Звездни компромати - 318 част

  • 100 361
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 46 510
А аз си мислех, че Джесика Частейн е на другия бряг...
И аз Laughing
И много я бъркам с Rebecca Mader

Скрит текст:

# 736
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
направи му забележка. тъкмо ще донесеш тук звездната му реакция Wink
Кучкарската квартална мълва говори,че отказва да слага нашийник,за да не разваля фасона (козината се слепва понякога и при някои )  на кучето.
При такива изначални аргументи, как да му направи човек забележка  Laughing

# 737
  • Мнения: 31 169
Не му прави забележка, чувала съм, че е силно избухлив и сприхав. Laughing

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
http://eva.bg/article/10151-Rebeka-Milar-i-Daniel-Dei-Lyuis тук, ако се чете между редовете е описано, защото то е представено романтично, силният мъж и т.н.
Наричат подобни мухльовци "силни мъже"?! Че къде е силата?! hahaha hahaha hahaha hahaha

# 739
  • Мнения: 4 690
За Даниел не знам, но "силният" Артър Милър много сила е похабил, изоставяйки монголчето  Sick

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Да зарежеш бременна в 7-мия месец, а докато си го правил да си викал, че го искаш детето.... Много сила се иска. Мхм.

# 741
  • София
  • Мнения: 4 328
виждате сега наш Блажко какви светли примери имал пред себе си Simple Smile

# 742
  • Мнения: 4 690
Да, да...мисълта ми беше, че са един дол дренки. Нещо не го написах като хората  Blush
Нали уж твърдят, че жените се омъжвали за мъже по модел на бащата и като ти е сбъркан моделът...

# 743
  • Мнения: 4 120
Артър Милър е "по-силен", да. За силната му жена да не говоря, да си оставиш детето...

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Артър Милър е "по-силен", да. За силната му жена да не говоря, да си оставиш детето...
Аз щях него да зарежа. И да направя публично достояние защо.

# 745
# 746
# 747
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
 hahaha

За Частейн имах едно време мечти да се съберат с Том Харди (какво поколение щяха да имат, еххх), напоследък пък си я представям с училищната дружка Оскар- ама няма да стане явно, италианецът се задържа Simple Smile))

# 748
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт