Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте всички Hug Искам първо да ви поздравя за наистина страхотния форум newsm10
Моят въпросът е свързан със Салон Фетиш.Разбрах,че там работели доста добре,а цените как са?По-специално ме интересува боядисването.Мерси предварително
Цитирай
и мен ме интересува, може ли някой да сподели????????
Цитирай

За 2-3 цвята кичури на мойта коса /до раменете/ преди почти година струваше 180лв.
Цитирай

софия

преди два месеца ходих на корени и кичури едновременно-излезе ми около 130 лв. различно ми вземат всеки път. само за корени са ми вземали 60 лв, а друг път 90лв. Peaceсигурно има защо, но не съм правила справка newsm78
Цитирай

Ruse

За 2-3 цвята кичури на мойта коса /до раменете/ преди почти година струваше 180лв.

Че то без пари бе Mr. Green
Значи правилно съм се насочила в професията,завършила съм фризъорка и мисля да продължа по професията(обирджия) като тръгне малката на градина Peace

Бая фолк-певици се кипрят във Фетиш Flutter
Цитирай

Вчера се подстригах при Ачо\стахотен е, както и Чочо\ взе ми 30 лв, за измиване, маска,подстригване, изтегляне, преса в корените.
Цитирай

София

Вчера се подстригах при Ачо\стахотен е, както и Чочо\ взе ми 30 лв, за измиване, маска,подстригване, изтегляне, преса в корените.
ауууу....това е доста добра оферта! А мога ли да попитам за адрес???? Embarassed
Цитирай
molia vi pomognete mi da nameria salona!!!! Iskam da izpolzvam yslygite my za bala mi!!!MOLIA VI kajete mi tochnia adres Thinking Smile 35 Praynig Rolling Eyes
Цитирай
ami na buzludja 7 e salona Laughing ako ima ne6to pitai
Цитирай

Според мен за два месеца и пеша да е обикаляла го е намерила Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.