Професионални серии за коса - тема 113

  • 98 658
  • 737
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 270
От някои продукти имат травъл размери, та и това е вариант. При последните ми няколко поръчки от тях имам задължително мостричка подарък, независимо от сумата, както и код за отстъпка при следваща поръчка. Така, че може да поръчваш и онлайн и така ще можеш да пробваш нови неща. А можеш и да обясниш на консултантките в магазина какво горе-долу търсиш и че искаш да пробваш преди това и предполагам ще ти дадат мостра, ако имат.

# 436
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
По принцип имали мостри, но от това, което ме вълнуваше, нямаха в момента. Е, взех го направо - шампоана на Лакме за обем. Препоръча ми го консултантката, дано да ми хареса. Взех и зеления коректор на Макадамия, обаче бг превода е супер ситен. Ще го добавям към боя, колко да сложа?

# 437
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 Ако имат мостра не отказват мацките,поне нашите във Варна. Арлен обаче са по-щедри в тая насока.
 
 Аз да се оплача Confused.... Понеже ползвам доста силни продукти и като протеин и като хидратация напоследък забелязах,че маските и Хромарич и Нутритермик ми идват тежки.....Викам си ще пробвам идея по-лека хидратация като хидратиращия балсам на Марокан. Е не и не  сигурно с всеки дрогериен балсам щях да докарам по-добра хидратация. Косата ми се заплете кошмарно едвам я оправих с финиши.  Дайте идея за по-лека хидратация от моите,но да е маска явно балсамите не се харесват с моята коса.

# 438
  • Мнения: 1 140
По принцип имали мостри, но от това, което ме вълнуваше, нямаха в момента. Е, взех го направо - шампоана на Лакме за обем. Препоръча ми го консултантката, дано да ми хареса. Взех и зеления коректор на Макадамия, обаче бг превода е супер ситен. Ще го добавям към боя, колко да сложа?
Е, то шампоана е 17 лева  Laughing
В ЗР в сайта си пише.

# 439
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Ако имат мостра не отказват мацките,поне нашите във Варна. Арлен обаче са по-щедри в тая насока.
 

А, не, нищо лошо не казвам. Аз даже така и не питах за мостри. Девойката ме видя, че съм супер неориентирана и сама ми каза, че по принцип има от Лакме-то, но в момента нямат. Иначе просто исках шампоан за обем някакъв и тя ме насочи към него.

По принцип имали мостри, но от това, което ме вълнуваше, нямаха в момента. Е, взех го направо - шампоана на Лакме за обем. Препоръча ми го консултантката, дано да ми хареса. Взех и зеления коректор на Макадамия, обаче бг превода е супер ситен. Ще го добавям към боя, колко да сложа?
Е, то шампоана е 17 лева  Laughing
В ЗР в сайта си пише.

Какво значение има цената?

# 440
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 786
Здравейте,да ви питам дали някоя от вас има опит с тези продукти:
- https://www.zoya.bg/%D0%A5%D0%B8%D0%B4%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D … retty-%C2%AE-m195
- https://www.zoya.bg/%D0%9C%D0%B0%D1%81%D0%BB%D0%BE-%D0%B7%D0%B0- … retty-%C2%AE-m195
- http://www.ikarov.eu/bul/aroma-oils-for-hair-and-nails/hair-stimulant-rosemary

Искам да си правя маслени маски понякога,а явно няма да се хвана да купувам по отделно масла и да смесвам. Та затова ако имате отзиви... Както и колко често правите такива маслени маски и с какъв шампоан миете после?!?

А и друго се сетих... Защо според вас е възможно след миене с Алтерна бамбуковия шампоан за блясък и после нанасяне на маската за боядисана коса, резултата да беше суха,твърда и заплетена коса? Това никога не ми се е случвало... Със същия шампоан и балсама от серията резултата е коренно противоположен. Дали маската е виновна и си показва,че не е за мен или нямам нужда от нея newsm78 Добре,че беше само мостра... Имам и още едно саше,но него мисля да комбинирам с хайверения хидр.ш-н. Как мислите,че ще се получи newsm78
Добре,че имам бамбуковите Термо и Мист-а,та с тях винаги укротявам и омекотявам всички заплитания и втвърдявания Praynig ooooh! И забелязвам,че те като цяло са марката от която гривата ми има най-много блясък. Което ми е най-желания ефект,след като с дължина до кръста вече съм отписала обема Laughing

А по въпроса с мострите... Последния път като влязох да питам за коректор за боя в Рибката на Витошка, много ме изненадаха девойките,че сами ме попитаха искам ли нещо да пробвам като мостра. По средата на касата бяха оставили пълна кутия #Crazy Е не с кой знае какъв избор, но... Аз взех две от тониращите маски на Лакме за дружката, която беше с мен. Определено ме очароваха с този жест! Не е като да им оставиш куп пари,та да си искаш,пък те да се правят на гръмнати Mr. Green

Последна редакция: сб, 29 апр 2017, 20:55 от *Амарилис*

# 441
  • Мнения: 10
Здравейте,може ли да ми дадете мнение ако някоя е ползвала тази пудра за обем и плътност SEXY HAIR.Намирам я на изгодна промоция тук:
https://shik.bg/product/72/pudra-za-obem-i-platnost-sexy-hair

# 442
  • Мнения: 1 140
Хич не ми харесва тази пудра, никакъв обем не ми прави, още повече, че няма фиксация. Много съм доволна от тази на got2b, не е за тази тема, продава се в дрогериите, ползвам я постоянно и е на цена от 8-9 лева.

# 443
  • USA
  • Мнения: 7 281
Привет.
Вмомента ползвам шампоан/маска Oleo Relax на Керастаз и като привършат искам отново да подновя-от месеци косата ми не е била до такава степен разкошна(без фриз,но мека,сочна,с обем...всичко на куп ми донесе).
Обаче кое е новото им име... Discipline,Elixir Ultime?

# 444
  • Мнения: 4 730
Oleo Relax нямат ново име, мисля че спират серията... Новата серия на Керастаз е Маджистрал, но тя е от серията Нутритив... И аз харесвам серията Олео релакс и олиото също... Mr. Green

Забелязах, че косата ми пак е започнала да се къса, макар че не ползвам топлинни уреди и използвам само професионални продукти вече няколко години... Боядисвам се с къна и няма спасение от това късане... Къде според вас е причината? Сменях четките, правя пре-уоши и маслени маски и отново се къса... Mr. Green
Наложи се да се измия в мивка и видях доста нападали малки косми, което не мога да видя при къпане под душа... И при ресане се скубя, но косата ми никога не се сресва гладко и лесно... Много се заплита, може и в това да е проблема... Освен това не понася протеин и аз го ползвам рядко, защото от него става суха и заплетена... И явно недостига на протеин може да е причина за късането... Rolling Eyes Но как да си набавям протеин без да се скубя след това при ресане? Става един омагьосан кръг... Sick

# 445
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Това с накъсването и аз не мога да си го обясня ; (
На периоди е :почти го бях овладяла и от скоро пак се позасили. Не е свързано с боядисването, защото се усили малко преди него. Продуктите са ми същите, само понамалих преуоша-а с готова маска и масЛа (започвам ги пак). Моята коса обожава серията на Алтерна RepairX,  която нали се води протеинова, та значи си набавя протеин. И терапията на Наши си правя, веднъж месечно. 

След първоначалното ми леко разочарование, искам да се изкажа положително и аз за сметаната на МШ. Слагам вече смело по една огромна шепа и определено ефекта е в пъти по-Добър.  Усещам я хидратираща, без да омазнява, косата е подредена и не се заплита.

# 446
  • USA
  • Мнения: 7 281
Как могат да спрат толкова успешна серия? Crossing Arms
Олиото го имам,даже два броя,но не ми харесва и затова дори не съм обръщала внимание на останалите неща от серията.
Обаче маската и шампоана се оказаха мега добри и без да преувеличавам,най-доброто,което някога съм ползвала като про грижи.

Виждам,че се споменава Sexy Hair.Наскоро си взех тяхния сух шампоан.Не го купувайте.

# 447
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 Относно липсата на протеин....пробвали ли сте протеинов шампоан с хидратираща маска?
 Имах ужасен проблем с накъсването до преди година. Смея да твърдя,че открих моя начин-просто разкарах всички хидратиращи шампоани. Ползвам само протеинови или най-много балансирани. Читав протеинов шампоан гарантирано не заплита при мен,а дори и да усетите косата леко суха маската след това оправя нещата. Серумът за връхчета на маракеш също ми помага/дано го заредят скоро в Рибата,че вече съм на изпарения/.

# 448
  • Мнения: 944
Напоследък и моята коса е много заплетена. В което няма логика, тъй като използвам хидратиращ шампоан и хидратираща маска + сметаната на МШ. Протеин не понася в никакъв случай, затова и не използвам  newsm78

# 449
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 Прехидратираната коса,на която и липсва протеин също се заплита и то много. Няма опция да не понасяте протеин. Ако имате поне един протеинов шампоан  пробвайте това,което написах по-горе.

Общи условия

Активация на акаунт