Кое е по-важно за Вас – добрата заплата или най-доброто за детето?

  • 47 570
  • 872
  •   1
Отговори

Анкета

Кое е най-важното за Вас?

Опции:

# 870
  • София
  • Мнения: 2 493
Аз, например, като работя от вкъщи, работя двойно. Просто защото няма с кой да излизам да се шматкам. Но не винаги.
Иначе разбирам плюсовете и минусите на това да си разпределяш сам задачите. Но определено ми харесва свободата по отношение на time management.

Иначе не съм съгласна за вида на професиите и това с ключа. Вярно, аз работя с много хора, с които се покриваме, но работата ни е важна, изисква мислене и зависят ужасно много неща от нас. И именно заради напрежението, стане ли 17.55 вече съм на друга вълна. Не го разбирам това с мисленето за работа, когато не си на работа...

# 871
  • Мнения: 11 860
Не го разбирам това с мисленето за работа, когато не си на работа...

В някои професии се налага да се вземе решение, което дълго се обмисля.И понякога решението " изплува" в най - невероятен момент.Или пък съзнателно се обмисля на спокойствие в извънработно време.


# 872
  • Мнения: 5 060
Аз най-заплетените работни казуси разплитам като съм в банята. Не знам защо само там започва да ми щрака мозъка и някак си винаги намирам решението. Докато шофирам също. В офиса по-трудно анализирам,  ако не съм сама в стаята. 

Общи условия

Активация на акаунт