Медицински център "Св. Иван Рилски" - гр. Тутракан

  • 53 810
  • 457
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 220
Само да съобщя, че на 19.10 е рождения ден на клиниката, сега ми излезе събитие във фейса.

# 451
  • Мнения: 34
Здравейте момичета. Ние с мъжа ми мислим да сменим ин - витро клиниката, която към момента посещаваме. Насочили сме се към Тутракан. Ние сме от Варна. Моля, ако има някой от Варна да ми пише на лично съобщение. Имам няколко въпроса относно часовете, ходенето и други подобни уточняващи неща.  Предварително Ви благодаря.

# 452
  • Мнения: 661
Здравейте отново, имате ли отзиви за д-р Ангелов и за д-р Малчев? Чух, че наскоро са започнали да преглеждат в клиниката след 16,00 ч., като при тях не се чака толкова много. Иска ми се да отида на профилактичен преглед, но при Бойчеви има часове чак през месец юни. Ще се радвам, ако споделите мнение Simple Smile
Сама ще отговоря - ходих вече два пъти при д-р Павел Ангелов и съм много доволна. Преглежда след 16,30 ч. и почти не се чака. Отговори изчерпателно на всички въпроси, които имах, много е внимателен и учтив. Препоръчвам  на всички дами, на които не им се чака дълго и същевременно разчитат на добър специалист.
Напомням на всички - не пропускайте година без цитонамазка! Не чакайте да се случи нещо фатално и не отлагайте профилактични прегледи, както аз отлагах.

# 453
  • Мнения: 139
Здравейте момичета. Ние с мъжа ми мислим да сменим ин - витро клиниката, която към момента посещаваме. Насочили сме се към Тутракан. Ние сме от Варна. Моля, ако има някой от Варна да ми пише на лично съобщение. Имам няколко въпроса относно часовете, ходенето и други подобни уточняващи неща.  Предварително Ви благодаря.
Здравейте,
Ние правихме инвитро по фонда края на октомври в Тутракан. Посещаваме ги от 3години. Пишете ми, ако имате въпроси.
Успех!

# 454
  • Мнения: 34
Здравейте момичета, честито не всички вече родили, а на всички които правят опити или са бременни, всичко да е наред ! Simple Smile Аз съм първи ден след термин , при Л. Бойчев,  нямам негов номер да се свържа с него, от една седмица не сме слушали тонове нищо, чакаме само, той така каза, има ли някой друг с подобен проблем и според Вас нормално ли е това? При всички пациенти ли така се процедира?

# 455
  • Мнения: 442
Здравейте момичета, честито не всички вече родили, а на всички които правят опити или са бременни, всичко да е наред ! Simple Smile Аз съм първи ден след термин , при Л. Бойчев,  нямам негов номер да се свържа с него, от една седмица не сме слушали тонове нищо, чакаме само, той така каза, има ли някой друг с подобен проблем и според Вас нормално ли е това? При всички пациенти ли така се процедира?
Обадете се в клиниката и ще ви свържат с акушерката да ви каже какво да правите. Мен на 5 ден след термина ме приеха направо в болицата.

# 456
  • Мнения: 34
Така ли Sunshine , значи да не се притеснявам че съм единствена .. със закъсняващ термин . На вас преди колко време се е случило ?

# 457
  • Мнения: 442
Септември родих при д-р Л. Бойчев.

Общи условия

Активация на акаунт