Спорт за растящи кореми в София? Басейни?

  • 2 792
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 355
Здравейте, спортни момичета Simple Smile Моля препоръчайте ми спорт за растящи кореми в София?

В 4-ти месец съм и откакто забременях зимата полудявам за движение. Никакви зимни спортове, никаква аеробика и скачане. От години ходя редовно на пилатес, мисля с малки модификации в упражненията поне пилатеса да не го спирам.  

Сега времето се стопля и мисля за водна аеробика (може би в хотел Витоша), но много ме е шубе с тези гъбички по басейните да не си навлека неприятности.

Басейните гледам тук http://www.vodna-aerobika.com/bg/grafik

Дайте идеи за спорт и някакви коментари и клюки за басейните моля?  

# 1
  • Мнения: 19 686
Шерев имат йога и водна гимнастика. Не съм посещавала точно тези занимания, но водя бебето на плуване и гласувам с две ръце за екипа.

# 2
  • Мнения: 355
Благодаря за коментара! При Щерев часовете в комбинация с мястото в момента не са ми окей, но ще се пробвам да отида поне веднъж. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 19 686
Можеш да говориш и с Ваня от fit baby hot mama. Правят тренировки и за бременни, до Плиска са.

# 4
  • Мнения: 355
Току що им проверих графка, с бягство от работа през седмицата ще мога да се записвам за гимнастика. Благодаря за идеята.  bouquet

# 5
  • Мнения: 19 686
Моля, дано да ти хареса Hug

# 6
  • Мнения: 39
В седми месец съм и вече го карам по-леко. Ходя два пъти на плуване в хотел Принцес и два пъти на "йога за всички" или въздушна йога. Според мен плуването е най-добрият вариант, ако басейнът е чист и няма много хора.  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 355
Привет, Adi_abk, как е водата в Принцес? Температура и най-вече гъбички...  Whistling аз съм фен на водата, но сега съм била особено поддатлива на бацили и много ме наплашиха за всички неприятности, които мога да си лепна в басейните и затова разпитвам тук за коментари от други бременни като мен

# 8
  • Мнения: 39
Привет, Adi_abk, как е водата в Принцес? Температура и най-вече гъбички...  Whistling аз съм фен на водата, но сега съм била особено поддатлива на бацили и много ме наплашиха за всички неприятности, които мога да си лепна в басейните и затова разпитвам тук за коментари от други бременни като мен

Здравей, избрах Принцес и поради причината, че мои приятели бяха спасители и треньори преди време на този басейн. Увериха ме, че относно чистотата на водата се държи много и се слага всичко необходимо без да се пести. До този момент нямам проблеми, а ходя само в него. Simple Smile Температурата на водата е 30 градуса, правиш една дължина и ти става доста топло. Има доста посетители, особено след като започнаха да работят с картите мултиспорт, не не като в Спартак или други басейни на удобни локации.

# 9
  • Мнения: 355
Благодаря! Ще го пробвам тогава! Simple Smile За съжаление във фирмата, в която работя няма карти за спорт, така че си плащам сама. Да, не ми е на най-най-удобната локация, но съм в период, в който ми е по-важно всичко с водата да е наред Simple Smile Ще видя в кои часове не е толкова натоварено  bouquet

# 10
  • Мнения: 39
Надявам се, че и на теб водата ще ти влиае добре в Принцес. Може би през деня е по-спокойно. Вечерта има и групови занимания по водна гимнастика, водна рехабилитация и т. н., но те са в определени часове. Успех Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт