Априлски мами 2016 - Тема 8

  • 25 548
  • 771
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 356
Момичета, прекрасни дечица имате  Heart Eyes

Вики също обича хартия, къса, хапе и затваря устата и стиска, за да не и я взема  Grinning Мокри кърпички не вади, само дъвче пакета.
Тортата и на нас ни е към 120лв, но тя ще е за РД и Кръщене и ще сме на заведение...иначе на датата мисля да взема малка под формата на 1.

А сега да се оплача. Пред нервна криза съм! Не мога вече да издържам това нощно ставане. От както спрях да я кърмя вечер Вики се събужда от 23ч на всеки час, а след 3ч започва и на 30-40 мин. Общо взето нося я 15мин, за да спи 20.  #Crazy Мм много ми помага и също става, но това сякаш не ми помага.  Много ми е натрупано и това ми идва в повече. Колкото и ужасно да звучи ми иде да се изместим в друга стая и да я оставя една вечер каквото иска да прави  Sad

# 541
  • Мнения: 271
Здравейте момичета Simple Smile  бебчетата са страхотни! Да са живи и здрави всички дечица!
Бочко изважда всичко от шкафове и чекмеджета, до които има достъп. А местата се увеличават постоянно Simple Smile Яде салфетки и всичко, което хване първо му минава през устата. Като прахосмукачка е Simple Smile
Мислех буйки да не купувам, но  купих вчера. Имах обувки бебешки, но са за по- студено време и се притеснявах да не му е прекалено топло.
Не мога да се нахраня, непрекъснато иска от моята/нашата храна. Снощи хапвахме пица и той се разрева, защото не му дадох. Види ли някой с храна и започва да го преследва, докато не му даде. Много лаком Simple Smile

# 542
  • Мнения: 2 379
Хартия вече не яде, преди му давах кутии кърпички с животни, изкарваше всички, разпиляваше ги, после хапне малко, после си мушкаше ръката в кутията и я подмяташе. От началото не съм фен на многото играчки и никога не съм го засипвала с такива. Оставям го да играе с каквото иска, освен ако е опасно за живота му. Така нищо не му омръзва толкова много. И дистанционното вече не е чак такъв кеф, защото не му ги забранявам. От време на време се сеща само, колкото да мине през шишето дрънкалка, през стария телефон, въжето на кучето, топчетата на котката , часовника на баща ти и т.н.
И чекмеджетата вече не са му кой знае колко интересни, защото го оставям да вади каквото и колкото иска. Вече нищо не вади, само минава отваря, затваря и продължава. Сега новото е да пляска ръчички в купата за вода на кучето...вчера я изля и наводни коридора( купата към 3 л). Аз му се карам със  сериозен тон, че не е редно, той ми се кара, че му се карам,

Колкото до излизанията, които правите с малките, съобразявате ли се с  техния режим/нережим? Защото ако сте в шумно заведение, когато детенцето е свикнало да си играе или да идва време за сън, баня и др. е нормално да недоволства.

За това като ям пица давам коричката на Тервел Simple Smile А ако иска , което не може му давам с моята вилица и понякога успявам да го излъжа, че яде от нашата храна.

Много чаровни дечица и усмихнати имаме в групата.

Ох, аз даже се чудех дали изобщо да взимам/правя торта, Може да се спра на някакви мъфини без захар.......

# 543
  • Стара Загора
  • Мнения: 929
Добро утро и от нас!
Цитат
Много е странно това. Мони все е на долната граница с килограмите, но съвсем не е хилава. Борко държи едни стабилни килца, но изобщо не изглежда да са му много.  newsm78
Те нали затова педиатрите гледат преди всичко децата да са съразмерни в развитието си,важен е и ръста.Абе има много хубави кълчици за щипане  Joy.Неговата ЛЛ като цяло все му се радва и по-либерална в това отношение,но 800г.-да множко са за тези месеци,ама да е здрав.
Борис също къса много /той обича само брошурите на хипермаркетите/,но не ги лапа.Като цяло почти нищо не слага в уста,което е добре.Само като види,че е храна.Играе доста с играчки,по-рядко с купи,цедки,фунии и др.Най-вече топка,ей като види и изпада в екстаз.Сега за прощъпулката получи цели 4 и като ги нахвърляме на пода-вече е в бебешкия рай  newsm44.

# 544
  • Мнения: 448
Добро утро.
Ако знаете Сияна как пълзи(защото тя все още неможе) стои на ръце. Вдига дупето мести краката ходейки и така си пълзи.  Joy
Обаче неможе да вижда накъде се движи.  Joy
Много съм се смяла сутринта с нея. Сега спи и като стане отиваме на люлките в парка. Любимото и място, може сигурно с часове да стои там

# 545
  • Варна
  • Мнения: 843
Добро утро.
Ако знаете Сияна как пълзи(защото тя все още неможе) стои на ръце. Вдига дупето мести краката ходейки и така си пълзи.  Joy
Обаче неможе да вижда накъде се движи.  Joy
Много съм се смяла сутринта с нея. Сега спи и като стане отиваме на люлките в парка. Любимото и място, може сигурно с часове да стои там

Голям смях пада с тея бебета, и аз тая сутрин се заливах, Ема вдига с две ръце проходилката(като тя е вътре) като фусти и я разнася из стаята.
Тортата ще я направя, tanaq_91 ти ли беше правила опит с фондана, не ми се връща назад да видя  Blush

# 546
  • Karnobat
  • Мнения: 182
Аз минавам да помрънкам!
От неделя е с температура! Сапада от нурофена и Панадола,но докато действат. От вчера е на антибиотик,а толкова трудно пие лекарства! Снощи ми вдигна 38.8 и след два часа беше спаднала на 38. Този антибиотик кога ще се задейства! В нашият край много болни дечица! На финала преди рождения ден!
Намрънках се,на вас желая здрави и все така усмихнати слънца!!!!

# 547
  • Мнения: 448
Zina, аз правих опит да.  Wink

# 548
  • Варна
  • Мнения: 843
В смисъл опит, че беше пробна торта, иначе се беше получила много добре  Heart Eyes Купен или домашен фондан ползва, колко ти отиде за тортичката, знаеш ли колко и е диаметъра  Flutter

# 549
  • Мнения: 3 331
И ние си имаме хартиено чудовище (съжалявам,но не можах да обърна снимката):
Скрит текст:

Аз мисля сама да направя тортата за РД, тези от сладкарниците имат страшно много захар.
Даже не знам какво е фондан Embarassed Laughing

# 550
  • Варна
  • Мнения: 843
Фондан е захарното тесто с което обличат тортата и се правят фигурки, онова което никой не обича да яде Wink

Сладо хартиено чудовище  Heart Eyes

# 551
  • София
  • Мнения: 22 888
Аз харесвам торти с фондан.  Laughing За рождения ден вкъщи ще взема такава. А за кръщенето ме убедиха да е отгоре с течен шоколад, а не с фондан точно, защото фонданът не го харесвали повечето хора- да видим.  Simple Smile

# 552
  • Мнения: 2 514
И ние си имаме хартиено чудовище (съжалявам,но не можах да обърна снимката):
Скрит текст:
Днес беше същата работа и при нас - стане ли тихо, значи им нещо  Grinning А ония ден със самата тоалетна чиния си играеше, докато баща му е в банята.. Питам го защо го оставя да пипа там - било му интересно на детето ooooh! Laughing

# 553
  • Мнения: 3 331
Да, бащите са така, бляк Laughing

# 554
  • Стара Загора
  • Мнения: 929
Цитат
Ако знаете Сияна как пълзи(защото тя все още неможе) стои на ръце. Вдига дупето мести краката ходейки и така си пълзи
Голям смях пада с тея бебета, и аз тая сутрин се заливах, Ема вдига с две ръце проходилката(като тя е вътре) като фусти и я разнася из стаята.
Joy
Ох,големи сладури  Heart Eyes.
Много болни дечица има ,наистина.И снаха ми снощи ми се обади,че малката е с висока температура,разтройство и повръщане.И те са на АБ.
addicted,разкошен е този Макси и какви хубави къдри.Много е красив и нежен,като момиченце. Прекрасен  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт