Чудна пролет идва с птички, пляска ЮНЧЕТО с ръчички

  • 48 674
  • 712
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 9 652
За гъбите знам, че се дават доста по-късно, защото са трудно смилаеми.  Peace За патладжаните не съм търсила инфо честно казано.  Thinking

Аз искам само да споделя, че най-обичам времето т 22ч до към 00ч. Седя си сама в хола, детето и мъжа спят... седя и гледам в една точка...или зяпам ТВ, или си лакирам ноктите.... Боже, каква тишина и спокойствие.  Crazy

# 601
  • Мнения: 2 140
Ами моят уоъкър няма такова отзад на колелата като спирачка и беба се катурва с него когато реши да се изправи.  newsm78 Ихххх Кажете ми от къде намерихте бурканчета за детската кухня, моля!  Confused

# 602
  • Мнения: 3 213
Sab, голям проблем с бурканчетата. Търси от близки, познати, мазета и т.н В някои магазини за бита могат да се намерят също. Търси по борси и пазари.
На мен педи ми каза да не давам още патладжан и свинско. Гъби по презумция не давам.  Съдя и по продуктите от кухнята.

# 603
  • Мнения: 1 026
Момичета, помагайте, моля!
Приготвям нещо и се чудя дали да слагам гъби? Кога трябва да ги въвеждаме тях? Някой свърши ли я тази работа или е рано още?

В никакъв случай. Гъбите и патладжаните са изключително тежка храна за възрастните, какво остава за децата..

За гъбите знам, че се дават доста по-късно, защото са трудно смилаеми.  Peace За патладжаните не съм търсила инфо честно казано.  Thinking

Аз искам само да споделя, че най-обичам времето т 22ч до към 00ч. Седя си сама в хола, детето и мъжа спят... седя и гледам в една точка...или зяпам ТВ, или си лакирам ноктите.... Боже, каква тишина и спокойствие.  Crazy

Обожавам го това време  Blush Heart Eyes

# 604
  • Мнения: 1 026
Какви пюрета ползвате? Whistling

# 605
  • Мнения: 2 140
kitty, в някоя по-голяма верига няма ли?  newsm78 чудя се в какви борси да търся....

# 606
  • Мнения: 933
Дайте ми примерна снимка на такива буркани. Аз имам някакви. Ще проверя

# 607
  • Мнения: 3 213
kitty, в някоя по-голяма верига няма ли?  newsm78 чудя се в какви борси да търся....
Понякога пускат в Лидл на промоция.
Снимки има в нета. С големината на средно бурканче от лютеница. Трудно ми е да пусна линк през телефона.

# 608
  • Мнения: 56
Привет Мами ние с Емануела вече сме на Българска земя , пристигнахме си за Великден ! Тя е много щастлива вече свикна с новостите и се радва на бабите , дядовците и цялата фамилия общо взето !  HugИскам да ви попитам използвате ли някакви кремчета за слънчева защита на малките тъй като в Швеция няма чак такова силно слънце и не съм взимала от там кремове пък тук в изобщо си и нямам на идея какво да взема ! За разлика от малката Аз все още не мога да се адаптирам и ходя сякаш сам  една такава разсеяна , а може би се дължи на това че от както сме в България се мъкнем по фирми за преводи на документи , нотариуси общини аби пълна каша ! Оплаках се а сега да ви се похваля вчера купих за мен и за малката по едно балонче Американско Бинго и малката има печалба от 100 лева , а аз от 20 лв! #2gunfire Желая ви лек и спокоен ден с бебечовците , а аз си допивам кафето и излизам с малката да се порадваме  на слънцето тъй като във Враца днес ще е 27 градуса !

# 609
  • Мнения: 10 686
Аз взех слънцезащитен крем на Мустела, много съм доволна от тази марка по принцип и реших да заложа пак на нея  Peace

# 610
  • Мнения: 1 775
Аз намерих по случайност 4 бурканчета по 190 мл в един магазин за домашни потреби на Веслец и Искър. Капачките бяха отделно и ги продаваха само в пакет по 10, така че се наложи да взема цял. Утре ще ходя за купоните за детска кухня и казаха, че тогава ще ми обяснят за бурканчетата, но аз избързах да купя, понеже знам, че трудно се намират, надявам се да ми трябват не повече от 3. Гледах, че майките носят 3 празни и взимат пълни.

# 611
  • Мнения: 10 686
Как само 3? При нас искат 30 бурканчета + 60 капачки Shocked Пълна идиотия! Мисля директно на частна кухня да го запиша...

# 612
  • Мнения: 1 775
Как само 3? При нас искат 30 бурканчета + 60 капачки Shocked Пълна идиотия! Мисля директно на частна кухня да го запиша...
Не знам, просто видях, че идват с празен амбалаж и си тръгват с пълен, та не виждам за какво биха били нужни повече от 3 бурканчета. На някои места искат пък 9 бурканчета, тепърва ще разбера как е при нас утре, нищо чудно да поискат 30.

# 613
  • Мнения: 1 976
Гъбите и патладжана наговарват черния дроб,а гъбите и панкреаса. Няма зор да се дават такива храни. Аз не взимам кухня,но при нас всичко е в еднокрагни опаковки. Засега успявам да му готвя вкъщи.

# 614
  • София
  • Мнения: 1 420
Бурканчета купих от едно магазинче за домашни потреби. По Кирков има, /ако си от София/.Ииначе обиколих Кауфланд, Метро, Хит, Фантастико, Лидл и какви ли не други магазини и ми обясниха че буркани се пускат август.
Гъби и патладжан няма да давам още, то и в кухнята ги няма. На мен ми е забранено да ям патладжан заради бъбреците.
Слънцезащитен ползвам на Бочко и съм доволна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт