Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 4

  • 34 811
  • 744
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 28 337
Облашкова, завърших В2, но сега продължавам на частни уроци! ooooh!

# 211
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Джулкееей, пия чай....обаче "глад мори добитъка". Гледах мастърите и ми се прияде сичкутуууу Mr. Green
Mr. Green ееех,  не е лесна твойта, и ний ги глеАхми,  Flutter
Баш сичкуту ли?  hahaha  Heart Eyes

# 212
  • Мнения: 129
Мими,браво!  Shocked  bouquet

И аз гледах Мастършеф,този сезон ми се струва,че е доста слаб ... Confused

# 213
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Джулкееей, пия чай....обаче "глад мори добитъка". Гледах мастърите и ми се прияде сичкутуууу Mr. Green
Mr. Green ееех,  не е лесна твойта, и ний ги глеАхми,  Flutter
Баш сичкуту ли?  hahaha  Heart Eyes
Що? На теб кво не ти хареса...а, да бе, фъркатото от мастър класа не го ща. Дай ми на мен лебец и лучец, че нали съм простичка....ут селу...

# 214
  • Мнения: 28 337
Джулкееей, пия чай....обаче "глад мори добитъка". Гледах мастърите и ми се прияде сичкутуууу Mr. Green
Mr. Green ееех,  не е лесна твойта, и ний ги глеАхми,  Flutter
Баш сичкуту ли?  hahaha  Heart Eyes
Що? На теб кво не ти хареса...а, да бе, фъркатото от мастър класа не го ща. Дай ми на мен лебец и лучец, че нали съм простичка....ут селу...
Айде пак за манджи захванаха да говрят...а аз от вечеря още съм си гладна, лягам щото....ей къде е хладилника! Лека нощ! newsm46 newsm46
То сега една завивка за кой по напред smile3524 Crossing Arms

# 215
  • София
  • Мнения: 11 114
Аз си гледам​ Капките и ни съм гладна, но ще направя мускули от смях. 😁😁😁

# 216
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Относно критическата...ни съ пртиснявай...Много е гот: икономисала съм от парното, защото постоянно ми е горещо. Постоянно ми се иска да убия някой, и когато дам волеизявление на желанията си се оправдавам с критическата. Когато кантарев не ми хареса, пак критическата е виновна, не лакомията ми, да не си помислиш нещо....
Подкрепям с две ръце hahaha hahaha hahaha Joy Joy Гот е Grinning ММ не смее изобщо да ми противоречи от известно време насам, щото съм била станала много лоша hahaha hahaha
И аз подкрепям, но чак сега разбрах защо на работа вече избягват да ме закачат такива, дето не ги трая много  hahaha hahaha hahaha
Курдов, ние сме поне виртуално с теб, а винаги, когато искаш да бъдеш прочетен - сме насреща  Hug Hug Hug
Иринитка, Джулс, Облашкова - тук съм си, но в понеделник е оперативки и задачки, колкото искаш. После търчахме до доктора - вчера се обади, че не може да дойде, та днес - инжекция и ми даде едни хапченца (да ги режа на 4 и да му давам по 1/4  Shocked дано успея). Иначе няма промяна, благодаря ви че го мислите мъника  Hug А аз накрая завърших с концерт на дуо Минчеви, та затова чак сега стигнах до тук.
Деми, пътуваш ли вече, лек път  Hug Hug Hug
Облашкова, не е лесно това с двете работи  Hug
Тази седмица може да не съм съвсем в час
Скрит текст:
в сряда има ден на кариерното ориентиране за първокурсници, в четвъртък - ден на отворените врати, а в събота съм съорганизатор на Иновационен лагер за ученици. Всичко това върви паралелно с лекции и упражнения, а имам и 5 студенти от Русия и познайте на какъв език им преподавам  Joy
На всички много  Hug Hug Hug
Лека нощ и прекрасни сънища  Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 21 мар 2017, 09:22 от desi_mama

# 217
  • Мнения: 2 080
     Айде и аз по-никое време в кюпа !Четох,четох ама половината неща ги забравих,критическата беше виновна нали така Иринитка,Наборче, а след 10-ина години ще вдетиняваме само да сме живи и здрави  Hug
Курдов  Hug Hug Hug пиши човече, пиши за всичко което ти тежи, понякога олеква newsm78Освен това с оглед твоята професия пишеш много увлекателно bouquet
Мамексче no problem, добрите хора винаги ги разбирам правилно Hug
Джулс благодаря за кафенцето в Мароко.Много красиво !
Ив много сладко детенце,дано остане все така работно и като порасне hahaha

Днес бях горе-долу режимна, но обядвах малко късничко о/о 16 ч.пилешка пържола със салатка.Вечерях 3 лъж.катък с домати, гриловани тиквички+едно кисело мляко.Сега си пийвам чай Детокс,закупен от Билла и най- странното е, че не съм гладна #Cussing out
Да кажа какво сътворих днес по мойте грандиозни планове за промяна
Скрит текст:
О/о 12 на обяд минах през офиса,раздадох задачите,пийнах кафенце и сле това тръгнах към центъра.Записах щерката на индив.уроци за подготовка за IELTS. След това се разходих по Графа и Солунска,седнах на една пейчица на ремонтиранта Витошка, изпуших с кеф 1 цигарка.Между другото си купих едни сребристи обувки Марко някой си,че тези златисти и сребристи цветове са много модерни и най- важното от площад Славейков си купих книгата Изкуството да бъдеш егоист-приключението да живеем щастливо дори,когато това не се харесва на другите.Написал я е Йозеф Киршнер.Започвам да я чета още тази нощ защото смятам до овладея това изкуство,макар и малко късничко hahahaТа плановете съм ги почнала на 100% Peace
Вангобито ми липсва вечерно,дано всичко да е наред Hug
Миме блазе ти,че имаш желание да го учиш тоз английски. Аз имах подобни намерения преди време,бях стигнала почти до В 1,ама с този Брекзит ме отвратиха.Владея го дотолкова,че да се разбирам с гърците служебно и когато ходя на почивка #Crazy
Жгмъци кога летиш за Германия?Лек полет и меко кацане Hug
Май имаше и още нещо,ама с тоз акъл толкоз. NaughtyДопивам си чайчето и отивам егоистично да се образовам до хъркащия ММ в спалнята.Лека нощ до сутрешното кафенце  Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 20 мар 2017, 23:32 от strela

# 218
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Що? На теб кво не ти хареса...а, да бе, фъркатото от мастър класа не го ща. Дай ми на мен лебец и лучец, че нали съм простичка....ут селу...
Ако ти си простичка, аз съмм Дженифър Лопес.... Whistling
 Heart Eyes  Heart Eyes
Мен баш тази вечер нищу не ми Ареса, ама глеАх с кеффф....

Мда, Вангобиту ни са включи.  Thinking
Стреличке,  Hug
Деситу, натоваренко, а? Дано зайо е добре. В сряда май доста неща са се струпали, или едното е друг ден?  Flutter  Hug

# 219
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Аз отново се включвам по никое време.  Blush
Курдов, макар и с ден закъснение, ЧРД!  bouquet Пожелавам ти здраве и късмет, както и скорошна среща с любимата жена, за да се почувстваш отново цял! Знам, че половинката ти липсва много!
За принцесата направихте много, знам, че го оценява. Занапред всичко, което сте 'и дали, ще придобие още по-голяма стойност!
Деси, и аз го мисля Зайко.  Confused Дано се подобри и то скоро! Hug
Облашкова, и аз преди оползотворявах времето в правене на торти. Липсва ми този момент от живота ми. Имах до себе си най-големия си фен и критик - прекрасния ми дядо. За жалост, отиде си без време и оставих тази си страст. Дано имам отново вдъхновение! Дотогава ще се наслаждавам на чужди красоти!  Heart Eyes
Стрела, изглеждаш страхотно!  Heart Eyes
Деми, лек път! Чакаме включване от ингилизка земя!  Hug
Жул, съжалявам за случилото се! Confused Hug
Мими, снимките бяха чудесни! А ти си много фина и чаровна, мисля, че и преди съм отбелязвала!  bouquet
Миленски, приключение е била случката с терасата! Дано не се повтаря! Hug
Ив, страхотен работлив младеж си имаш! Heart Eyes
Жгмъци, вашите купони с хорА ми звучат много забавно!  Simple Smile Браво за резултата, чудесен е!
Сиси, как сте?
Съншайн, все забравям да те питам - даваш ли мурсалски чай на детенцето? Ако не - мисля, че трябва да опиташ! Чудесно природно средство за подпомагане на организма.  Peace
Ничия, трябва ти и още нещо, за да допълниш комплекта.  Wink
Ир, чакам кафето с нетърпение!  Simple Smile Heart Eyes
Мамекс, компресите с извара явно наистина са чудодейни! Важното е Млечко да е добре!
Долче, свеки продължава ли да те ядосва?
Кате, Вангоби, Инджи и всички останали неспоменати -  Hug

# 220
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Аз отново се включвам по никое време.  Blush
Важното е, че се включваш. Няма значение кога..... Hug

И Стаситка я нема...

Ир,  Hug

# 221
  • Мнения: X
Курдов, ще се справиш, споделяй с нас, тук сме. Hug

Адорейшън, Жулс, всички  Hug

На мен единствено ми допадна как Андре Токев запържи мустачките на лука.

Деми, пристигнахте ли?

# 222
  • Русе
  • Мнения: 8 801
На мен единствено ми допадна как Андре Токев запържи мустачките на лука.
Mr. Green  Joy Сиииис  Heart Eyes , разсмя ме искрено, не ми се отдава често тия дни....
Но си права, изключително важно подробност беше запържването, пардоннн- фритирането на тези мустачки... Whistling
Тряа пробвам някой ден, ММ ще бъде очарован... Mr. Green

# 223
  • Мнения: X
Жулка  Hug
И на мен не ми е ден, но да сме здрави, другото не е важно.
Насъбра ти се и на теб. Hug

Това е идея за мъжОвете, че ще имат гурме вечеря, фритиран лук с профитероли с лук!
 Mr. Green Като контрацептив ще действа.
За десерт, ако са послушни - дъвка Wink

# 224
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
          

       Моля утре след 16.00 бг. време за няколко часа да стискате силно палчета, искрено се нуждая от тях (за детенце е).  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт