От днес съм ''на диетата'' на Никол

  • 7 916
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 46 508
С подобна на тази диета,Джордан се стопи след раждането на сина си за отрицателно време.Същото за вечеря,но през деня плодово-зеленчуков коктейл от авокадо,броколи и другото не го помня.

Ако намериш статията, пусни я  Praynig

# 46
  • Мнения: 7 186
С подобна на тази диета,Джордан се стопи след раждането на сина си за отрицателно време.Същото за вечеря,но през деня плодово-зеленчуков коктейл от авокадо,броколи и другото не го помня.

Ако намериш статията, пусни я  Praynig

Тя много хубава диетата на Джордан бе, май и аз ще я почвам. Mr. Green  Joy

Джордан:
Смъкнах 12 кг със секс диета

# 47
  • New Zealand
  • Мнения: 871
вчера я започнах диетата и днес съм -1 кило Grinning много съм доволна. майка ми я спазва вече месец и нещо и резултатът и е -12-13 килограма...никол, ти колко килограма си била, когато си я започнала?  newsm78

# 48
  • Мнения: 46 508
93 кг. бях, когато я започнах  Wink

# 49
  • Мнения: 877
Дайте някой телефон на диетолог или сайт. Да видим тази работа, че и аз се застопорих ,а имам бая да свалям.

# 50
  • Мнения: 46 508
eniena, тук има тема за координатите на доц. Байкова.

А този режим не е съгласуван с диетолог, не съм го видяла в сайт, измислих си го и при мен действа, ако искаш- пробвай Simple Smile Споделих го в една друга тема, защото се питаше как да се свалят 10 кила за 20 дни. Нисковъглехидратна храна, която ям само веднъж на ден, защото ако хапна нещо на обяд, след това ми е ужасно трудно да не ям непрекъснато. Това ми е големия проблем, затова не слагам и залък в устата, а ям само около 6 часа преди да си легна.

# 51
  • Мнения: 5 299
Браво мацки,само в този дух Peace
Лейди, тая диета на Джордито  е много лесна беее Mr. Green Ама то ако се сваляШе така, доста народ да се бяха стопили.

Аз да си каж за днес, понеже се отказах от пълния глад, пак си карам горе_ долу доста диети4но. Сутринта опуках 2 кафета с мляко(и малко каф.захар), малко преди обед изядох 1 купи4ка таратор(ама без вода, само мляко и краставици), и 2 пар4ета(от тези фабри4но нарязаните около 5 гр е едното мисля) Шунка, и съЩото 1 пар4е каШкавал. За дове4ера Ще видя какво Ще измисля, но за сега се държа, и дори ми се вижда прекалено лесно Thinking

# 52
  • New Zealand
  • Мнения: 871
момичета, нека който е започнал диетата да споделя резултати. аз съм от вчера на нея и резултатът е -1 кг Grinning

# 53
  • Мнения: 46 508
Ами аз я започнах от вчера, но вечерта баща ми беше на гости, донесе разни нещица  #Cussing out и мааааалко кривнах, но въпреки всичко днес съм -0.700 кг.  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 910
И аз я започнах от вчера,само че през деня хапвам някакъв плод и днес резултата е -1кг.
Много съм щастлива.

# 55
  • New Zealand
  • Мнения: 871
май действа безотказно при всички Simple Smile майка ми толкова отслабна от тази диета, че чак и завиждам Mr. Green всичките и приятелки я питат как го е постигнала...само че тя тръгна от 90кг. сигурно аз ще отслабна по- малко и по- бавно, защото съм малко под 70 Thinking

# 56
  • Мнения: 877
Благодаря ти, Никол! Ще пробвам схемата, да видим. Успоредно ще потърся и професионално мнение.

# 57
  • Мнения: 5 299
Аз днес се изтеглих за 1 път, и сраааам...68 кг Blush Blush Blush Blush Blush Blush Blush Blush Blush Blush Blush Blush BlushСлед няколко дена Ще видя кво е дереджето. Embarassed

# 58
  • Мнения: 910
БейбИту,не се отчайвай,аз съм 73 и никак не се чувствам комфортно,а преди да забременея бях под 60кг.............но поне засега са мечта,дано да си ги върна Praynig

# 59
  • Мнения: 5 299
БейбИту,не се отчайвай,аз съм 73 и никак не се чувствам комфортно,а преди да забременея бях под 60кг.............но поне засега са мечта,дано да си ги върна Praynig
Абе да не казвам голяма дума, но наситина съм много обнадеждена Grinning Пак съм посвалила неЩо аз след раждането(без усилия), заЩото влязох да раждам 76 кг Tired

Общи условия

Активация на акаунт