За или против феминизма

  • 28 811
  • 437
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 6 338
И от краката има доста пипано, лицето също.
Абсурдно е. Кадърът е емблематичен и затова фотошопът - абсурден. 100% съм сигурна, че няма снимка на мъж от онова време, която да са орязвали днес. Защо е нужно да се прави при жените?

 Ами може би защото жените просто са по-привлекателният пол и по-често се използват на плакати? Много повече жени се използват за реклама, отколкото мъже. На мъжката привлекателност не се обръща толкова много внимание и не и се придава толкова важност, колкото на женската. Нищо странно не намирам в това.

+1

# 436
  • Мнения: 6 122
За теб не знам, аз лично на мъжката обръщам повече внимание  Mr. Green
Въобще не е вярно това, че мъжете не се ползват за плакати.

Сега се сетих за нещо по темата, дискриминация е например за сервитьори в дадено заведение да се търсят само жени. И да се обличат с поли до задника. И жените са хора, и ние искаме да бъдем обслужвани от другия пол  Crossing Arms

Ползват се, но много, много по-малко в сравнение с жените. И не само плакати, а всичко което е свързано с думичката "красота" е олицетворявано от жената.

Цитат
Вярно, перси са, но пак вида им клони към арабския, ама не баш.

О, не. Имат специфични носове иранците и имат разлики с арабите. Никак не си приличат. Между другото заради тези техни традиционни носове, Иран е държавата с най-много корекции на лицето в света, особено на носа.

Последна редакция: нд, 02 апр 2017, 12:55 от Bella Anna

# 437
  • София
  • Мнения: 62 595
Майтап, майтап, ама покрай клишетата за арменските, грузинските и т.н. носове, като ми попадне някой филм или нещо друго по чужбинските канали, и се заглеждам в носовете.

Общи условия

Активация на акаунт