Килограмите ги обсъдихме ами обиколките?

  • 5 054
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 171
 Joy JoyЯ да викнем Жени Калканджиева да ви направи един кастинг, че само супер мацки сте тука. Но малко сте прекалили в смаляването на мерките и особено на ханш и бедро. Между другото знаете ли кой крак се счита зе идеален? С ширина при бедрото 51, прасец 36 и глезен 19. А идеалните мерки са 90-60-90,  или по-малко, но задължително бюст и ханш приблизително еднакви.  Така че някои може да си позволят да понапълнеят преди кастинга Laughing
А иначе аз с моите 95-62-96 ще съм с другите мами в публиката и ще ви пляскаме  bouquet

Последна редакция: ср, 03 май 2006, 13:35 от madalena

# 16
  • Мнения: 723
Joy JoyЯ да викнем Жени Калканджиева да ви направи един кастинг, че само супер мецки сте тука. Но малко сте прекалили в смаляването на мерките и особено на ханш и бедро. Между другото знаете ли кой крак се счита зе идеален? С ширина при бедрото 51, прасец 36 и глезен 19. А идеалните мерки са 90-60-90,  или по-малко, но задължително бюст и ханш приблизително еднакви.  Така че някои може да си позволят да понапълнеят преди кастинга Laughing
А иначе аз с моите 95-62-96 ще съм с другите мами в публиката и ще ви пляскаме  bouquet

Eee, ама какво се притеснявате толкова..Те и тези мерки. както и килограмите са относителни. Твоите са си идеални, всичко зависи от това да ти е хармонично тялото. Ханшът на някой може да е 85, пък да е сплескан и широк, много ли ще е похвално тогава, че ханшът ти е слаб? 100 пъти предпочитам ханш 100 и ли 104, като на Джей Ло, ама да е красив,стегнат и оформен!То е нормално в тази тема да пишат тези, които са се възстановили напълно и са слаби, защото им е кеф да си признаят успеха.
Аз желая успех на всички, нека тялото-мечта за вас стане реалност!!! Peace

# 17
  • Мнения: 8 505
Joy JoyЯ да викнем Жени Калканджиева да ви направи един кастинг, че само супер мецки сте тука.

Що пък да сме супер мацки-аз например се имам за прекалено слаба,повече от необходимото.

# 18
  • Мнения: 31
Най-потресаваща при мен е разликата в гърдите - докато кърмех бях стигнала обиколка 110см...Сега обиколката е 85см и гравитацията ги е поела  Cry Иначе другите мерки си възстанових напълно - талия 60см, ханш 84см, бедра - 47см. Килограмите също възстанових - 48кг (ръст 172см), бях качила 17 през бременноста :peace
Ей, няма ли да ни пуснеш твоя снимка в цял ръст  Praynig Praynig Praynig много искам да те видя... Embarassed Wink

# 19
  • Мнения: 171
Joy JoyЯ да викнем Жени Калканджиева да ви направи един кастинг, че само супер мацки сте тука.

Що пък да сме супер мацки-аз например се имам за прекалено слаба,повече от необходимото.

Така си е. Ние жените никога не сме доволни. Ако сме закръглени, защо не сме по-слаби? Ако сме слаби- защо не сме по-закръглени. Ако са ни малки циците- да ги направим по-големи. Ако пък са големи, се прегърбваме за да ги крием.
Просто нямаме угаждане. Мен ми се струва, че мъжете са по-добре. Те поне успяват да живеят в хармония със себе си. Е, като изключим вечните им терзания за големината на "малкия приятел" Joy

# 20
  • Мнения: 723
Най-потресаваща при мен е разликата в гърдите - докато кърмех бях стигнала обиколка 110см...Сега обиколката е 85см и гравитацията ги е поела  Cry Иначе другите мерки си възстанових напълно - талия 60см, ханш 84см, бедра - 47см. Килограмите също възстанових - 48кг (ръст 172см), бях качила 17 през бременноста :peace
Ей, няма ли да ни пуснеш твоя снимка в цял ръст  Praynig Praynig Praynig много искам да те видя... Embarassed Wink

Ще пусна с удоволствие, но нещо не мога да се правя с качването им под постинга.

# 21
  • Мнения: 31
Цитат
Ще пусна с удоволствие, но нещо не мога да се правя с качването им под постинга.
Ако имаш някъде албум, копираш адреса му (но трябва да си излязла от акаунта си, за да го видим) и го пействаш  [урл] тук, между тези форми(пиша ги на BG, защото няма да излязат в моя постинг)! [/урл] . Същото важи и, ако пускаш линк към някоя снимка. Ако искаш да се вижда самата снимка под постинга ти- [имж] пействаш и адреса тук [/имж]  и тя трябва да излезе. Peace
 И да не забравяш, когато копираш адреса на снимката, или албума, първо трябва да излезеш от акаунда си на сайта, където се намират те. Надявам се, че си ме разбрала.
  Peace Peace Peace

Последна редакция: ср, 03 май 2006, 15:14 от Real Woman

# 22
  • Мнения: 817
Бубето я познавам от 100 год. Знам я как е изглеждала от първи клас та чак до сега и в моментае даже по- слаба от абитиоренския ни бъл Laughing ,но не грозно слаба ами доста стегната  Winkпредполагам се дължи и на факта ,че спортува? Thinking
Блаво Бубе Hug  bouquet



Ама кви четки само ти направих- ще черпиш Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 39 755
Аз съм от калибъра на Ванеса.
Преди забременяването бях 38 кила hahaha, мерки не помня.
Сега съм 44кг, 85/65/85, бедро 45. Аз никога не съм си мерила бедрата, таз не знам колко трябва да са Simple Smile

# 24
  • Мнения: 271
Бубето я познавам от 100 год. Знам я как е изглеждала от първи клас та чак до сега и в моментае даже по- слаба от абитиоренския ни бъл Laughing ,но не грозно слаба ами доста стегната  Winkпредполагам се дължи и на факта ,че спортува? Thinking
Блаво Бубе Hug  bouquet



Ама кви четки само ти направих- ще черпиш Wink
А какво спортуваш Бубе?
 Иначе аз съм 165/50кг/85/65/87/50 бедро. Трябва да се стегна, но без редовен спорт няма да стане... Tired

# 25
  • Мнения: 6 155
Мерките ми вече са същите като от преди да забременея, само бюста ми е по-отпуснат Confused

# 26
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Преди да забременея гр. 90-92 тлия 61-62 ханш 90-91 бедро не знам на 168см. Сега гръдната ми е 86-87 (направо ги изяде дзверо) талия 72,  Embarassed ханш 92 бедро 51-52 (не знам дали го меря правилно), та бая има да се потрудя поне талията ми да стане 65см.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 931
Обиколките са по-малки от преди, с изключение на талията.
Бубето сигурно е с много тънки кости, щом изглежда нормално на 48 кг при този ръст.
И аз съм толкова висока, но на 55 съм грозно слаба, защото имам едър кокал.

# 28
  • Мнения: 723
Бубето я познавам от 100 год. Знам я как е изглеждала от първи клас та чак до сега и в моментае даже по- слаба от абитиоренския ни бъл Laughing ,но не грозно слаба ами доста стегната  Winkпредполагам се дължи и на факта ,че спортува? Thinking
Блаво Бубе Hug  bouquet



Ама кви четки само ти направих- ще черпиш Wink

С този ник, докато се сетя аз от къде те познавам...Но се сетих, естествено, мерси за четките, ще черпя колкото и когато кажеш:) Peace

Обиколките са по-малки от преди, с изключение на талията.
Бубето сигурно е с много тънки кости, щом изглежда нормално на 48 кг при този ръст.
И аз съм толкова висока, но на 55 съм грозно слаба, защото имам едър кокал.

Да, имам страшно лек кокал, това го писах в темата за килограмите. Имам приятелки, които тежат колкото мен, с по 10см по-ниски, а са дори по-слаби. Определено не изглеждам като Мис Анорексия Невроза. Веднъж дори съм била 43кг.И пак не изглеждах като от Освиенцим. Затова и пиша, че както кг, така и обиколките са много относителни.

http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=34668

Ето,малко снимки, нямам много в цял ръст, но се намират-тези са от миналото лято и Нова година Peace

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 931
Иска парола!

Общи условия

Активация на акаунт