Закъснение на цикъла

  • 2 704
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
Здравейте. Имам едно въпрос че.  Възможно ли е да съм бременна без особенно големи симптоми. Правим опити за бебе от 3-4 месеца , закъснява ми с 2 дни и още не съм се решила на тест. Симптомите са ми леко напрежение в гърдите и леко все едно ще ми дойде имам и леко бяло течение. Имам единформация аборт преди година и половина вече и малко си ме е  страх . Какво ще ме посъветвате вие .

# 1
  • Мнения: 8 864
Просто си направи тест. Стискам палци да е положителен! Hug

# 2
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 659
Вече имаш закъснение така че можеш да направиш тест.Симптоми на бременост толкова рано не можеш да имаш.Успех  Hug

# 3
  • Мнения: 66
Благодаря ви . Да но нали казват че симптомите са като при цикъл и с доста болезнени Гърди , но явно при всеки е различно. Кога според вас започват симптомите .

# 4
  • Мнения: 25 645
Здравейте. Имам едно въпрос че.  Възможно ли е да съм бременна без особенно големи симптоми. Правим опити за бебе от 3-4 месеца , закъснява ми с 2 дни и още не съм се решила на тест. Симптомите са ми леко напрежение в гърдите и леко все едно ще ми дойде имам и леко бяло течение. Имам единформация аборт преди година и половина вече и малко си ме е  страх . Какво ще ме посъветвате вие .
Тест. Peace

# 5
  • Мнения: 10 874
Симптоми на бременост толкова рано не можеш да имаш.
Всъщност може, при всеки е различно. Peace Още повече, че при някои симптомите са почти еднакви с тези на ПМС. Мен единствено прилошаването ме наведе на някаква мисъл за бременност, през останалото време бях убедена, че е ПМС и че едва ли не ще ми дойде всеки момент. За протокола - не ми беше планирана бременността, така че изобщо не съм се вторачвала в симптоми и няма как да си въобразя, че ги имам.

d_985, посъветвали са те вече, направи си тест. Успех! bouquet

# 6
  • Мнения: 66
Благодаря , ще го направя.

# 7
  • Мнения: 5 468
Благодаря ви . Да но нали казват че симптомите са като при цикъл и с доста болезнени Гърди , но явно при всеки е различно. Кога според вас започват симптомите .

Не се вманиачавай кога и какви симптоми трябва и не трябва да имаш. Всяка бременност е много различна, дори и при една и съща жена. Може и цяла бременност да нямаш характерните симптоми, а може и да имаш всички. Аз в началото имах ПМС симптоми. След това в края на втори месец ми се появи гадене. Направи си тест! Стискам палци!

# 8
  • Мнения: 126
Авторке, какво стана, прави ли тест?  Flutter
Относно коментарите, че е рано за симптоми, бих казала, че явно при всеки е различно, защото моята бременност преди няколко месеца, макар и за съжаление завършила с много ранен аборт, донесе своите доста ясни симптоми, ден-два след закъснението гърдите ми бяха като камък, гадеше ми се и сутрин и вечер, пишках по 2 пъти в един час, пиех вода като слон и имах придърпвания, на моменти толкова силни (за секунди), че можеха да се сравнят с цистит. В момента имам същите усещания, гадината я чакам утре и се моля за не идва ! Joy

# 9
  • Мнения: 66
Здравейте . Дойде ми на 3 ден от закъснението (20.03) . Сега мисля да пробвам с тестовете за овулация. А аз със моята 1-ва неуспешна бременност вече не помня точно , но след като ми закъсня започнаха болките в гърдите и леко гадене , но в последствие спряха и края на 3 месец се наложи изчистване  Sad Дано следващия път всичко да е наред .

# 10
  • Мнения: 126
Здравейте . Дойде ми на 3 ден от закъснението (20.03) . Сега мисля да пробвам с тестовете за овулация. А аз със моята 1-ва неуспешна бременност вече не помня точно , но след като ми закъсня започнаха болките в гърдите и леко гадене , но в последствие спряха и края на 3 месец се наложи изчистване  Sad Дано следващия път всичко да е наред .
Ще бъде  Hug  Hug Hug
Аз тестове не съм правила, хващам овулация с измерване на БТ и според мен това е сигурен наичин.
Успех следващият месец, силно ти желая скоро да ни съобщиш хубавата новина !

# 11
  • Мнения: 66
Благодаря много .

# 12
  • Мнения: 1 472
един въпрос - на 28 дневен цикъл - този месец имах по-късна овулация около 21-22 ден ,
днес съм 35-ти ден от цикъла - това като 6 дневно закъснение ли да го приемам, или просто лутеална фаза ми се  е удължила поради по-късната овулация и да не го считам за закъснение ?
или с други думи по - късната овулация  увеличава ли дължината на цикъла с плюс 14 дни, както е нормално една лутеална фаза да е от 14 дни

Общи условия

Активация на акаунт