Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 4

  • 34 836
  • 744
  •   1
Отговори
# 150
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Джули, Тудора ще я режем на 2 и аз я искам!  Mr. Green

Нали знаете-като двама  се карат третия печели  Mr. Greenпу за мене  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil!

Ни съ каръйтии, има за сички Laughing Нали знаете, че "не съм сама"....ние сме няколко в мен Crazy Crazy Crazy

# 151
  • Мнения: 2 844
Стреличке, тук съм, един пост преди теб Heart Eyes
Относно критическата...ни съ пртиснявай...Много е гот: икономисала съм от парното, защото постоянно ми е горещо. Постоянно ми се иска да убия някой, и когато дам волеизявление на желанията си се оправдавам с критическата. Когато кантарев не ми хареса, пак критическата е виновна, не лакомията ми, да не си помислиш нещо....Когато ми се иска да лежа и да мълча, или да чета книга - отново е виновна кричитеската и не се налага да давам други обяснения.
Пия се редовно и не ми пука Joy
Скрит текст:
hahaha hahaha hahaha
Подкрепям с две ръце hahaha hahaha hahaha Joy Joy Гот е Grinning ММ не смее изобщо да ми противоречи от известно време насам, щото съм била станала много лоша hahaha hahaha
Жгмъц да ти мине леко дежурството , че те чакат хубави емоции Hug Heart Eyes
Мамекс тоз доктор май е за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Добре поне, че детенце е добре Hug Hug
Джулс  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes и все се каня да пиша , за вчерашното кафе в Кападокия - имам поставена цел да отида,ако тази година не стане, догодина задължително Grinning Grinning

# 152
  • София
  • Мнения: 11 116
Джули, Тудора ще я режем на 2 и аз я искам!  Mr. Green

Нали знаете-като двама  се карат третия печели  Mr. Greenпу за мене  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil!

Ни съ каръйтии, има за сички Laughing Нали знаете, че "не съм сама"....ние сме няколко в мен Crazy Crazy Crazy

 Laughing Laughing Laughing Heart Eyes

Аз обядвах рано-рано и вече главата ми се оправи.  Mr. Green
Явно от глад ми е било лошо, ето знам си аз, че не трябва да се гладува.

# 153
  • Мнения: 3 347
Жгмъци аз се чудя що все ме боли главата,да хапвам викаш  Mr. Green.

# 154
  • София
  • Мнения: 11 116
Жгмъци аз се чудя що все ме боли главата,да хапвам викаш  Mr. Green.

Еми щом е за здраве.  Mr. Green

# 155
  • Мнения: 3 347
Жгмъци аз се чудя що все ме боли главата,да хапвам викаш  Mr. Green.

Еми щом е за здраве.  Mr. Green

Ха сега обясни и на перфектната ми задница,че не е за нея,да не се меси  hahaha Joy Joy.

# 156
  • Мнения: 2 313
Аги ама ще ти е весело докато ни изчетеш.  Joy hahaha Hug Hug
Жгмъцка бравус  smile3501 за минуса!  Hug Hug
Иве по-добре другата седмица релаксирай, че да се не  натрупа умората.  Mr. Green  Hug Hug
Миленски добре, че те е отключила. Палавница!  Joy Grinning Hug Hug
Иринитке как тъй 3 листа! Я загуби поне два.  Joy hahaha Hug Hug
Наборче критиката е чудесно оправдание за всичко. Аз смятам да ма държи докъм 60, па после ша видим - мое да минем на вдетиняване тогаз.  Joy hahaha Heart Eyes Hug Hug
Мамексче  smile3501 за минуса! А на дофтора му тегли една благословия - тънка, но дълга!  Hug Hug
Инджи не си станала лоша, а се грижиш да го изненадваш.  Joy Mr. Green Hug Hug
Жулиетке апнах, де е кайвето? Подкупвам те . hahaha Joy Mr. Green Hug Hug



# 157
  • София
  • Мнения: 11 116
Жгмъци аз се чудя що все ме боли главата,да хапвам викаш  Mr. Green.

Еми щом е за здраве.  Mr. Green

Ха сега обясни и на перфектната ми задница,че не е за нея,да не се меси  hahaha Joy Joy.

Аз мисля, че ти казах, че не виждам от къде искаш да сваляш  newsm78

# 158
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Ееех, Кате, виж колко съм подкупна,  Mr. Green , веднагически сервирам кафенцето,  Whistling
Лекинко слезнах надолу, ама лекинко ша е, в джунглите няма да ва водя, саму малко екзотика, та днес- Мароко,  Heart Eyes Heart Eyes





Скрит текст:








Казабланка,

# 159
  • Мнения: 2 313
Жулиетке грабвам виднагически кайвенцето и поседвам на скалата до китката.  Joy hahaha Heart Eyes Hug Hug

# 160
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Обядът ми се трансформира на салата от зеле и пиле по ловджийски.
Паламудът остава за довечера.

Кат'ринкей,
как тъй само до 60. Ми послИ ко шИ праИм? Кой ще е виновен hahaha

Ууу, Джулка, много хубаво! Едно такова спокойничко, Аладинесто....не съм пробвала кафе със звездовиден анасон newsm78 Аз май и звездовиден анасон не съм пробвала Joy

# 161
  • Мнения: 3 347
Жгмъци
Скрит текст:
модела ми е такъв,че качвам на дупе и бричове,а от кръста нагоре абсолютно нищо,буквално ми се четат ребрата.Като добавиш и обездвижването след операцията и това,че зимата излизам само в краен случай на студа,т.е.само лежкуня и шетам из къщи картинката ти се изяснява предполагам.Представи си едни 5-6 кг залепени за твойто дупе,но само там и съвсем ще ти се избистри  Laughing.За на зима децата ще са по-големи и няма да ме е страх да си взема един кростренажор или вело за в къщи и вярвам,че няма да има такова отпускане.Цял роман... Blush

# 162
  • София
  • Мнения: 135
Джули, тамън навреме ми идва кафенцето! Благодаря!  Simple Smile

Вики, как да пропусна, има ягоди за плевене, трябва да се прекопае и някои дръвчета да орежем. ММ ми обяснява редовно, че съм като луда на село. Ама аз обожавам да съм в градината и да си садя и т.н.
Пък и друго е от бабите да си вземеш домашни яйчица и млекце. Вчера подквасих 5 буркана,ммммм ще си хапна утре. Simple Smile

# 163
  • Мнения: 2 313
Ириниткеее нали ша са вдетиняваме - начи нема да сме ние.  Joy hahaha
Мамексче по-добре пътечка си вземи. Другото е много натоварващо.  Joy Laughing Laughing
Ивка само като те чета се изморих. отивам да се опна на дивана с книга.  hahaha Joy Hug Hug

# 164
  • София
  • Мнения: 135
Вики,  Grinning! Луд уморя няма  Mr. Green! Аз така много се разтоварвам от лудницата през седмицата!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт