Отговори
# 90
  • Мнения: 1 047
Ние пък държим на тези традиции, за които не зная защо всички говорят с такава злоба.
Живот и здраве като се роди, ще кръстим нашето бебе на свекър ми. Мисля че е голяма радост за бабите и дядовците и нищо не ни пречи да ги ощастливим. Аз пък не приемам имена от рода на Касандра, Енрике и т.н. Смятам, че едно традиционно име е по- добрият вариант.
Но всеки има избор все пак!!

# 91
  • Мнения: 83
Отживелици! Имам двама сина и никой не е кръстен на някой.

# 92
  • Мнения: 522
Мъжо беше категоричен Naughtyна баща му ще е.Те в рода им все Димо-вци и Атанас-овци Sad.Аз много исках да е или Адреан или Алекс,но Naughty.Обаче за второто ще ме прощава Wink

# 93
  • Мнения: 903
Аз имам същия проблем, но натиска е от майка ми да кръстим бебето на свекърва ми(казват, че ще е момиче, но няма 100%). Аз искам да си я кръстим на таткото Ивана и се надявам да няма сърдити. Името Бистра (на свекърва ми) не ми харесва ама никак даже  #Crazy Още обсъждаме варианти с буквата Б, но не можем да измислим  #2gunfire Нещо ми писна от бърканици и накрая като се роди ще кажа името в родилното и готово  newsm78. А ако случайно се окаже момче ще бъде на свекъра защото името Стефан ми харесва  Hug

# 94
  • Мнения: 1 555
Аз никога не бих кръстила детето си на някой роднина или целенасочено на няко друг !!!  Синът ми си дойде с името си  Heart Eyes  Знаеш ли, че ако детето е кръстено на някой, то носи неговата съдба -  и наистина има нещо вярно в това !!!!

# 95
  • Мнения: 1 181
Традицията си е традиция. Звиси от хората как я приемат. Едни й се подчиняват, а други не.
Аз много исках да кръстя детето на майка ми, защото тя е изключително добра жена, загрижена, отговорна и всеотдайна. И искрено се надявам да има нещо вярно в това, че детето по характер ще прилича на този, на когото е кръстено.

# 96
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
В началото уж никой нямаше претенции а сега с наближаването на датата на раждане всички се развълнуваха как ще се казва    33uu
а моето мнение ? ей хора, аз съм тази която "храни" това бебе   smile3512

# 97
  • Мнения: 310
и аз си мисля че всеки сам си решава ще спазва ли тази традиция или не. Кофтито е че и да я спазиш, и да не я спазиш в повечето случаи все има някой недоволен - я тъща, я свекърва

Общи условия

Активация на акаунт