Искам съвет от русокоските

  • 1 150
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 633
Момичета, най-накрая се престраших и от днес съм платинено руса. Обаче тая сутрин голям зор видях с издухването, то тая коса няма укротяване ( а и малко се е поизтощила от третирането). Ще съм Ви благодарна ако ми препоръчате някаква маска от която сте доволни...предполагам за изрусени коси се ползват някакви по-специфични продукти...

Благодаря Ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 9 045
Като начало бих ти препоръчала да се издухваш възможно по-рядко, ако искаш да имаш коса Simple Smile Избягвай сешоара колкото се може повече. Русите коси трябва да се пазят, и без това изрусяването достатъчно ги изгаря.
За маска: аз ползвам бадемово масло, както и маската на Дениз с костен мозък (онази бялата, с жълтата капачка).

# 2
  • София
  • Мнения: 223
Има едим балсам без отмиване на Kaune,много сам доволна,аз си го купувам от фризьорката,можеш да попиташ по салоните които използват тази марка бои и козметика.Иначе когато съм забравила да и поръчам слагам повечко балсам и не го отмивам докрая.

# 3
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
аз освен шемпоана за боядисана, или пък за руса коса, слагам 1-2 в седмицата маска- една червена голяяяма кутийка с плацента, а като не слагам маска се пръскам с едно спрейче на шварцкоф .
а да не забравя-лятото задължително балсам - и то по много, особено в крайщата, че съвсем се пресушават от слънцето

# 4
  • Мнения: 9 045
слагам 1-2 в седмицата маска- една червена голяяяма кутийка с плацента
Маската е на Миосотис, ако Каси се интересува по-конкретно Blush

# 5
  • Мнения: 4 633
слагам 1-2 в седмицата маска- една червена голяяяма кутийка с плацента
Маската е на Миосотис, ако Каси се интересува по-конкретно Blush
Благодаря,тичам сега до парфюмерията да изхарча аванса:)

# 6
  • Мнения: 2 956
Ми те са ти казали най-използваните продукти вече  Peace
ииначе мога да добавя маската (новата) на Лреал-Елсев-розовата, преди нея ползвах на Гарние за изтощена коса,а преди нея на Dove...абе аз ги сменям всеки път де...но си търси тези,които са за много изтощени коси...най-добре...аз такива ползвам,а не за боядисана,защото ефекта определено е по-добър  Peace
  bouquet

# 7
  • Мнения: 9 045
По принцип всички фризьорки казват, че най-добрите маски са от хладилника - отваряш, гледаш какво имаш и слагаш всичко в кюпа Grinning Разбира се, това е образно казано, но мисълта ми е, че все пак най-подхранващите маски си остават домашно приготвените, другото е химия. Ползваме го, защото е по-лесно и удобно, а и не изисква време. Така че, за всеки ден имай предвид гореизброените маски, а веднъж седмично си приготвяй домашни маски.

# 8
  • Мнения: 678
Az sa6to polzvam maskata na Mioset za da ne ti e suxa stoi pove4e vreme s balsama i ne go otmivai mnogo.
Ponqkoga kato mi e mnogo suxa ne otmivam maskata a q postavqm na vlagna kosa no po malko da ne stane mnogo mazna  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 9 045
Каси, само да кажа, ако не е късно вече де, че маската на Денис се понася сравнително по-дпбре отколкото тази на Миосотис. Но ако сега си купиш на Миосотис, като ти свърши вземи си на Денис - редувай ги задължително, иначе ефектът е обратен Simple Smile

# 10
  • Мнения: 870
Аз бих ти препоръчала Hair Restructuring Fluid на Jalyd, под формата на спрей е и съдържа кератин, косата става много мека, гладга и блестяща. На опаковката пише че е за боядисвана и къдрена коса, 300 мл. за 6-7 лв.

# 11
  • Мнения: 4 633
Аз бих ти препоръчала Hair Restructuring Fluid на Jalyd, под формата на спрей е и съдържа кератин, косата става много мека, гладга и блестяща. На опаковката пише че е за боядисвана и къдрена коса, 300 мл. за 6-7 лв.
Този продукт къде мога да го намеря? и...ОТ ТОЗИ КЕРАТИН ДА НЕ ВЗЕМА ДА ПООРАНЖАВЕНЕЯ Simple Smile

# 12
  • Мнения: 870
Jalyd са професионални продукти могат да се намерят в някои фризьорски салони, аз съм с доста руси кичури и не съм забелязала да пожълтяват. На тази марка ползвам и матиращ шампоан за руса коса.

# 13
  • Мнения: 9 045
Всякакви продукти за коса, даже и професионални, можеш да намериш във който и да е специализиран магазин за коса (продукти за коса тоест)  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 011
Jalyd са професионални продукти могат да се намерят в някои фризьорски салони, аз съм с доста руси кичури и не съм забелязала да пожълтяват. На тази марка ползвам и матиращ шампоан за руса коса.

А били ми казала, матиращият шампоан хубав ли е? Смисъл, дали дава ефект, аз съм руса, но много пързо се измива сивкавия оттенък и искам да го подсилва, не обичам да жълтея. Ползвала съм на Престиж- е голяма глупост бе брат4ееее  Close

Общи условия

Активация на акаунт