Септемврийче шава,а на мама коремчето все по-голямо става

  • 46 025
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 15
Здравейте:)
Сега ви открих и искам да се похваля,че и аз съм от вашия отбор.Терминът ми е на 04.09.2017г.Това ми е трета бременност.Имам си момиче и момче,а сега е изненада:)

# 736
  • моята мила родна страна
  • Мнения: 540
Crossfade, стискам палци да сте в добрите 50 %.  Praynig Всичко ще бъде наред, само бъди спокойна-и ти, и бебето имате нужда от това.

Аз вчера бях на ЖК, всичко с бебка е наред...обаче аз съм +8 кг, щях да падна от кантара, като видях.  newsm09 Често казано, не се усещам чак толкова...вярно, че съм качила, виждат се навсякъде, но пък все още си влизам в дънките от преди бременността. Луда работа... Rolling Eyes

juliakireva, добре дошла!

Момичета, вече сме на 50 стр., някоя добра душа ще се заеме ли с новата тема?

# 737
  • Мнения: 360
Crossfade стискам палци и ти пращам положителна енергия.

# 738
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Сърдечно благодаря момичета! Знам че всичко е наред, но и да не е наред сега, един ден ще бъде наред.
За жалост компютъра може да изчисли колко процента е вероятно това и онова, но няма как да изчисли кое ще се падне на теб.

И понеже аз не съм по лотарията, изпратих вчера кръв за първото изследване към частната лаборатория.
Моля се за добри резултати, не знам кое е добър резултат в търсенето на 'мутация" в моята кръв, но се надявам и паля свещичка за бебо, и за баща ми, който ни пази отгоре.
Много е трудно да се разсея човек и да запази спокойствие, и да махне мислите от главата си "Ама ако трябва да направя... ама как ще го преживея..."
Вглъбявам се в работа и се старая да запазя спокойствие.

Връщам на всички Вас красивите пожелания, и се моля всички ние и бебоците да сме винаги здрави и щастливи Simple Smile

# 739
  • София
  • Мнения: 1 580
crossfade, щом баща ти е бил с това заболяване, би трябвало да знаеш, че хората с хемофилия си водят напълно нормален живот. Важно е да се знае за наличието на заболяването, за да се предотврати прекомерна кръвозагуба при нараняване или операция, но само по себе си то не е животозастрашаващо за бебчето. Дори и да го има, просто е добре да се знае за него, за да могат да са адекватни грижите на акушерите при раждането и след това.
Имам познат с хемофилия и никога нямаше да разбера, ако той самият не го беше споменал в случаен разовор.

Не е нужно да се притесняваш толкова много  Hug
А професор Кременски е страхотен. Сигурна съм, че ще ти обърне достатъчно внимание и няма да те остави да се тревожиш излишно.

# 740
  • Мнения: 30
Здравейте момичета,отдавна не съм влизала в темата Embarassed
Искам да ви попитам къде сте се насочили за раждане? Аз се замислям за София, Майчин дом!
Ако някоя от вас посещава лекар там, раждала или ще ражда там ще ви бъда благодарна за информация относно специалистите! Чета добре коментари за проф.Асен Николов, както и за д-р Дяволов!

# 741
  • София
  • Мнения: 470
Предложете заглавие на новата тема. Мога да я направя, но не мога да измислям такива заглавия. Simple Smile

# 742
  • Варна
  • Мнения: 1 366
Днес не мине ден,цял ден ме боли корема ,уж съм раждала два пъти пък не мога да определя контракции ли е ,или болка в червата..

# 743
  • София
  • Мнения: 5 605
Всеки вече вижда, че сме двама - СЕПТЕМВРИйчето шава в мама  Laughing

# 744
  • Мнения: 1 161
Браво! Чудно заглавие  bouquet.

# 745
  • Мнения: 3 499
Лизи22, знам от първо лице, че проф.Асен Николов не води нормални раждания, а само секцио. Само ще ти кажа, че прегледа при него е 70 лева. Много е добър, но и затова при него не е много евтино. Д-р Дяволов е един от най-добрите за нормално раждане, но при него винаги е пълно. Списъкът му за раждане е огромен. В началото ходих на консултации при него и всеки път пред вратата 1 ч. по-рано вече чакат по 20 жени. Той не ме помни /и няма как/ и всеки път ме пита едно и също, все едно отивам за първи път. Някак си не мога да си изградя доверие и спокойствие и затова може би ще се откажа от идеята да раждам при него.

Аз също искам да родя в МД, но не знам към кой да се насоча. И понеже вече ходя на консултация при д-р Йончев от Шейново, който много ми допада, накрая може и за там да се ориентирам.

# 746
  • София
  • Мнения: 470
  НОВА ТЕМА
Сега ще разгледам за новите мами, за да ги попълня и ще ви сложа щъркелчета на тези, които си знаят пола вече.

Общи условия

Активация на акаунт