Седми клас - Пролетна успешна!

  • 61 315
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 673
Освен на Филип и на Пепи, на кого още да стискаме палци утре за изпита в АК?
+1 , също и на дъщерята на rosi_ta.
Успех!  Hug
Както и на детето на мама Меца, гледам.  Hug

# 16
  • Мнения: 1 165
Успех на всички деца утре на изпита за АК.

Поздравления за Йоан за чудесното представяне на олимпиадата по химия.

Нашият опит с "Междучасие" не е добър, но така било писано. Много се разочаровах от несериозното отношение към труда на децата ни. Отчетох го като загуба на време и аз.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 013
Мерси. Може и други деца от темата да има.

Поздравления за олимпиадата по химия на Йоан, ще чакаме резултатите.

Ние вече се насочваме към приключване на пробните изпити по БЕЛ. Остава да мине  последният през април в Междучасие и евентуално, ако в СМГ направят още един, може и там да отиде. И това ще бъде.
За пробните по БЕЛ в Междучасие аз имам забележки към статистиката - крайно неинформативна. Не става ясно колко деца са се явили, но най-вече не смятам за правилно да се обобщават данни, щом дават различни текстове за преразказ в различните стаи и дни на провеждане. Още повече, че текстовете не са балансирани по трудност. Но понеже сме  доволни от учителката, а това е най-важното, другите забележки отиват в графата "бели кахъри".

Последна редакция: сб, 18 мар 2017, 21:43 от Prizma

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206
Стискам палци на кандидатите за АК утре!!!  Hug Hug Hug
Амбърче, мерси за темата  Heart Eyes
Саше днес зорелем реши някакви многочлени, щото я напънах да ми обяснява на мен  Crazy Отиде на преразказ и после на театър. Още се шляе по улиците... Rolling Eyes Ще я чакам да я прибирам от метростанцията след малко.

# 19
  • София
  • Мнения: 337
Браво на Йоан за чудесното представяне на олимпиадата по химия! smile3501 newsm74

Късмет и успех и на вси1ки други дечица, които този уикенд имат изпити!  newsm10

# 20
  • Мнения: 8 074
Освен на Филип и на Пепи, на кого още да стискаме палци утре за изпита в АК?
+1 , също и на дъщерята на rosi_ta.
Стефи на mst и моя Калоян (на моя мързеланчо само в късмета му е шанса Wink)
Преди малко ми обясняваше, как трябвало да си смени фамилията с моята (той е с друга-бащината си)... да не се срамувал батко му, като излязат резултатите и ако случааааайно го приемат, да не го тормозели да имал постиженията на батко му... Ама стисксйте палци, пък  Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 5 013
И синът на sofia_v.  Успех и късмет!

# 22
  • Мнения: 332
Вяра, страхотни новини! Браво на Йоан!
Успех на всички на изпита в АК! Ще се справят!

# 23
  • Мнения: 1 194
Успех на наборите на изпита за АК!  
Някакъв страх пропълзя в мен - започна се с изпитите!
И разбира се, поздравления за Йоан, макар че той е едно от децата в темата, за които изобщо не се съмнявам, че ще се справят  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 15 219
Успех на нашите деца, коите щу се явят на изпита на АК утре! Късмет, дечица! Heart

Две от децата в класа на Иво също кандидатстват. Той така и не го поиска това училище.

# 25
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Успех на децата на изпита за АК!

Да оздравяват всички болни. Моята малката, беше една седмица с много висока Т. Непрекъснато вдиагше над 39.5. Оказа се Брохопневмония, а дори не кашляше. Да са здрави децата, другото се нарежда, аз пак да си кажа Simple Smile

# 26
  • столицата
  • Мнения: 3 795
Ирка,съчувствия. Дано детето е по-добре вече.
Успех на всечки бгмама дечица,явяваки се в АК днес! Започна се.
Русенки,приятно пиене на кафенце Simple Smile И все пак имайте предвид,че е сутрин,нали Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 4 397
Добро утро Simple Smile
И аз да се класирам в новата тема, Амбър  bouquet

УСПЕХ на всички деца днес на изпита в АК  Peace

Митко отива в Регалия на ПИ  Praynig

# 28
  • Мнения: 819
Успех и на децата,които днес са на ПИ.
Мама Меца,нямаме специална подготовка за АК.В училището имат школа по математика два пъти седмично и отделно той ходи на школа и по БЕЛ,но там ги готвят главно за матурите.Знам,че има специализирани школи за подготовка за АК,където децата учат как се пише есе и решават логически тестове.За нас колежа е по-скоро допълнителен вариант.Детето се цели в друго училище,затова и днес отиде весел,че даже си и подсвиркваше.

# 29
  • Мнения: 14 133
Амбър , мерси за темата!
Успехи днес на наборите на изпитите.
Бързо оздравяеане на болните!

Общи условия

Активация на акаунт