Онихомикоза или гъбички по ноктите и пръстите

  • 23 784
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 561
Здравейте, да питам ползвалите на Шол продукта, тъй като мисля да си го взема, как точно се ползва, има пили към него пилят ли се ноктите всеки път? Проблема е дългогодишен, дали наистина помага, ползвала съм какви ли не други неща, с временен ефект  Wink

# 16
  • Мнения: 1 488
Free agent и последното момиче, няма как за седмица да има резултат. Поразеното място просто трябва да израсте и да се отреже. А това отнема месеци. Не е като вълшебна пръчица, мажеш веднъж и на сутринта ноктите да са красиви и здрави и да няма помен. Шола убива гъбичките но мястото трябва да израсте за да се махне. 6-9 месеца. Гарантирам ви здрави нокти със шол, но трябва постоянство.

# 17
  • София
  • Мнения: 561
На мен това ми е ясно, проблема ми е дългогодишен на единия нокът и знам за какво става дума, ползвала съм различни неща, екзодерил по продължително, който хем помага, хем не изцяло, знам че трябва време и да израсте. Но се чудих дали продукта на Шол е по-добър от другите аптечни препарати? Взех го и ще го ползвам, просто не ми е ясно дали трябва пилене на нокътя постоянно? При мен е доста влошен, има и отлепяне на нокътя, за това се чудя как да почна да го ползвам?
Благодаря, за всичко споделено!

# 18
  • Мнения: 1 488
Aз и без пилене се оправих. Незнам защо са пиличките. И на др.лекарство съм ги имала. И без тях става.  Peace явно шола е по добър от екзодерила, щом не се връщат. Но юажа веднъж седмично или на 2 седм. За профилактика.

# 19
  • Мнения: 16
Привет отново Simple Smile

Ето резултатът след около 10 дни мазане с Scholl.

https://i.imgsafe.org/7908166abf.jpg

Аз не мога да преценя дали има ефект.

Вие какво мислите?

# 20
  • Мнения: 1 488
Няма видима промяна, но лекарството е убило гъбичките  Peace. Сега ти трябва време да израсте ноктата. Продължавай да мажеш лекарството.

# 21
  • Мнения: 5 820
Здравейте,

Преди около година и нещо хванах гъбички на палеца на крака.
Направих си изследвания потвърди се наличието им. Съответно ми изписаха скъпи лекарства, които могат да увредят черният дроб и разбира се екзодерил.
Ефект от цялото нещо нямаше... Мазах го около 3-4 месеца..

После пробвах с пилене на нокътя и йодна тинктура, след 2 месеца отново няма особен резултат.

Сега гледам едно Fresh Fingers, но не намира никъде коментари от хора, които са го ползвали.

Ако някой го е ползвал, моля за мнение Simple Smile

Както и за ефективен съвет за отърваване от тези гадости.

   Имахте ли сърбеж или парене?

# 22
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Ох, и мен ме мъчи този проблем.Ходих на кожен лекар каза ми само да си кисна краката във вода с оцет.Обаче ефект няма.
Проблема при мен е ,че ми са много удебелени ноктите и рязането им е кошмар за мен.Много ви моля ако знаете начин как да ги омекотя, ще съм ви много благодарна! не помага кисненето в вода и дори в соли... Tired

# 23
  • Мнения: 1 488
Mozila шола ще ти помогне за удебелени нокти също. Аз имах една такава и ми се оправи и тя.

# 24
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Darcey,много ти благодаря! Още утре ще си го купя.Дано ми помогне! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт