Бебешка близнашка - 27 тема

  • 86 532
  • 561
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 545
Добре дошли на всички родители по две, по три, а защо не и по повече!
Тук е мястото за споделяне на радостите и тревогите покрай отглеждането на няколко деца едновременно! Темата, в която можете да помолите за съвет, за помощ или просто да се пооплачете, защото кой друг би ви разбрал по-добре от родител със същото ежедневие на високи обороти като вашето.



# 1
  • Мнения: 4 696
Благодаря, Бимба за новата тема!
Ние по цял ден се разхождаме с количката, че нещо не искат да спят през деня вкъщи, а навън им харесва и си поспиват.

# 2
  • България
  • Мнения: 3 617
Благодаря и аз за темата bouquet
Моите момичета също св дърпат за играчки.И обикновено Стела винаги иска това,с което си играе Теодора.И понеже е по-едра, като я дръпне за ръкава или  лигавника и направо я събаря.

# 3
  • Мнения: 3 213
Благодаря за темата !  bouquet

И нашите се дърпат за играчки, но май не са се карали до сега. Само си ги прехвърлят. Ако дам една играчка на единия, другия задължително му я взима.  Mr. Green

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не искам да ви отчайвам, но дърпането за играчки не минава с възрастта, както аз се надявах.  Mr. Green До ден днешен (на 9 год) са непрекъснати спорове кой има нещо повече, кой изял / не изял повече, защо той светнал лампата, защо аз да събирам играчките, защо първо той не си измие зъбите.... край няма.  ooooh! Така ми е омръзнало това вечно състезание и спорове, че.....  #Cussing out

# 5
  • Мнения: 315
Благодаря за темата! Наистина споровете,  караниците продължават,  но определено е по - лесно! Ние сме на 3г.  и определено плюсовете са повече!

# 6
  • Мнения: 7 488
Бимба, благодаря за новата тема  bouquet

И моите са във вечни разправии, и май скоро няма да приключат  Whistling

# 7
  • София
  • Мнения: 1 407
Благодаря за темичката, Бимба!  bouquet

Ех, докато дойде и нашето време да се дърпаме за играчкиии:))) ще си почакаме Grinning

Аз да ви похваля таткото с добре свършена работа от вчера! Simple Smile)) С 300 зора, но доволен и Облечен финал. Могло то!

Днес ще извеждам бебките на терасата за малко, че просто в това пролетно и хубаво време ми е жал да седят затворени. Свеки ще ми се кара, ако дойде и види какви се каня да ги свърша:)

# 8
  • Мнения: 584
Мерси за новата тема!  Hug
Ние също вече делим играчки, но още някак си спокойно.
Обачв при краденето на бибероните е друга работа.  Mr. Green

Да се похваля, че получихме места за яслата от август! Много изненадващо и неочаквано.  Crazy Леко се бях отчаяла, че няма да имаме късмет, след като миналата седмица ни отказаха от яслата-фаворит.
Ще сме най-мъничките, въпреки, че официално взимат от 4месеца бебчета.

Ния, ние направихме първа разходка на 7 дни, 1-2 часа беше. Нямаше никакви проблеми, спинкаха през цялото време. При хубаво време е направо грехота да се стой вкъщи.  Peace

# 9
  • България
  • Мнения: 3 617
Каката я Изкарах на 6-тия ден,малките на 10-тия,просто защото то аз не се чувствах възстановена след операцията по-рано.Но моите бебета са все майско-юнски.Simple Smile
В началото само спяха навън с часове.И на концерт на Любе ги водихме на 18дни до 12 през нощта,но само си спяха.Към края на първия месец като ревнаха -ела да видиш.Не смеех да ги изкарам.То ревове,писъци,чудо....

Последна редакция: чт, 23 мар 2017, 11:06 от ирен22

# 10
  • Мнения: 13 900
И аз се записвам в новата темичка, тъкмо се оживи Simple Smile
На мен ми е зор излизането, докато ги оправя и т.н. а и има много препятствия навън.

# 11
  • Мнения: 1 503
Не искам да ви отчайвам, но дърпането за играчки не минава с възрастта, както аз се надявах.  Mr. Green До ден днешен (на 9 год) са непрекъснати спорове кой има нещо повече, кой изял / не изял повече, защо той светнал лампата, защо аз да събирам играчките, защо първо той не си измие зъбите.... край няма.  ooooh! Така ми е омръзнало това вечно състезание и спорове, че.....  #Cussing out

Кхх,благодаря за мнението.Не ми се хареса.. ама няма как.
И аз блягодаря за темата.

# 12
  • Мнения: 4 696
Ние сме много неспокойни вкъщи, все някой мрънка, а навън има мир.
За караниците - имам сестра 1.5г.по - малка, карахме се за глупости докато станах студентка. Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 1 928
Бимба, благодаря за темата bouquet bouquet

# 14
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Благодаря за новата тема  bouquet
И на мен не ми се харесва и все обяснявам ама...Играя го често "рефер" стараеики се да запазя неутралитет. Когато има спор кой първи кой втори мятам "ези-тура" и след него се редуват  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт