След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -222ღღ

  • 46 642
  • 745
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 13 725


Ха, Кроки спортува  newsm78 Не и личи много  Mr. Green

# 196
  • Мнения: 628


Ха, Кроки спортува  newsm78 Не и личи много  Mr. Green
не може Елка да се появи и тия двамата да не появат

# 197
  • Мнения: 2 478


Ха, Кроки спортува  newsm78 Не и личи много  Mr. Green
Вече било актуално да се казва : Гупсе + 1  Joy Joy Joy

# 198
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368

Ирко  Hug

Той в последно време си е такъв. Няма му стимула за блясък в очите  ooooh!
Ирче  Hug Диде  Hug до такава "прелест неземна" и аз нямаше да имам блясък в очите  Crossing Arms Whistling

# 199
  • Мнения: 2 539
https://pp.userapi.com/c7001/v7001356/2fe9c/S92MciqNnRo.jpg
Здравейте! Ето това е хармония!
И естествено оная снимка я има във всичките й фенски групи! И как така ги хванаха пак журналята!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И надписът: "Известната с актьорските си способности и любов Двойка.." И после не било поръчково, друг път!!! Особено "по-добрата половинка" пращи от талант!

Последна редакция: нд, 26 мар 2017, 19:12 от Лудата Меги

# 200
  • Мнения: 2 478
https://pp.userapi.com/c7001/v7001356/2fe9c/S92MciqNnRo.jpg
Здравейте! Ето това е хармония!
И естествено оная снимка я има във всичките й фенски групи! И как така ги хванаха пак журналята!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И надписът: "Известната с актьорските си способности и любов Двойка.." И после не било поръчково, друг път!!! Особено "по-добрата половинка" пращи от талант!
Ми естествено че е поръчкова ....знаем на кроки номерата, тя друго не знае. Дето прилича на травестит, ами и Баръш / МИР/ , излиза до нея смотан, блясък никакъв #Cussing out
Аз предлагам вече да си му казваме Мирчо / нали така си му е името - Мир/. Joy Joy

# 201
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 489
Диде  Heart Eyes Hug аз не го следя вече много и не бях го виждала колко зле е станал, ма толко е неугледен милия  Crossing Arms
Димак  Heart Eyes Hug па го кара някой седи до нея и да си губи блясъка  Mr. Green Пистолети не виждам са му опрели  Laughing

# 202
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568


    https://www.instagram.com/p/BSGq8rXjEVg/?taken-by=balcinist

Последна редакция: нд, 26 мар 2017, 22:44 от bibisita

# 203
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
https://www.instagram.com/p/BSGq8rXjEVg/?taken-by=balcinist
За проплакване на окото,че Кроки ми розвали следобяда с тая снимка.

# 204
  • Мнения: 16 079
Хилоооууу сладурчета  Hug Hug Hug

 Shocked вай бе чехльо и неговата любима се появиха на хоризонтЯ

още една нова...добре ,че е в гръб ама ктао го гледам къв е обрасъл по врата и е ясно що е нахлюпил каскета


# 205
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Диде  Heart Eyes Hug аз не го следя вече много и не бях го виждала колко зле е станал, ма толко е неугледен милия  Crossing Arms
Димак  Heart Eyes Hug па го кара някой седи до нея и да си губи блясъка  Mr. Green Пистолети не виждам са му опрели  Laughing
Ирче вярно е  Peace няма опрени пистолети в главата  Whistling ма то и в нея му е проблема  Naughty щом продължава да я търпи тая грозница  Crossing Arms

# 206
  • Мнения: 16 079
Биби Hug  Shocked къв е тоя чаршаф къде си го опнала   почти цяла страница:35: Joy Joy Joy едни лайкове,едно чудо

# 207
  • Мнения: 9 540
Глава 34
Скрит текст:
Дефне се изправи, за да донесе пресен чай. Тръгвайки към къщата, обаче, тя спря. Таблата се разби на земята, разпилявайки стотици парченца стъкло. Йомер скочи, заставайки до нея, без да разбере какво се е случило. Проследявайки изплашения ѝ поглед, обаче, разбра. Предстоеше буря.
Нериман и Неджми стояха срещу него. И двамата бяха свели глави, несмеещи да срещнат очите му. Прегръщайки Дефне, той я поведе към къщата, все едно не ги е забелязал. Тя беше като кукла в ръцете му, поддавайки се на всяко негово желание. Йомер я настани на дивана в хола, сядайки до нея и галейки лицето ѝ. Принуди я да го погледне- очите ѝ бяха пълни със сълзи. Отново!
-   Остани тук, става ли?! Или ако искаш да те заведа горе да си легнеш?!- Тя не реагира, все едно не го чуваше.- Дефне, моля те! Не им го позволявай! Те вече нямат власт над нас, чуваш ли?! Ти си моя, единствено и само моя, и аз няма да допусна който и да е от тях до теб! Те повече няма да те наранят!
-   Страх ме е!- Прошепна тя, притискайки се към гърдите му.- Съжалявам, че поисках да говориш с тях! Не и толкова скоро! Извинявай, извинявай, извинявай! Не съм готова!
-   Не се извинявай повече, Дефне! Няма защо. Хайде, изтрий красивите си очи. Не плачи повече, моля те! Можеш ли да се качиш сама?!
-   Няма да те оставя сам с тях! Обещах ти, че ще съм до теб и ще бъда!- Той виждаше как се променя тя. Силната и уверена жена, която познаваше, се завръщаше.- Няма да позволя на г-жа Нериман да ме изплаши повече! Няма!
-   Не е необходимо, любима. Ако не желаеш, няма да се виждаш с нея! Аз лично не искам никога повече да го правя!
-   Но трябва, Йомер! Те са твоето семейство, те са те отгледали. Каквото и да са направили, те са твои роднини.
-   Ти си всичко, което искам! Ти си тази, заради която живея! Ти си онова нещо, което ми помага в най- трудните моменти. Ти си моята друга половина.
-   И ти моята, скъпи! Знаеш, че е така.- Допря тя ръка до сърцето му.- Но какво ще стане, ако продължиш тази вражда. Ако никога повече не разчиташ на помощта на Синан, на чичо си. Ако никога повече не погледнеш леля си! Тя ти е помогнала толкова много, Йомер. Каквото и да ми е сторила, то няма нищо общо с любовта ѝ към теб. И заради тази обич ти трябва да ѝ простиш!
-   Никога! Разбираш ли, не мога! Чичо и Синан мога, макар и да не искам, да ги разбера. Но не и нея! Не и г-жа Нериман. Също като г-н Хюлюсю нея я интересуват само парите и властта. Не мога да приема това като извинение за действията ѝ!
-   Но, скъпи...
-   Обещах ти, Дефне! Че ще се опитам, ще се постарая, че няма да те разочаровам. Но това е извън моите сили! Съжалявам!- Гласът му беше спокоен, което я изненада. Очакваше да е гневен.
-   Какво ще правиш?!- Погледна го тя, докато той се изправяше.
-   Ще ги помоля да си вървят. Не искам да говоря с никого от тях, не и сега. Моля те, остани тук. Заради мен!- Помилва той лицето ѝ и я целуна по челото, след което се отправи към градината. Дефне се молеше да е все още толкова спокоен.
Те стояха там, където бяха и преди малко. Йомер се приближи, но не застана до тях.
-   Защо сте дошли?!- Гласът му не издаваше и една емоция. Студен като лед.
-   Йомер, трябва да поговорим.- Тихо отвърна Неджми, но все още гледайки земята.- Искаме да ти обясним…
-   Не искам! Не е сега моментът! Каквото и да искате да ми кажете, а това няма никакво значение за мен, ще бъде в друго време и на друго място. Моля, напуснете дома ни!
-   Йомер, миличък, ние не искахме…- Нериман плачеше.
-   Много добре знам какво сте искали и какво не! Знам и какво сте направили! Знам всичко! Затова си вървете, не искам да слушам повече нищо!
-   Йомер, трябва да поговорим!
-   Не сега!
-   Кога?!- Примирено попита Неджми, прекъсвайки готовата за протест Нера.
-   Аз ще реша! Сега, за последен път, вървете си!



https://www.youtube.com/watch?v=wqZa6HBf_0E

# 208
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Хилоооууу сладурчета  Hug Hug Hug

 Shocked вай бе чехльо и неговата любима се появиха на хоризонтЯ

още една нова...добре ,че е в гръб ама ктао го гледам къв е обрасъл по врата и е ясно що е нахлюпил каскета



Дидоче  Hug Heart Eyes кроките не се ли види да му е мишена на Боре  Joy Joy Joy Joy

# 209
  • Мнения: 16 079
Хилоооууу сладурчета  Hug Hug Hug

 Shocked вай бе чехльо и неговата любима се появиха на хоризонтЯ

още една нова...добре ,че е в гръб ама ктао го гледам къв е обрасъл по врата и е ясно що е нахлюпил каскета



Дидоче  Hug Heart Eyes кроките не се ли види да му е мишена на Боре  Joy Joy Joy Joy
Димак Heart Eyes Hug тц,не се вижда,сигурно е в блатото  Mr. Green

Последна редакция: нд, 26 мар 2017, 22:46 от ЛейдитУ Ди(Жозефин- VIP НАРЦИС )

Общи условия

Активация на акаунт