какво бебешко олио?

  • 2 585
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 877
Присъединявам се към оплакванията от Джонсън и Джонсън.
Ползвах първо него, но детето бързо се обрина. После ползвах преварен зехтин около месец, после почнах само с бебешко мляко - Нивея, ако има някакво значение.
Ако решиш да ползваш зехтин, непременно го прелей в нещо друго - много лесно се събаря от риткащо бебе, много трудно се чисти, мамка му.

# 16
  • София
  • Мнения: 311
Имай предвид само, че ако решиш да ползваш Пенатен, миризмата му е много силна. Не че мирише лошо, даже напротив, но е много миризливо това олио.

# 17
  • Мнения: 3 042
Аз ползвах олио Пенатен и сам доволна. Peace

# 18
  • Мнения: 8 917
Бюбхен Peace

# 19
  • Мнения: X
Ако успееш да си намериш на Флорена,ще останеш очарована...лошото е ,че основно по аптеките се среща,но е страхотно,а цената му е 3 и нещо/за 200мл/

# 20
  • Мнения: 8 505
Още едно рамо за Бюбхен!

# 21
Ние сме с Нивеа.Хубаво мирише,лесно се разнася........доволна сьм.А това за зехтина -и аз сьм чувала, че е хубаво за кожата. newsm10

# 22
  • Мнения: 5 103
Бюбхен.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
преварен зехтин!

# 24
  • Мнения: 35 961
хидратиращо мляко на Чико  Peace

някой беше писал за олио Флорена - мирише много силно и задушливо!

# 25
  • Мнения: 30
Откакто се е родила дъщеря ми ползвам всичко на seba med и съм много доволна. Продават я само по аптеките.

# 26
Когато се роди синът ми аз изцяло ползвах серията Бюбхен вкл.бебешкото олио. Чела бях, че я препоръчват за деца с чувствителна кожа /а той е светъл като мен и кожата му е адски чувствителна/.Вярно, че е по-скъпо от другите, но не съм имала никакви проблеми с него. Като стана по-голям на 8 м. вече преминах на Нивея. Но за новородено бих препоръчала само Бюбхен.

# 27
  • Мнения: X
някой беше писал за олио Флорена - мирише много силно и задушливо!
Сигурна ли си ,че е било Флорена-аз го ползвам точно защото не мирише много силно...?А и крема им е разкошен-съшо с деликатноа миризма.

# 28
  • Мнения: 111
Бюбхен и Чико! И двете са много добри!

# 29
  • София
  • Мнения: 393
Моята бебка е на Бюбхен от раждането си. В началото по ръчичките и крачетата и се лющеше кожата , но с олиото оправихме проблема

Общи условия

Активация на акаунт