Първа майска седмичка /1.05 - 7.05/

  • 3 092
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 740
Момичета, ние имаме нужда от много стискане на палци - утре ща правим втората контролна спермограма след стимулацията с Л карнитин.
Няма да ви кажа колко се притесняваме дали ще има някакво подобрение... дано .............дано........................


Ох, Дани, мнооооого съжалявам Sad
Излей си недоволството в сълзи, а после ги изтрий и погледни напред и нагоре - чудесно е, че имаме мечти и трижди повече сили  за да се борим за тях!
Стискам ти палци за добри новини много скоро ....и без никакво предаване Simple Smile

# 16
  • Мнения: 553

Простете ми...трябваше да си излея мъката...
следва...
ще се нарева и ще започна с нови сили...
дано не откачам, че правим опити само от две години...какво ли ще е след 6...

Съжалявам миличка Дани  Cry Cry Cry
Дано скоро да имаш поводи само за усмивки. Понякога и аз като тебе си мисля, че може би ако се предам, чудото ще стане. Кой знае, може и така да е. Има наистина много такива случаи. Но пък има и други, в които именно упорството е било причината за успеха. Трудно е да вземеш решение за отказване, поне при мен е така. Винаги ще си имам наум едно "ами ако...".
 Hug и ти желая да бъдеш много силна, кавото и да решиш!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed за много късмет в бъдеще  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 17
  • Мнения: 553
Момичета, ние имаме нужда от много стискане на палци - утре ща правим втората контролна спермограма след стимулацията с Л карнитин.
Няма да ви кажа колко се притесняваме дали ще има някакво подобрение... дано .............дано........................
Ето ги палците от мен: fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 18
  • Мнения: 4 324
danidan това е мястото да се оплакваш....
Съжалявам за киситите Sad
Че не е честно, не е, ама за съжаление нищо не можем да променим в тази посока.
Давай смело напреди и най-важното живей си живота и не се вманиачавай.

Преди време и при мен имаше рев след всяка менструация, но и това мина. Сега вече не знам как да го класифицирам, ама честно казано ми писна да живея в очакване - я на овулацията, я на меструацията ............

В края на краищата аз искам да съм майка, а не бременна и ако Господ е решил да нямам родно дете, това не пречи да даря любовта си на своето. Така мисля аз и така се успокоявам.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 272
Ох, Дани, и аз съм си мислила като теб Sad Да кажа майната му на всичко и ако стане...И съм го правила няколко пъти, за по няколко месеца, но не става...И при мен вече две години. Но ще се боря! До дупка! Решила съм го! Прегръщам те силно и дано скоро изтриеш сълзите и си пак силната и усмихната Дани Hug
Simma , силно се надявам подобрение да има! Имаш и моите стиснати палци!

# 20
  • Мнения: 1 029
Симма, стискам палци, естествено...аз на всички ви стискам постоянно...
Не ви изреждам по-принцип, но ви стискам, знаете...
Благодаря ви...страхотни сте...дано не ви натъжих.
По-добре се чувствам.
Прави сте всичките...няма да се дам...ако не както е нормално, ще си имаме детенце по друг начин.
Наистина тънка е границата между мислене и вманиячаване...нататък ще се боря от това.
Прегръщам ви всичките и каквото и да си говоря...все пак вярвам, че и нашият ред ще дойде!!!
Желая ви много щастие и дано всички сбъднем мечтите си!!!

Последна редакция: сб, 06 май 2006, 00:17 от danidan

# 21
  • София
  • Мнения: 7 242
Данидан, не се давай. По добре е да знаеш, че даваш всичко от себе си, пък от там нататък ...Божа работа. Аз чаках Цвети 2 г.  После си казах, че за второ няма да имам проблем. И не се вманиячавах, не се притеснявах, дори не мислих за това, но ето че минаха повече от 4 г. И винаги има начин, както сама пишеш. Който го е решил, ще го направи.

# 22
  • Мнения: 2 381


...чудя се, дали ако се предам няма да се получи...Вижте, че при тези, които се предадат се получава май...
Нали всички знаем за случаите, в които предали се момичета-забременяват...
...



Не данидан, никой никога не се е предавал. Напротив. Хората, които вярват в мечтите си успяват. Не вярвам на историите на "предалите се". Дори не зная защо изобщо се споменават в подобни форуми.

 Вдигни горе главата и дай всичко от себе си. Вярвай в мечтата си, че ще БЪДЕ. Ако не е сега, ще бъде след месец, два три, но ще стане. Когато направиш всичко и медицината вече е безсилна тогава мисли за следващата стъпка. До тогава не се предавай.

Лека седмица и от мен момичета   bouquet

# 23
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
danidan и аз мога да ти кажа съъщото като lea ...
И аз мразя това, че нещата не зависят от мен, но се опитвам да надмогна чувствата си ...
Сега ми предстоят 10 дни на очакване ще ми дойде ли - няма ли да ми дойде, в които ще се опитам да не се хвърлям от една в друга емоционална крайност.
Търпение и упоритост ...

# 24
  • Мнения: 1 029
Благодаря ви, много...на всички!
Наистина сте страхотни!
Чувствам се много добре след милите ви думи.
Желая ви на всички много щастие и късмет!
Просто съм много емоционална и ме изби...
Няма да се предам естественно...
Аз съм сигурна, че всички ще успеем...ако ще и на 90...хихи
П.С.KayRenn , дано не ти дойде! Praynig

Последна редакция: чт, 04 май 2006, 18:44 от danidan

# 25
  • Мнения: 856
Danidan, едва ли повечето от момичетата от Форума са очаквали, че ще се борят години наред с проблемно забременяване, но за съжаление такава е съдбата ни. Всички обаче ставаме по-силни и търпеливи с времето. Ти си силна, много позитивно настроена и аз съм убедена, че ще успееш!
Simma, стискам ти палци!

Много целувки и успех на всички   bouquet

# 26
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Моля се и стискам палци за всички нуждаещи се.При мен нещата за сега са наред, така че малко отпуснах напрежението и мисля да си почина за известно време от лекари. Laughing

# 27
  • Мнения: 1 029
Peta, добре си решила.
Браво за новите темички...
Аз си признавам, че съм си мислила, но не съм се сещала да предложа.Ще пиша по-късно в едната.
Иначе аз съм добре вече.
По-онази тема...аз мисля, че винаги ще има момичета, които не искат да се водят в групата с проблемите, нормално е.
Дано просто не отлагат леченията.
Но както Стефи ми каза-ние сме различни и трябва да се радваме от този факт, защото животът ни щеше да е много скучен, иначе.
А ние сме кълба от емоции, не можем да приемем скучен живот. Wink
Прегръдки и хубав ден, мацки!!!

Последна редакция: пт, 05 май 2006, 13:24 от danidan

# 28
  • Varna
  • Мнения: 1 094
А ние сме кълба от емоции, не можем да приемем скучен живот. Wink

 smile3521  love001

# 29
  • Мнения: 1 320
Не знам какво става тези дни-дали пролетта събужда нечии хормони? Simple Smile Агресията шества из форума. Та за преодоляване на тежки мисли, аз да споделя една малка радост в нашата къща - имаме си две малки котенца. Мацата роди миналият четвъртък. И тя, милата, имаше проблеми със забременяването - успя чак при третия опит Simple Smile. Но затова пък децата й са много сладки и красиви. Сега вече е мой ред - всички други забременяха, даже и котката Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт