колело - откъде? какво?

  • 908
  • 14
  •   1
Отговори
Мами, дайте идея откъде да купя качествено детско колело за 3 годишно. Каква марка ми препоръчвател Има ли някъде в близост до Центъра на София магазин?

# 1
  • София
  • Мнения: 39 723
Дияна има Робифир. Купих го миналата година, но е малко тежко.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=85460.msg1568929#msg1568929
Само улицата според мен трябва да е Гюешево 83

# 2
  • Мнения: 216
Според мен Драг е най-добрата от българските марки колела - имат магазин срещу Центъра по хигиена и на ул. Черни Връх. Аз лично не съм ги пробвала, но всички, които имат си ги хвалят - малко са по- скъпи.  Моят дивак съсипа един Спринт, а с балканчето/ Реактор/ подобри рекорда - счупи го 5 минути след излизането от магазина.

# 3
# 4
  • Мнения: 2 839
Кетлер. Мога да кажа къде са, ама във Варна  Laughing

# 5
купихме - Драг, много е хубаво, но моята дъщеря каза, че й е голямо и не иска да го кара  ooooh!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 530
Знам, че темата е стара, но винаги полезна. Най- добрата марка колела е " Дино"- италиански. Много леки, много весели като цвят и се карат без усилие. За съжаление тези колела ги има само на едно място в София. Магазин " Мис Пам", намира се в Редута на ул." Иларион Драгостинов"№39. Цената е съобразна с качеството, всяка стотинка дадена за такова колело си заслужава.

Последна редакция: сб, 22 юли 2006, 18:33 от bifana

# 7
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Знам, че темата е стара, но винаги полезна. Най- добрата марка колела е " Дино"- италиански.
Моя мъж видя едно такова до кофата за боклук пред блока. И го взе...беше му разбит механизма на педалите (пластмасови втулки). Завари му механизъм от балканче (с лагери) и сега дребния се бори с него (още му е тежко), а вчера падна от него и сега пак сме на триколката.
По-новите не съм ги виждала, нашето е поне на 4-5 години и си личеше, че е карано доста (по гумите и спирачките)

# 8
  • Мнения: 234
Аз съм за Драг. За 3-годишно дете 12-инчово колело ще му бъде супер. Те са със спомагателни гуми. Ако успеете, може и да ги махнете и да го кара  и без. Аз купувам вече 3-то  колело а тази фирма -  две на баткото и едно на нас. Ами това, което вече му е малко, оцеля, остана здраво, изглежда добре.... - та бебо ще го кара догодина  Simple Smile.
А може ли да кажете колко струват тези Дино - просто информативно?

# 9
  • Мнения: 1 756
В Метро има на добри цени Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 2 530
В зависимост от това дали са 12" или 16", цената е различна. За съжаление на много малко места ги продават. За повече информация  на лични, за да не прозвучи, като реклама.

# 11
  • sofia
  • Мнения: 8 925
А бе, реклама, я казвай Simple Smile
Моя пак го подкара, ама не смее бързо, защото щял да падне....едва-едва се влачи и все го побутвам. Нашето е 14" май newsm78, не е от най-малките...или пък да е 16"

# 12
  • Мнения: 234
16-инчово ми се вижда големичко за 2г 10 месеца.  По-добре си карайте 12-инчовото (или 14, но аз не знам за такъв размер?!), пък на пролет пробвайте дали ще се качи на 16-инчово.
А що за реклама е цената на едно колело!? Да не би да струва 5 лева, че да се юрнем всички... Simple Smile

# 13
  • Мнения: 234
уфффф, vesi1, май не съм ти вдянала много постинга... Embarassed Ще ме прощаваш  Grinning Мислех, че се чудеш какво да купиш, а ти си се чудела какъв размер е всъщност... Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 2 530
12" са за деца от 3 до 5 год, 16" от 5 до 9 год. Не мъчете децата с по- големи колела от колкото трябва. По- добре продайте старото на половин цена и добавете още малко за по- голямо колело. Това е все едно да купиш № 30 обувки на тригодишно дете, за да може да ги носи по- дълго време.

Общи условия

Активация на акаунт