Искам да кажа ... (112)

  • 56 592
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 016
Ох, Гена,  сестице...  Laughing
Аз съм много неорганизирана и с две деца не знам как бих се оправила, тези с по три- четири за мен са някакви магьосници. Ама не от тези, които оставят децата да се гледат едно друго и да се оправят захвърлени и напикани из къщата, пък  кое оцелее - така и баба Айше от махалата знае. Че и в гърдите се бие ooooh!

# 751
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Хм,да взема да го абонирам и моя ученик,че ту аз,ту баща му клечим и нещо обясняваме. Ще ги поразгледам и ще му предложа...обаче много го мързи завалийката...Майчичко  Mr. Green.Той и татко му не е много пъргав и чевръст,всъщност  bowuu.
Ша, Hug.Ще си кютаме,освен. Нямам сили и мерак аз. Най-много да се изнервя и да крякам на всички. Аз си обичам да си имам време за себе си.

# 752
  • Някъде там
  • Мнения: 15 943
Аз с две по едно време докато бяха малки, мислех доброволно да ходя при психиатъра, да ме спаси,пък за повече не знам какво да кажа.Представям си се с три едновременно прохождащи сама в къщи,както съм била с двете. Rolling Eyes ,картинката щеше да е  Shocked

# 753
  • Мнения: 22 343
Има ли сайт, на който са събрани всички самолетни компании на едно и ще ми изкара всички полети за търсената дата?

# 754
  • Мнения: 14 654
Като ги дам на ясла и градина по цял ден, мога и 5 да отгледам, Ша. Имаше една майка от предучилищната на малкия, която не можех да понасям - майка на три, която все изтъкваше, че щом тя с трите деца (разпределени по институции от едногодишни) можела да се занимава с всевъзможни тъпотии от типа на печене на гевречета за сурвачки, мъфини за коледния базар и подобни, с които нормалните родители не искат да имат работа, значи всеки можел. Въпросната е медицинска сестра в училище, което значи, че в никакъв случай не се е затрупала с работа и може да си пече тъпите гевреци по цял ден, колкото да прави сечено на тези, които имат по-важна работа от украсяването на сурвачки за часа по трудово. На такива патки ми идва да им извия вратовете, във всеки клас поне по една такава инициативна се намира  Close

# 755

Общи условия

Активация на акаунт