Първа майска седмичка /1.05 - 7.05/

  • 3 088
  • 53
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 272
Момичета, здравейте Grinning
Какво става с вас, вече е 2-ри май, а никой не е пуснал седмична темичка Rolling Eyes
Сигурно много ви мързи след празниците...И на мен ми е трудно да вляза в работен ритъм. През празниците посетихме Мелник, Роженския манастир, Рупите, Сандански, Петрич и сега още не мога да повярвам, че ме чакат само делнични неща, свързани с работа. Хубаво е, че поне слънчицето е изгряло Sunglasses и е топло и приятно Simple Smile
На всички желая успешна седмичка! Казвайте сега на кого и за какво да стискаме палци Wink

# 1
  • Мнения: 4 324
Ехххх, Леа ми празници са и да се надявам всички са били на разходка, та за това няма седмична тема Wink

Стискането на палци никога не е излишно, така че давай смело Simple Smile

Успешна и весела седмичка на всикчи!

# 2
  • Мнения: 553
Здравейте и от мен  Simple Smile
Ами след толкова дълга почивка май още не мога да вляза в работен режим  Wink.
За стискане на палци - няма за какво за сега, въпреки че не съм се отказала да се надявам и на чудо  Wink. Но и почивката от лекари и процедури си е хубаво нещо.
Успех на всички, които имат нужда от стискане на палци тази седмица  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Ей, най-после някой да пусне темичката Grinning. Много усмивки и късмет през тази седмица Grinning.
Моето зацапване се оказца началото на цикъла ми. Дойде ми 5 дни по рано - недостиг на прогестерон. Не ми се е случвало до сега и се надявам да е инцидентно. Док. отложи инвитрото за следващия цикъл. Много държи да ми вземе цитонамазка преди да започнем. Подписахме договора и няма връщане назад. Този месец ще караме по-стория изпитан метод, пък стават и чудеса.

# 4
  • Мнения: 147
Здравейте ,
и при мен все още няма нужда от стискане на палци.Както знаете очаквам да ми се обадят от здравната каса за потвърдени протоколи.Подадох ги на 02.март но ....чакам.Нямам търпение да започваме инвитрото.
Късмет и ведро настроение на всички!
Поздрави

# 5
  • Мнения: 553
Този месец ще караме по-стория изпитан метод, пък стават и чудеса.
Стискам ти палци Лекси за чудесата  Praynig И аз се надявам на същото този месец  Wink

# 6
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Успех на всички и дано чаканите резултати не закъснеят. Винаги съм вярвала, че търпението и упоритото преследване на целите се възнаграждават.

Аз в четвъртък ще ходя при гинеколога си за да видим има ли доминантен фоликул, дали и кога ще има овулация и да се раберем ще се стимулирам с Клостилбегит или не.

# 7
  • Мнения: 1 320
Прощавайте за невежеството, но може ли да ми кажете кой е модератор Верити? Таня? Или някой друг?
Много се обърквам, когато си сменяте никовете Simple Smile

# 8
  • Мнения: 7 716
Момиче, ами като цъкнеш на профила и всичко си пише Wink
Лекси, нали знаеш, че СтефиЗ забременя така, докато чакаше ин-витрото. И нея лекаря я върна за следващия месец.

# 9
  • Мнения: 1 951
Успешна седмичка и от мен, момичета! И стиснати палци за всички  newsm10

# 10
  • София
  • Мнения: 7 242
Да ви попитам и за този недостиг на прогестерон. Дали е инцидентнно или и в бъдеще мога да очаквам такъв проблем? Освен приема на утрогестан, какво още може да се направи? Дали недостигът може да е резултат от стимулациите и приема на утрогестан?

# 11
  • Мнения: 553
Да ви попитам и за този недостиг на прогестерон. Дали е инцидентнно или и в бъдеще мога да очаквам такъв проблем? Освен приема на утрогестан, какво още може да се направи? Дали недостигът може да е резултат от стимулациите и приема на утрогестан?
Лекси, може да е инцидентно, може и да е от приема на утрогестан предишния цикъл. Във всеки случай само от един единичен случай не може да се каже. В Зачатие имаше тема или статия (не помня) за хормоналните изследвания и там ясно беше казано, че срив на хормоните само в един месец не е показател за хормонално лечение. При мен съм забелязала, че след прием на прогестерон (дуфастон или утрогестан) следващият цикъл, в който не вземам прогестерон е леко скъсен и овуто ми се изтегля по-рано (следила съм го с тестове). Все пак и двата пъти съм си имала лутеална фаза около 12-13 дни, а при мен иначе е около 14-15-16 дни.
А не беше ли този ти цикъл и след стимулацията с клостил? Сещам се, че тук едно момиче се оплакваше от скъсен цикъл след клостила (май тази с "ужасите" след клостил  Rolling Eyes). Може и да е от това месене в хормоналната система и да е временно  Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 7 242
pkoprinkova , мерси  bouquet
Наистина този цикъл ми е след стимулация с клостил. Може пък това да е един от "ужасите" след клостила. Странното беше, че овуто си беше когато трябва т.е. на 14-ти ден, но пък лут. фаза нещо съвсем я нямаше. И аз мисля и се надявам, че нещо инцидентно.

# 13
  • Мнения: 553
pkoprinkova , мерси  bouquet
Наистина този цикъл ми е след стимулация с клостил. Може пък това да е един от "ужасите" след клостила. Странното беше, че овуто си беше когато трябва т.е. на 14-ти ден, но пък лут. фаза нещо съвсем я нямаше. И аз мисля и се надявам, че нещо инцидентно.
Най-вероятно е инцидентно Лекси, не се притеснявай  Hug
А док не ти ли каза от какво може да бъде според него? Ние тук си разсъждаваме малко лаически все пак  Wink

# 14
  • Мнения: 1 029

Как сте момичета...
Лекси, как си днес...

На мен пък днес ми откриха две кисти...започвам противозачатъчни...тъкмо започнахме опити.
Мислих, че е бебе, а то...
Еми какво да се прави...продължаваме напред.
Искам да ви питам...чудя се, дали ако се предам няма да се получи...Вижте, че при тези, които се предадат се получава май...
Нали всички знаем за случаите, в които предали се момичета-забременяват...
Защо иначе този там горе ще се подиграва с нас и ще ни доказва всеки път, когато си кажем, че ще се борим.
Яд ме е...на него или каквато и да е тази сила...
Правим опити само от две години, а какво ли ме чака...еми не е честно пък.
Все се успокоявам, че има хора, които страдат много повече от нас...ама не е честно...аз колкото повече се боря, толкова повече проблеми се появяват...защо така...

Простете ми...трябваше да си излея мъката...
следва...
ще се нарева и ще започна с нови сили...
дано не откачам, че правим опити само от две години...какво ли ще е след 6...

Последна редакция: чт, 04 май 2006, 20:12 от danidan

Общи условия

Активация на акаунт