КГБ = Клуб на Готините Баби - 177.

  • 71 038
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 16 003
Яжке, според мене Фло е имала предвид дъщерята, когато е била на 5 год.
Но си е весело така написано.
Аз днес мързелувам качествено, не си свърших планираното.
Но много ми е студено, въпреки парното.

# 721
  • София
  • Мнения: 2 672
Вечерен привет и от мен!  Heart Eyes

Яжка, браво, че ходиш на физиотерапия и затова, че ръчичката е добре! Ще става и още по-добре!  Heart Eyes

Пътешественичката, вашето май стана само разходка в дъжда. Важното, обаче е, че сте се видели с пловдивската дивизия и времето там е било подходящо.  smile3534

За срещата в национален мащаб съм съгласна, където кажете и се надявам, ако всичко е наред да се класирам. Давайте да утомчим датите. Според мен - тези, които предлата Дидимити са добри -  в края на юни, само да видим колко нощувки ще сме там, това на първо време.

Толкоз от мен. За днешния Ден на книгата ви пращам поздрави със стих.  bowuu

Скрит текст:
НАЙДЕН ВЪЛЧЕВ

ЧЕТИРИ

Четири сезона – пролет, лято, есен, зима.
Четири посоки – изток, запад, север, юг…
– Кой сезон е твоят? – Всичките. Дорде ме има.
– А коя посока? – Всичките. Дорде съм тук.

Дай ми утрото със юнските му птичи химни,
дай ми на ноемврия ръждивите гори,
летните жита ми дай, виелиците зимни
и ги в мойте четири сърца насъбери.

Отведи ме към морето с изгревните дюни
и към залеза, над Струма който се сниши,
между старо Устово и тих бял Дунав
разпъни жестоко мойте четири души.

И тогава, и тогава, Господи, след всичко,
след сезони, след посоки, в сетния си ден
чуй ме как ще те помоля за едно едничко
нещо: тука засели и спомена за мен!


# 722
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 290
 Яжка, не е лошо и в Копривщица, но хайде да изберем една дестинация! Все пак пишете кое предпочитате - Карлово, или Копривщица!
Само да кажа, че на мен ще ми е малко трудно да стигна до Копривщица! Мога да стигна в Габрово и чак вечерта - в Карлово.  За Копривщица не знам от къде да мина \ от Търново, или Габрово няма автобуси \.
За Анжелка още не знам кога ще си дойде баща й. Може да я оставя в Русе, а може и да я взема. Още е в далечното бъдеще.

Последна редакция: нд, 23 апр 2017, 21:09 от Янче-то

# 723
  • Мнения: 5 344
В мойта къща такова чудо невиждано се случва един път на 10 г. и то не задължително. Как да не се похваля с цветето на моя прозорец?!


Тези са по-скромни, ама като се има предвид, че ги бях запустила в избата на едно прозорче да си доизживеят дните, такава сила за живот е за възхищение.



Последна редакция: нд, 23 апр 2017, 21:28 от K.A.G.

# 724
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 290

 Грети, чудесно е!

# 725
  • Мнения: 1 023
Добра вечер! Hug Hug Hug

K.A.G., азалията е прелестна!!!

Аз вече съм по-добре. Фло, много благодаря за съветите. Тези упражнения ще ги направя веднагически, щом си публикувам мнението. Правих други - пеперуда някаква(седене по турски), усукване в кръста, ходене на пръсти....Но все още съм на обезболяващи. Във вторник ще ходя при моя ревматолог в София и се надявам да ми даде акъл и за този болка.

За лошото време имало основателна причина - Дядо Коледа не бил раздал всички подаръци. Та сега, ако някоя не си го е получила, да го чака hahaha Joy

















# 726
  • София
  • Мнения: 5 074
 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
   Фло,знаех си, че си скрита лимонка.Как успя да скриеш от нас до сега 5-годишната си дъщеря? А колегата знае ли?
Разбира се, че не знае Joy Joy Joy

# 727
  • София
  • Мнения: 1 739
   Янче,за теб е трудно.Сега видях,че има 2 прекачвания.http://razpisanie.bdz.bg/SearchServlet?action=listOptions от Варна има и без прекачване,но като времетраене е околосветско пътешествие
   Айша,майтап да става.Веднага схванах какво е писала Фло.
   Грети,цветята са ти екстра за сезона.Ще ги видиш след време какви ще станат.
   Янче,правя предложения,за да има избор. За мен е без значение къде да бъде.Така,че се разбирайте тези дето трябва да се прекачвате.Да бъде удобно за всички.

Последна редакция: нд, 23 апр 2017, 22:20 от Яжка

# 728
  • София
  • Мнения: 8 358
Ти да видиш... удари под кръста от свой човек, от земляк box Леле Градско dohнаправо ме изакълИ!
Ама добре, че съседката Айша се притече на помощ. АЙША, силно мой човек си! А иди им обяснявай на дрЪжките. А така ли трябваше да го напиша??? " ...ние сИфОянките ( според 40 годишната ми дъщеря)  и т.н.  hahaha Joy Joy Joy Доста смахнато щеше да звучи. Нъл тъй?
МОтам се аз из ФБ и изведнаж получавам депеша или по нашенски Телограм, а може да се каже и  Messenger. " Иди виж в темата как се смеят на твой гръб" та веднага дотърчах в галоп 261uu
И ХУЛИ-то е наясно със ситуацията. Е тук вече се смях с глас, а либето в този момент влиза при мен, та и на него го прочетох ( гузен негонен бяга Wink )
В този случай се получи като в приказката-А сега иди обяснявай, че нямаш сестра rotfImao
Ей в такива случаи много ми липсва БОРЯНА! Joy
И ся к'во? Имам ли 5 годишна дъщеря и знае ли мъжО?  ГолЕма чуденка newsm78

Обявявам награди:1. ЯЖКЕ, почерпка по избор за това, че пална клечицата и в темата стана мнооого смешно Joy 2. АЙША, за самоотвержената ти защита Simple Smile. 3. ХУЛИ, за добре свършената разяснителна работа. bowuu 4. МАРИНКА, че ме светна какво се случва в темата. И преди доста време бях обещала на МАМСИ да я черпя по не знам вече какъв повод, ама все пак помня си обещанието. Та ще се отчета при първа възможност smile3521

Още коментари??? Wink

# 729
  • София
  • Мнения: 16 003
Фло, благодаря за бъдещата почерпка.
А сега ви казвам лека нощ и се мятам до Пламен с таблета.

# 730
  • София
  • Мнения: 8 358
АЙША, как така до Пл. с таблета?  luvbedТрима по моите старовремски разбирания в едно легло са много. Зарежи таблета, защото кой каквото пропуснал, после няма наваксване Simple Smile. ХУЛИ, нали? Wink
Чудесен завършек на деня. Лека нощ и светли сънища.
Някой казал ли ви е днес, че ви обича? Е аз ви го казвам newsm51 И както беше писала АЛФЕЯ-Предай нататък...

Ама, че съм чешматка. Дописвам: Грети, цветята ти са прекрасни. При последното гости у нас, Луси ми подари разкошна бяла азалия. Още цъфти. Маринка ми подари тъмночервено мушкато и то е прекрасно и много бързо нараства. отрупано е с цвят. А Джилиният антуриум все още има цвят и все ми напомня за нея. Цъфти вече повече от 4 месеца.

ТАНУ, тези упражнения са ефикасни, когато се направят веднага след прищипването, но нищо не пречи и сега да ги пробваш. Може пък и да помогнат.

Аз съм на принципа-Където всички, там и аз. Нямам някакви претенции. Разстоянието от София до Копривщица е около 100 км, до Карлово е около 120 км.Все тая. Рядом както се казва.

Хайде пак лека нощ, че утре съм първа.

Последна редакция: пн, 24 апр 2017, 00:12 от Flo 51

# 731
  • Мнения: 239
Прибрах се от Фестивала в МОЛ-а чааааааак в 19.55 часа! Mr. Green
Не дочаках края, че мразя да се прибирам по тъмно! Кучета, котки, пияндета, откачалки......
Всичко има из "наш,то  квартал", нали си имаме в близост "ченгене-махала"!  #Crazy

А сега да се похваля- обади ми се диригентката, че Хор "Аспаруховски бриз" е спечелил  ДВЕ ПЪРВИ НАГРАДИ!  bg
Всички състави и солови изпълнители се представиха с по две песни. Такъв беше регламента.
Двете песни на хора ни и двете песни на триото ни са класирани на ПЪРВО МЯСТО! Ураааааааааааа......
Парична награда- йок, само две грамоти за участие и две дипломи за първото място! Joy
То българския пенсионер кога ли е бил с късмет?!
Но, това не ни попречи да се почерпим  доволно, докато слушахме следващите изпълнения, даже преди да сме разбрали, че сме отличени! Защото и при нас, както при спортистите важи правилото- И да паднем, и да бием- пак ще се напием! newsm19

Черпя за отличното представяне! Наздраве, девойки мили!  cheers


     

# 732
  • София
  • Мнения: 1 739
  Еее,Танче,честито! Браво на Аспаруховски бриз! Не е важно каква е наградата,важно е,че са ви признали за най-добри.
  Ето, това е интересно и има гара,но пак е с прекачване.https://www.gogo.bg/strelcha/semeen-hotel/hotel-restorant-sredna-gora

# 733
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 290
 Добро утроооо!
Хайде на кафето - нападайте  има и чайче!:

                  

 Яжке, аз пътувам с автобуси, влаковете са ми още по-неудобни. И офертата за Стрелча е интересна!Само не знам как да дофърча до там newsm78

 Танче, БРАВО за наградите! Не съм се съмнявала! Обаче...прочетох поста ти, рекох да напиша и аз и...само твоя пост ми изчезна newsm78 Само емотиконите се виждат!

Последна редакция: пн, 24 апр 2017, 07:48 от Янче-то

# 734
  • София
  • Мнения: 1 529
 Аз съм за Карлово. Обаче за 2 дни събота и неделя. Дата 29-ти. Не съм сигурна много ,засега мечтая.
 В Карлово си имаме наш човек- Мамси тя най добре знае къде как и какво.
 Знам от познати ,че е много хубаво.
 Стиснете едни палци днес. Praynig
 Иначе ако вземем подбалканската линия места бол.
 В Стрелча съм била одавна ,нещо не ми....

Общи условия

Активация на акаунт