Има ли дами, преживяли биохимична бременност?

  • 4 273
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Здравейте, момичета !
Искам да попитам дали някоя от вас е преживявала така наречената "биохимична бременност" и е разбрала, че е имала такава? Много от мненията на специалисти са, че повечето жени с нередовен или по-дълъг цикъл не разбират, че са преминали през това, затова въпросът ми е след това препядствие кога подновихте опитите, чакахте ли известно време и кога се появи хубавият резултат? Четох различни теми, една дама дори беше споделила историята си, напълно сходна с моята, но отдавна не се е включвала в темата и не зная какво се случва с нея.
Истина ли е, че след биохимична бременност и всякакъв друг случай на ранна загуба на плода, се забрменява по-лесно? Аз нямам абразио, защото нещата се случиха рано и менструацията "оправи нещата".

# 1
  • София
  • Мнения: 11 483
В една от съседните теми почти всички са преживяли такава бременност. Може да питаш там.

# 2
  • Мнения: 126
Благодаря Ви, коя е темата?

# 3
  • София
  • Мнения: 11 483
Бременна ли съм - бързи въпроси и отговори. Нещо такова.

# 4
  • Мнения: 3 597
Бременна ли си съм ? Е тема по-скоро за момичета , които имат съмнение за бременност . Не съм виждала тема за биохимична , но може и да има .

По въпроса , чела съм , че на много жени се случва да преживеят биохимична Б , повечето , от които даже без да разберат . Аз примерно един път се тествах преди закъснение и имах втора чертичка . Все се чудя биохимична ли е било или фалшива черта .
Не мисля , че се забременява по-бързо . По-скоро шансовете са колкото всеки месец . Някои хора казват , че след кюретаж се забременява по-бързо . Мисля , че може да продължите с опитите , но е най-добре да питаш лекар , за да си сигурна .

Пожелавам ти успех и следващия път , когато видиш двете чертички да е до термин  Hug

# 5
  • Мнения: 262
aleks.crystal Здравей Simple Smile
На мен ми се случи такова нещо. Не съм ходила на лекар тогава, пък и той едва ли би разбрал дали е имало или е нямало бременност след като тя е приключила толкова рано. Не съм си правила все още изследвания, за да видя дали имам хормонални проблеми, най-вероятно имам.
Аз имам нередовен цикъл понякога, попринцип е на 38 дни. На третия месец, в който опитвахме започнах да получавам признаци, които никога не съм изпитвала преди нито пък след този единствен път. Сега вече не мога да ти кажа всеки симптом по дати, защото беше отдавна. Като цяло няколко дни преди да ми дойде (като ПМС) започнаха да ме болят гърдите. Аз имам много лош ПМС с лошо настроение (направо убийствено) и с болки в гърдите. Обаче тогава както си растяха като всеки месец и една вечер като легнах на леглото страшно ме заболяха, не можех да ги докосна, от тогава постоянно ходех със сутиен, много тежаха, станаха огромни ама ОГРОМНИ, болеше ме кръста (нещо, което не ми се случва) и то ме болеше постоянно, просто ми беше тежко на кръста. Имах бодежи ниско долу отпред. Отначало си помислих, че е заради цикъла, който трябваше да ми дойде много скоро, после обърнах внимание, че всъщност има разлика. Не ме болеше цялата матка, просто имах бодежи и най-вече отдясно. Нямах и никакво лошо настроение, напротив, бях много щастлива (нещо, което не ми се е случвало от както имам цикъл - да съм щастлива преди да ми дойде  Mr. Green ) И така цикъла ми закъсня с два/три дни. Като ми дойде беше най-болезненото нещо което би трябвало да се нарече цикъл. За мене си беше аборт. Изпила съл сигурно 5 хапчета първия ден (като попринцип и едно ми стига), само че те не ми помагаха. Както и да е, няма доказателство, не знам дали някой лекар би могъл да види ако има нещо, което се е случило, но няма как да оцелее. Така като чета по другите хора, явно и доктор не би потвърдил за такова нещо. От тогава продължихме с опититие и за половин година след това нищо не се случи, освен промяна в цикъла ми и според мен това е на психическа основа. После прекратихме, защото нямаше смисъл да опитваме при положение, че това беше нещо, за което си мислех постоянно и както казват хората, няма как да забременееш като ти е фикс идея.
За сега деца няма да правя  baby_neutral, а като се успокоя ще подновим се надявам на повече късмет, но си давам поне половин година, а може и повече...

# 6
  • Мнения: 4 087
Имам няколко такива, поне при мен не се забременяваше след това по-лесно. Макар че едната беше точно на цикъла след неуспешното ин витро  newsm78 newsm78

БХ са нещо нормално, дължат се обикновено на неправилно развиващ се ембрион, природата си знае работата и в момента на имплантацията или малко след нея, бременността се прекъсва, и по -добре  Peace

Общи условия

Активация на акаунт