Кой метод за обезкосмяване?

  • 11 620
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 214
ама защо там се бръснете бе момичета?  newsm78 то е силно окосмяването там защото постоянно го подсилвате бръснейки. Няма как да намалеят какъвто и тип самобръснач да използвате - само ще се усложнява положението. Отидете на една лазерна или фото и не се мъчете с постоянно бръснене на такова място. То няма махане ако се бръсне Sad

проблема е че вече станалото е станало.... не мога да си позволя фото или лазерна, но трябва да ги махна...инъче с това окосмяване скоро няма да си имам човек до себе си така ми се струва Sad

# 31
  • София
  • Мнения: 1 625
Е хайде де - по-позитивно....пробвай с депилатор!
Добре де ти навсякъде ли си толкова окосмена? Да не е нещо хормонално?

# 32
  • Мнения: 214
Е хайде де - по-позитивно....пробвай с депилатор!
Добре де ти навсякъде ли си толкова окосмена? Да не е нещо хормонално?

не е много оксмяването, но имам и около зърната на гърдите си, и както казах доста засилено от вътрешната страна на бедрата и дупето Sad... 

# 33
  • Мнения: 156
Е хайде де - по-позитивно....пробвай с депилатор!
Добре де ти навсякъде ли си толкова окосмена? Да не е нещо хормонално?

не е много оксмяването, но имам и около зърната на гърдите си, и както казах доста засилено от вътрешната страна на бедрата и дупето Sad... 
А защо не пробваш с диоден лазер, все пак имаш нежелано окосмяване на зони, които не е хубаво да се третират многократно със стандартните методи като кола маска, самобръсначка или епилатор. Открих едно клипче, на което се вижда ефекта от този лазер https://www.youtube.com/watch?v=XTDe8AejsLU – то е много кратко, но се вижда как се умъртвяват и премахват космите. След няколко процедури окосмяване почти не се забелязва.

# 34
  • Мнения: 66
По-горе някой беше споменал, че лазерната не криела същите рискове както фотото за нежелана пигментация от слънцето. Това не е така. Каквато и да ползвате, задължително много слънцезащита винаги!!!!

# 35
  • Мнения: 308
Честно да ви кажа, в лудите си години на тийнейджърство ми беше все едно с какво се обезкосмявам – самобръсначка, епилатор, кола маска...но за мен това са неефективни методи, ако искате по-дълго време да сте гладки. Реших да инвестирам в нещо по-дългосрочно като ефект и сега ще се възползвам идните дни от една промоция, на която попаднах.

# 36
  • Мнения: 315
Е хайде де - по-позитивно....пробвай с депилатор!
Добре де ти навсякъде ли си толкова окосмена? Да не е нещо хормонално?

не е много оксмяването, но имам и около зърната на гърдите си, и както казах доста засилено от вътрешната страна на бедрата и дупето Sad... 

Правила ли си хормонални изследвания. На гърдите и на мен ми се появяват, махам  ги с пинсета, виж за дупето и вътрешната част на бедрата си е проблем. Защо не се консултираш в някой център, аз бих ги премахнала завинаги.

Summersunsun, за какъв вид обезкосмяване става въпрос?

# 37
  • Мнения: 55
Здравейте, момичета! Имам много мъх по лицето ( бакенбарди, брадичка и мустак) Разбрах, че за да се махне с лазер трябва първо да се избръсне, докато космите започнат да стават черни и това ме притесни ужасно. Ами ако не получа ефект Sad после ще трябва да си ходя с черните косми. Да уточня, че нямам хормонални проблеми. Четох за някаква маска с мед и лимон, с която се премахва мъха от лицето. Ако имате този проблем, Моля споделете как го решавате Hug

# 38
  • Мнения: 46 403
Не се бръснат, за да станат черни, цветът им е въпрос на пигментация и няма как да се промени, бръснат се за да се насочва влиянието на процеса само към фоликула, иначе се разсейва по целия косъм.

# 39
  • Мнения: 315
Много чета за лазерното обезкосмяване.
Не се сърди, човече, ти правила ли си вече процедури, искам информация от извора.

# 40
  • Мнения: 46 403
Не не съм. Само консултация правих, но моите са много светли, без пигмент и казаха, че няма да има никакъв ефект.

# 41
  • Мнения: 315
Здравейте, да питам и тук, някой знае ли как влияе епилацията при мъжете и кой метод е препоръчителен при тях?

# 42
  • Мнения: 46 403
Не мисля, че има препоръчителен специално за мъже. Всеки избира според това кое ми е най-комфортно и по джоба.
Изключения има, ако някакво заболяване налага съобразяване или косъмът е много светъл (тогава отпадат лазерната и фотоепилацията).

Общи условия

Активация на акаунт