МОНОДИЕТА - тема 18

  • 103 477
  • 759
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 12
Здравейте, записвам се в темата. Вчера приключих първия 12 дневен цикъл от диетата ВЧ, свалих 4кг,  но от няколко дни съм се закотвила на едни и същи килограми и не мърдам. Много е обезкуражаващо. Но ще стискам зъби и ще продължа с още един цикъл- трябва да има ефект, нали?  newsm78

# 301
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Здравейте!От утре съм на диетата на ВЧ,че имам излишни едни 5-6 кг и какво ли не пробвах,но не мога да ги преборя.Дано този път успея.Имам две питания - Кафето бих ли могла да го подслаждам с мед и в момента пия ликуид аут - дали е съвместимо с диетата?Предварително благодаря и успех на всички!

# 302
  • Sofia
  • Мнения: 26 195
Ликуит оф може,билково е,и аз го пия,кафе също може,но с по-малко подслаждане

# 303
  • Мнения: 18 503
Здравейте мацки!
Сигурно е коментирано,но не разполагам с време да чета по-назад.
Решила съм скоро да започвам диетата на Ваня Червенкова.
Но по 1,ден първоначално за да видя как ще ми се отрази(а и защото се съмнявам,да издържа два дни).
Може ли така да се направи?Някой правил ли.я.е по този начин?
Знам,че свалените кг ще са по-малко,но за мен и 5 кг първоначално ще е добре,аз свалям мнооогооо бавно.

# 304
  • Мнения: 1 321
Добро утро и от мен,

днес я почвам и аз на ВЧ. Много съм мотивирана, да видим дали ще издържа до края. Миналата година я правих и не само че успях да сваля почти 5 кг, но и да ги задържа доста време.

Мис Каролин Бингли, беше коментирано, че точно вторият ден е решаващ. Дано някой по-компетентен обясни защо точно.

Приятен ден!

# 305
  • Мнения: 18 503
АЗ не вярвам да издържа.Нямам е време за толкова готвене.С малко бебе съм.Освен да дни готвя една грамадна това с картофи,и едно печено пиле само за мен😁за да имам какво да ям.Отделно,че ми пада кръвното когато съм на диети и ми става лошо.А и В тия жеги.Ще пробвам обаче,пък да видим.
А сутрин закусвате ли?
Как ви се отразява диетата и как я издържате?

# 306
  • Мнения: 3 480
Минах само на салати (за закуска изяждам 1 варено яйце) със зехтин и месо (т.е. в салатите добавям или риба тон или пилешко), слагам и авокадо на едната и свалих 1 кг за 1 седмица.
Отклонявам се от темата, моето вече е разделно хранене, няма много общо с концепцията тук.

# 307
  • Мнения: 4 200
АЗ не вярвам да издържа.Нямам е време за толкова готвене.С малко бебе съм.Освен да дни готвя една грамадна това с картофи,и едно печено пиле само за мен😁за да имам какво да ям.Отделно,че ми пада кръвното когато съм на диети и ми става лошо.А и В тия жеги.Ще пробвам обаче,пък да видим.
А сутрин закусвате ли?
Как ви се отразява диетата и как я издържате?


8 ден от втори цикъл съм днес. Аз също до сега не съм пазила диети, все ми се прияда нещо забранено. Като започнах тази се похвалих на половината град (и тук), за да ме е срам да се откажа. Ами да ти кажа всеки ден имам по една малка забежка, но гледам да е само по веднъж и нещо малко. Не знам за какво готвене говориш, на тази диета няма какво да се готви. Аз свърявам една тенджера 2 кг. пресни картофи за двата картофени дни и си ги ям с капка захтин, сол и сминдух. Единият път ядох пържени картофи без сирене на заведение. Всъщност трябваше да уточня, че рибните дни ги заместих с яйца. Тях пък сварявам в тенджерата - 10 яйца за двата дена - и пак със сол и сминдух. За дните с плодове, зеленчуци и кис. мляко пък съвсем нищо не приготвям. В пилешките дни си купувам готови пилешки шишчета от кварталния магазин. Разделям количеството за дена на 5 приема - закуска, 10 ч. , обяд, 16 ч. и вечеря към 18 ч. пия вода и чайчета без подслаждане. Установих, че все по-добре се чувствам, спира да ми се прияда това-онова, мога изобщо без сладко...

# 308
  • София
  • Мнения: 293
Ако става въпрос да се свалят само 5 кг. е добре, ама който има да сваля доста повече...

# 309
  • Мнения: 4 200
За повече - не знам. Нямам опит, който да споделя.
Съседката ми смъкна около 15 кг с 90-дневната.
Успех в "борбата"!

# 310
  • София
  • Мнения: 721
Добро утро! Днес ми е първи ден на монодиетата на Ваня Черв- картофи  bowuu
С добра нагласа съм, пък да видим.
Питането ми е 12 дневния цикъл задължително ли трябва да се повтаря?

# 311
  • Мнения: 4 200
Добро утро! Днес ми е първи ден на монодиетата на Ваня Черв- картофи  bowuu
С добра нагласа съм, пък да видим.
Питането ми е 12 дневния цикъл задължително ли трябва да се повтаря?
Не, не е задължително.
Ако ти хареса и прецениш, че имаш нужда тогава можеш да повториш.
Чувала съм и за потретване и почетвъртване дори.
Аз повторих след 9 дена почивка, но мисля, че в оригинал е след два дена почивка.

# 312
  • София
  • Мнения: 983
Добро утро! Днес ми е първи ден на монодиетата на Ваня Черв- картофи  bowuu
С добра нагласа съм, пък да видим.
Питането ми е 12 дневния цикъл задължително ли трябва да се повтаря?
Оригиналната идея е: 12 дена+ 12 дена, 2 дена почивка, 12 дена+12 дена, общо 50 дена, веднъж в годината или най-много през 6 месеца, но ти можеш да не го правиш,да го променяш,чета,че някои дами правят по 6 дена,после пак 6 и т.н
Успех  Peace

# 313
  • Мнения: 331
Монодиетите са най - ефективни
Аз вече 4ти ден съм само на краставици и виждам ефект  минус 4 кг стегнато дупе и корем прибран

# 314
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Не си на монодиета, а на вода.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт