Кога се появиха кучешките зъбки?

  • 2 195
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Кучешките излизат предпоследни .След тях излизат и последните кътници . 


Не е задължително Naughty
На Дани първо му избиха кътниците, а след това кучешките(на 1г и 6 м)
Сега чакаме последните кътници.
Значи кучешките са избили предпоследни, точно това казва и mamaKapi  Wink

Между другото тези зъби след кучешките не са ли предкътници?  newsm78

# 31
  • Мнения: 1 756
Нашите още не са пробили, но прозират през венеца от няколко дни. Появи се упорита хрема и си мисля, че е от тях. Thinking
Ох и ние сме така,а ама сега преска4а ку4ешките и никнат следващите горни.Много е неспокоен има сополки,дано скоро мине 4е се измъ4и итаой и аз

# 32
  • Мнения: 151
Нашите излязоха на 1г и3 месеца ,наистина те болят най-много.

# 33
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
На 1г и 6м, но около 1 месец преди това венците му бяха пдути и прозираха, температура не е вдигал но беше нервен и кисел.

# 34
  • София
  • Мнения: 39 759
Дата не помня. Но кучешките бяха най-кошмарните. Темп (висока) Дияна винаги ми е дигала, но за ден.

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
оооо,при нас (на 7 м сме)като първи зъбки никнат 4 кучешки,не долен резец  .защо така ? newsm78
не е както пише в дебелите книги,ама е кошмар-от 2 месеца е ужассссс,немам думииии #Crazy

# 36
  • Мнения: 1 561
Нещата се успокоиха, но ккучешките още ги няма ThinkingМоже би са тръгнали, затова беше кисела, но за съжаление още ги няма, което ме подсеща, че ще  има още кошмарни нощи...
Целувки на всички бебоци от нас!

# 37
  • Мнения: 3 200
Ние вече имаме 3 кучешки и един кътник, при всяко дете е различно според мен.

# 38
  • Мнения: 426
И при нас никненето на зъби винаги е със сополи и гърло, температура задължително. На 1 год ни изникна 1-я зъб, и все още сме само със 8 зъба.Следа за кучешки или други няма.

# 39
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Преди около месец проби първия кучешки отгоре. Оттогава е подут и втория, но все още не е пробил. Долните не ми позволява да видя.

# 40
  • София
  • Мнения: 6 182
Преди няколко дни пробиха 2 кучешки с 2 кътника едновременно, сега чакам другите. При нас обикновено става с липса на апетит, проплакване през ноща и много сън през деня.

Коригирам се. Явно единия кучешки избил без рев си е жив късмет. Днес вече 4-ти ден съм подложена на яко мрънкане и киселявене за каквото се сети - такава не е била никога. Дано по-скоро избиват, че не издържам.

# 41
  • Мнения: 1 425
На Вики по принцип първото зъбче изби на 1г. и 1 мес. Сега е вече почти на 2 г. Кучешките отгоре й избиха преди около 2 мес. но отдолу още не са.

# 42
  • Мнения: 1 446
На 1г. и 3 седмици черите на веднъж с всичките последици(висока  температура , сополи , повръщане , разтройство).

# 43
  • Мнения: X
Пробиха на 1г.6м.
Сега е с кучешки и кътници до средата изкарани и се лигави, като бясно куче, налита да хапе всичко, вклщчително и нас, пак, като такова и картинката е колкото смешна, толкова и трагична.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт