сватбата какви забавления трябва да и измислям...  ooooh!

# 539
  • Мнения: 13 929
Макси, същата работа е и при нас с играчките, особено плюшките никакъв интерес не предизвикват. Но аз насърчавам играта с всякакви неща.
Как ли ще е първият РД на заведение, особено вечер  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт