хапят се, ясно - а играят ли заедно?

  • 1 161
  • 4
  •   1
Отговори
мислех си, каква част от времето си играят заедно?  Мойте дечица, понякога си играят много сладко двамата. (за кратко рарбира се) Но понякога ми вдьхва надеждата, дали пьк това не се увеличава вьв времето им на растеж? Естествено че през по-голямата част сьм "рефер" на всичките им начинания...непрекьснато "спореждам" кой какво. Иначе единия хапе, другия удря...за писЬците и ревовете навярно не е нужно дори да споменавам.....картината не е за рисуване. Споделете как е при вас? Дали надеждата ми е измамна?

# 1
  • Мнения: 141
Моите момчета се забавляват доста добре заедно. Естествено се посдърпват понякога, но като цяло са си компания добра. До скоро единия ръмжеше на другия и той се разплакваше, а от 2 седмици тероризирания започна да бута и щипе ръмжащото мече. В това всъщност се изразяват конфликтите им. Надявам се да запазят тези си отношения за дълго, защото всички близки и познати, имали контакт с близнаци ме плашат, че ще започнат да се бият постоянно.

# 2
  • Мнения: 4 965
Моите са страхотна комбина. Понякога се ступват за някоя играчка, но в повечето време се забавляват страхотно - играят си (особено с разни топки и балони), разнасят си из къщи "бебетата" заедно (дори един ден имитираха майките в градинката - сложиха количките с куклите до дивана, седнаха, кръстосаха крачета и се правиха, че пият кафе - паднах от смях), "пеят" заедно (пускат си някой музикален канал и вземат по 1 дезодорант, вместо микрофон и припяват, танцувайки) и т.н. Изобщо, има моменти, в които цял ден не се сещат за мен. Е, понякога заедно правят и големи бели (помагат си да се покатерят на секцията и да изхвърлят книгите или се навират в гардероба и "подреждат", но от известно време после Есата ми помага да подредим, а Киса се прави на сърдита, ако им се скарам и се цупи в някой ъгъл Laughing.

# 3
И при нас е горе долу същото, играят си заедно, имитират се един друг, е от време на време и се скарват за някоя игра4ка. Търсят се, ве4е си нау4иха най-накрая имената, и се викат по име   Simple Smile
Запо4наха и да изхитряват, слагат си възглавница, за да се повдигнат малко и да си отворят някоя врата, изобщо са страхотна комбина....

# 4
  • Мнения: 4 458
Ще си играят все повече и повече сами. Много често ми се случва само да ги наблюдавам - все едно няма деца в къщи. Не само че ще си играят, но и ще започнат да се защитават, да си помагат и да се прикриват като направят беля.....

Общи условия

Активация на акаунт